Skocz do zawartości

Moratorium 2022


ozzy110

Rekomendowane odpowiedzi

@ozzy110

PJ Washington:
Year 1     10.714.286 
Year 2     11.571.429 
Year 3     12.428.572 
Year 4     13.285.715 (PO) 

Kevin Porter Jr:
Year 1     9.821.429 
Year 2     10.607.143 
Year 3     11.392.857 
Year 4     12.178.571 (PO) 

+ Ozzy chyba wypada zrzucić cap hold Fourniera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Braveheart22 napisał:

@ozzy110

PJ Washington:
Year 1     10.714.286 
Year 2     11.571.429 
Year 3     12.428.572 
Year 4     13.285.715 (PO) 

Kevin Porter Jr:
Year 1     9.821.429 
Year 2     10.607.143 
Year 3     11.392.857 
Year 4     12.178.571 (PO) 

+ Ozzy chyba wypada zrzucić cap hold Fourniera ;)

beka, ze to przeszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, człowiek...morza napisał:

beka, ze to przeszlo

Na ile byś ich wycenił tak obiektywnie? 

Na temat PJ'a pisałem porównując do umów RobWilla czy WCJ. Wydaje mi się, że fair, ale generalnie nie miałem zamiaru, ani przez moment na ludzi naciskać, przekonywać itd. i zrozumiałbym jakby ktoś go wycenił trochę wyżej. 

KPJ bardzo lubię szczerze powiedziawszy, ale z nim tak jest, że sporo osób w ogóle go nie ceni z wiadomych względów, a on obiektywnie bardzo się poprawił w drugiej części sezonu (wierzę też, że ta jego dziewczyna, chyba też koszykarka tak swoją drogą, ma na niego dobry wpływ, dzięki czemu głowa będzie dojeżdżać). Generalnie czytałem bardzo dużo forum Houston i tam jakieś mocne wyceny się nie pojawiają (chociaż ludzie są za tym, żeby go Rockets przedłużyli, ale rozsądnie). Skillset jest, fizyka mega, ale każdy ma z tyłu głowy red flagi. Te 3+1PO zrobiło chyba robotę. No i pewnie trochę z tyłu głowy ludzie mają, że kilku zawodników, którzy odrzucali u nas extension, mocno traciło na tym. 

Ale byłem przygotowany, że może się skończyć różnie z głosowaniem i będzie trzeba trochę poprawić oferty.

Cieszę się, że mam naprawdę teraz chyba z 7 graczy zaklepanych na co najmniej 3-4 lata do przodu (Garland jeszcze dłużej), bo to daje komfort. Oby tylko bez przykrych niespodzianek. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Na ile byś ich wycenił tak obiektywnie? 

Na temat PJ'a pisałem porównując do umów RobWilla czy WCJ. Wydaje mi się, że fair, ale generalnie nie miałem zamiaru, ani przez moment na ludzi naciskać, przekonywać itd. i zrozumiałbym jakby ktoś go wycenił trochę wyżej. 

KPJ bardzo lubię szczerze powiedziawszy, ale z nim tak jest, że sporo osób w ogóle go nie ceni z wiadomych względów, a on obiektywnie bardzo się poprawił w drugiej części sezonu (wierzę też, że ta jego dziewczyna, chyba też koszykarka tak swoją drogą, ma na niego dobry wpływ, dzięki czemu głowa będzie dojeżdżać). Generalnie czytałem bardzo dużo forum Houston i tam jakieś mocne wyceny się nie pojawiają (chociaż ludzie są za tym, żeby go Rockets przedłużyli, ale rozsądnie). Skillset jest, fizyka mega, ale każdy ma z tyłu głowy red flagi. Te 3+1PO zrobiło chyba robotę. No i pewnie trochę z tyłu głowy ludzie mają, że kilku zawodników, którzy odrzucali u nas extension, mocno traciło na tym. 

Ale byłem przygotowany, że może się skończyć różnie z głosowaniem i będzie trzeba trochę poprawić oferty.

Cieszę się, że mam naprawdę teraz chyba z 7 graczy zaklepanych na co najmniej 3-4 lata do przodu (Garland jeszcze dłużej), bo to daje komfort. Oby tylko bez przykrych niespodzianek. 

juz o tym pisalem.

1. dla mnie washington to lvl williamsa, wiec wyznacznik prosty.

2. spływa na mnie wiado krytyki, jak to często postradam zmysły, natomiast kontrakt portera jr. pokazuje, ze to glosujacy postawili sie w roli nostradamusa - trzeba było poczekać na info z reala, skoro są doniesienia o negocjacjach.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Braveheart22 napisał:

@ozzy110

PJ Washington:
Year 1     10.714.286 
Year 2     11.571.429 
Year 3     12.428.572 
Year 4     13.285.715 (PO) 

Kevin Porter Jr:
Year 1     9.821.429 
Year 2     10.607.143 
Year 3     11.392.857 
Year 4     12.178.571 (PO) 

+ Ozzy chyba wypada zrzucić cap hold Fourniera ;)

Ukradłem 2 dolary z PO u PJa bo wyszło za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • january odpiął/ęła ten temat
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.