Skocz do zawartości

Boston Celtics 2022/2023


MA23

Rekomendowane odpowiedzi

Emocje po finałach już dawno opadły i trzeba się skupić na nowym sezonie. 

Póki co wygląda to następująco:

Smart/Pritchard

Brown/White 

Tatum/Galinari

Brogdon/ GWilliams

RWill/Horford

Póki co całkiem dobre ruchy. Nie wiem jak w Hawks, ale w LAC, Galinari grał całkiem przyzwoicie. Brogdon za Theisa i Nesmitha też wydaje się spoko o czym pisałem w innym temacie. I o ile Nesmith ma aspiracje na całkiem fajnego grajka i dobrze że dołączył do Pacers ( może będzie grał więcej minut i będzie miał większe szansę się wykazać bo w Celtics nie było miejsca w rotacji dla niego - grał najczęściej jak było po meczu) o tyle Theisa trochę szkoda bo:

- na centrze jest jest RWill, którego zdrowie jest jednak pod dużym znakiem zapytania i Horford, którego uwielbiam, lubię i szanuję, ale ma już swoje lata a w PO naprawdę nie oszczędzał się. Dlatego taki backup center byłby zawsze jakimś zabezpieczeniem 

- tak dwa lata temu jak grali w bańce w PO, był głównym centrem, doszli do finałów konferencji i po prostu mam sentyment do tamtej ekipy. 

Mimo moich obaw co do wymiany Theisa, wierzę że Udoka to ogarnie. Pokazał w swoim pierwszym sezonie że ma pomysł na tą drużynę czego efektem była walka o mistrzostwo.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zależy od tego czy Brogdon się pozbierał po kontuzjach bo trochę tu grozi powtórką z Haywarda tylko z jeszcze większym zjazdem w statystykach. W minionym sezonie Brogdon był cieniem samego siebie. Był kiepski w ataku. Miał problem ze stabilnym rzutem. Kontuzje go przeorały . Plus ,że Boston właściwie nic nie oddało ale Brogdon z ostatnie sezonu to raczej kula u nogi niż wzmocnienie... Ale jeśli jego zjazd to było spowodowane zniechęceniem do gry w upadłym projekcie Pacers a nie kontuzjami to rzeczywiście Boston może być nie do pokonania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

Dużo zależy od tego czy Brogdon się pozbierał po kontuzjach bo trochę tu grozi powtórką z Haywarda tylko z jeszcze większym zjazdem w statystykach. W minionym sezonie Brogdon był cieniem samego siebie. Był kiepski w ataku. Miał problem ze stabilnym rzutem. Kontuzje go przeorały . Plus ,że Boston właściwie nic nie oddało ale Brogdon z ostatnie sezonu to raczej kula u nogi niż wzmocnienie... Ale jeśli jego zjazd to było spowodowane zniechęceniem do gry w upadłym projekcie Pacers a nie kontuzjami to rzeczywiście Boston może być nie do pokonania

Brogdon niby ok ale może nie byc dostępny gdy bedzie potrzebny. Mam obiekcje do takich graczy ktorzy kontuzjuja sie za często. Co z tego ze są dobrzy jak nei można na ich obecność w PO liczyć. Bragdon dla mnie to liga takich: Perzingisów, Pauli, Anunobich, Davisów, Porterów, Wiliamsonów, Oladipów i haywardów. Nie pomogą ci jak będą NAPRAWDĘ potrzebni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ciekawe jak łąkotki wyglądają 

Facet nigdy nie był atletyczny ale też jego styl gry sprawiał, że nie bylo to wielkim problemem 

Zaskakująco dużo tych offseasonowych urazów 

Większe, mniejsze, bez znaczenia. Niedawno o tym pisaliśmy dość dużo. Organizmy tych chłopaków są po prostu wyeksploatowane do granic 

A że kluby NBA mają prawo odmówić zawodnikowi wyjazdu na kadrę, to w przyszłości może się okazać, że sporo dużych nazwisk nie będzie pojawiało się na ważnych imprezach międzynarodowych 

O a teraz jeszcze przeczytałem że Garry Harris ma łąkotkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, josephnba napisał:

A że kluby NBA mają prawo odmówić zawodnikowi wyjazdu na kadrę

 

raczej nie, choć chętnie bym to raz-na-zawsze wyjaśnił jak to wygląda, a sam nie mam jakiegoś konkretnego info ani nie znam zapisów w kontraktach

co nie zmienia faktu że GAllo szkoda mi bardzo, fajny gość, wiadomo, już nie PO difference maker na tym poziomie na którym Boston gra, ale dla bostońskiej bieda-ławki zdecydowane wzmocnienie. Oby się wyleczył i wrócił w 100%, ale z jego zdrowiem wiecie jak jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
 
Cytat

 

Napisano 9 Czerwca w temacie - 

widzac z jak duzym bolem i poswieceniem dla druzyny gra robert williams spodziewam sie,ze wraz koncem sezonu podda sie kolejnemu zabiegowi i przez pare miesiecy bedzie poza gra,bo leczenie,ktore zastosowano w jego wypadku po kontuzji lakatki w marcu bylo widac zbyt zachowawcze.

 

i niestety mamy potwierdzenie tego co napisalem ponad 3 miesiace temu:

https://sports.yahoo.com/boston-celtics-center-robert-williams-to-undergo-minor-knee-surgery-183258741.html

dziwi mnie tylko czemu czekano z ta decyzja,az do teraz skoro juz w finalach bylo widac,ze porusza sie o wiele wolniej, gra pewnie z bolem i na jakis blokadach.

Jakby nie mozna bylo tego zabiegu zrobic w lipcu/sierpniu,a tak robert nie zagra na pewno na rozpoczeciu sezonu,a moze popazuje i dluzej.

widac wyciecie lakatki nie pomoglo i musi po raz drugi w ciagu 6 miesiecy poddac sie zabiegowi tego samego kolana.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.