Skocz do zawartości

Kevin Durant to Phoenix Suns !!!!!!!


marceli73

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, julekstep napisał:

nie tam

w czasach Shaqa po prostu byla straszna dysproporcja miedzy konferencjami. ja pisze o latach gdzie stare kozaki juz sie postarzaly a mlode jeszcze albo nie ogarnialy, albo byli zbyt rozproszeni po expanison teamach, wiec b2b finaly robila ekipa z najlepiej sie starzejacymi staruchami :P

Malone będąc fizyczną maszyną miał 33 lata dla porównania Dirk miał 32 lata w 11’ i za drugą opcją ofensywną 33 letniego Terryego z ławki plus 37 letniego Kidda, w 13’ Duncan miał 36 lat i odpowiadał za def i był drugim strzelcem. LeBron to miał easy mode 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Koelner napisał:

Malone będąc fizyczną maszyną miał 33 lata dla porównania Dirk miał 32 lata w 11’ i za drugą opcją ofensywną 33 letniego Terryego z ławki plus 37 letniego Kidda, w 13’ Duncan miał 36 lat i odpowiadał za def i był drugim strzelcem. LeBron to miał easy mode 

dlatego run Dirka to jeden z historycznych top runow

Duncan byl 4ty pod wzgledem mpg w Spurs w tamtych finalach (i byl 3cim strzelcem) - ot kolejny super team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Duncan byl 4ty pod wzgledem mpg w Spurs w tamtych finalach (i byl 3cim strzelcem) - ot kolejny super team

W finale był 1 strzelcem , 1 w zbiórkach i drugi w minutach. 36 lat , LeBron totalny easy mody ( no i miał młodszy skład niż MJej ) https://www.basketball-reference.com/playoffs/2013-nba-finals-spurs-vs-heat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Wymówki 

Wciąż wymówki 

Nuggets bez Joka - pace na jakies 25 W

Bulls bez Jordana - o wlos od finalow (odpadli w g7 a w ecf graliby z Pacers z ktorymi sie swietnie matchupowali i mieli bilans 4-1 w RS)

masz racje - wymowki!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

W finale był 1 strzelcem , 1 w zbiórkach i drugi w minutach. 36 lat , LeBron totalny easy mody ( no i miał młodszy skład niż MJej ) https://www.basketball-reference.com/playoffs/2013-nba-finals-spurs-vs-heat.html

a dobra 14 patrzylem

to tylko pokazuje jak przereklamowane bylo 'big3' Jamesa skoro Bosh po obu stronach nie mogl sobie poradzic ze staruszkiem

ehhh ty bronseksualisto juz go tak nie bron!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

a dobra 14 patrzylem

to tylko pokazuje jak przereklamowane bylo 'big3' Jamesa skoro Bosh po obu stronach nie mogl sobie poradzic ze staruszkiem

ehhh ty bronseksualisto juz go tak nie bron!

w ogóle NBA jest przereklamowane, że MJ ich tak łatwo ruchał :P starych, młodych i to jarając cygara, pijąc whisky i grając po kasynach po nocach, na 2 lata zrobił sobie przerwę na balety to wrócił i ich jeszcze raz wszystkich poniżył, a LeBron z dziadami i dzieciakami nastukał pierścienie - amator 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Don Dżonson napisał:

Czyli wszystko przed 2011 to nie były super teamy? Okej...

No to wskaż mi wcześniejszy zespół tak zbudowany który robił mistrzostwo lub choć się o nie otarł 

Lakers pistons bulls Rockets Spurs Lakers Pistons Mavs, Suns, Spurs było budowanie zupełnie inaczej 

Dopiero przenosiny talentów na Florydę stworzyły precedens, którego efektem jest choćby nets z durexem irvingiem i hardenem 

54 minuty temu, julekstep napisał:

poprawilem!

Julek pogadamy jak Jokic cokolwiek wygra 

Kiedykolwiek 

O ile wygra 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masai jeńców nie bierze i znowu chce zrobić powtórkę i wysyła paczkę do Nets. Trudno powiedzieć dokładnie kto tam będzie choć podobno Barnesa nie chcą tam wrzucić. Myślę, że jeśli umieszczą Barnesa OG to już byłaby wymiana ale wtedy na pewno Raptors nie rzucą więcej niż jedną pierwszą rundę..

Masai to twardy negocjator ale z tego co czytałem to wszystko się rozbija o Barnesa. Ja bym widział Raptors jako faworyta bo im będzie najłatwiej to ogarnąć bo Heat by mieć o czym rozmawiać by musieli rzucić Butlera a do takich Heat to Durant nie chce . Nets nie klepną umowy z Herro jako najlepszym graczem bo nad nimi wisi miecz i utrata picków do Houston

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, ely3 napisał:

Masai jeńców nie bierze i znowu chce zrobić powtórkę i wysyła paczkę do Nets. Trudno powiedzieć dokładnie kto tam będzie choć podobno Barnesa nie chcą tam wrzucić. Myślę, że jeśli umieszczą Barnesa OG to już byłaby wymiana ale wtedy na pewno Raptors nie rzucą więcej niż jedną pierwszą rundę..

Masai to twardy negocjator ale z tego co czytałem to wszystko się rozbija o Barnesa. Ja bym widział Raptors jako faworyta bo im będzie najłatwiej to ogarnąć bo Heat by mieć o czym rozmawiać by musieli rzucić Butlera a do takich Heat to Durant nie chce . Nets nie klepną umowy z Herro jako najlepszym graczem bo nad nimi wisi miecz i utrata picków do Houston

Jakis siakam, Trent i ze 2 1st. więcej bym nie dal na miejscu toronto. Ewentualnie OG, trent i 3 picki zastrzeżone. Nie wolno im Barnsa puścić. To ich przyszłość. Poza tym po co im durant jak zaraz nie bedzie miał z kim grać.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.