Skocz do zawartości

Kevin Durant to Phoenix Suns !!!!!!!


marceli73

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę najlepsze paczki mogłaby złożyć  Atlanta wokół Collinsa i Huertera

Sota choć tu jest pewnie mało realne oddanie Edwardsa a powrót Russella chyba też nierealny. Raptors ci to się nie boją. Mają picki i kim handlować.

Wiadomo ,że Clippers ale by musieli oddać PG raczej . Jazz na upartego jakby Gobert był dla nich opcją , Heat nie za bardzo mają kogo oddać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się jak w offseason 2016 były ploty że Durant przejdzie do Wizzards i jarałem się, że będzie nowy contender na wschodzie z KD, Wallem i Bealem. Ciekawe co by z tego wyszło

A jeszcze w temacie: jeżeli Suns oddaliby za Długiego Aytona i MB, to nawet w pełnym zdrowiu dawałbym im max. drugą rundę w PO. Zachód w tym roku, po powrotach w Denver i Clippers, znowu będzie zajebiście mocny. PHX zostałoby bez swoich dwóch najlepszych obrońców, z dwoma dziadami na parkiecie - słabo 

Edytowane przez Zimny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pepis21 napisał:

Nie chce mi się teraz tweeta szukać ale Bleacher Report wrzuciło, że Nets nie będą rozmawiać z Suns o Durancie jeżeli Bookera nie będzie w paczce.

Trade request gracza pokroju Duranta to jest historyczny outlier i ludzie oczekują wielkich paczek w zamian, tylko w realu - Durant we wrześniu skończy 34 lata, przez ostatnie 3 sezony zagrał 88 meczów w regularze, ani jednego pełnego sezonu i ma długą listę kontuzji, a ostatnie playoffy trochę wyleczyły z traktowania go jako super anchora mistrzowskiego teamu, więc - cytując klasyka - to się dopiero okaże co realnie mogą chcieć Nets. 

Inna sprawa, że tam musiałby być jakiś 3-way trade z Suns zakładając wersję z DAA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał:

jak Barkley przechodził do Rockets to miał 33 lata i pamietam jak mieli zdetronizować Jordana. zbyt duża histeria jak na biegające zwłoki 

Barkley miał jedno z najgorszych work ethic ever

Durant jest koszykarskim liferem z top notch work ethic wyższym od Barkleya szczuplej budowy z rzutem tacy zawodnicy się szybko nie starzeją 

Do tego grającym w obronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Reikai napisał:

No nie wiem, Kyrie z Lebronem był najlepszy i wygral mistrza, z Durantem się odkleił.

 

 

Lebron psychoterapeuta  > Durant

LeBron zostawiał jeszcze w miarę zdrowego psychicznie Irvinga. Choć zdradzał już oznaki odklejenia 

Durant dostał gotowy produkt jako widzimy dziś 

Wiem że fajnie jest za wszystko obwiniać Duranta, choć to nie on zaczął budować super teamy i nie on na stałe zmienił sposób budowania mistrzowskiego składu.

Nie sądzę, żeby miał jakikolwiek wpływ na to co robi Kyrie 

Największą jego winą jest uporczywe trzymanie się tego chorego człowieka i bronienie go, zamiast mu doradzić jakąś formę pomocy 

I nie piszę tego ironicznie 

Wg mnie Irving potrzebuje jakiejś formy pomocy terapeutycznej bo przestaje być zabawny, a raczej to co mówi i robi przestaje być zabawne. 

Takim ludziom trzeba pomagać a nie klepać ich po plecach. 

Mamy już przypadek jednego chłopaka z czasów Cavs, który tuła się po autostradach 

 

Co się tyczy trade request 

Nie dziwię się, coś w Nets ewidentnie nie klika skoro kolejny duży gracz chce się wymiksować z tego projektu w tak krótkim czasie 

 Jakoś chyba Jay-Z słabo radzi sobie w roli ownera NBA i może trochę organizacja nie jest w stanie sprostać miejscu i oczekiwaniom kibiców Jabłka 

Drugi raz w ciągu dekady kasują sobie wszystkie picki byle tylko zaistnieć w gronie contendetów 

Poza ciakawym designem to w sumie nic w tych nets nie jest ok

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

Shaq też w słabej, zaraz się okaże że 3/4 historii NBA była słaba 

nie tam

w czasach Shaqa po prostu byla straszna dysproporcja miedzy konferencjami. ja pisze o latach gdzie stare kozaki juz sie postarzaly a mlode jeszcze albo nie ogarnialy, albo byli zbyt rozproszeni po expanison teamach, wiec b2b finaly robila ekipa z najlepiej sie starzejacymi staruchami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał:

Krause sprowadzajacy Harpera, Rodmana i innych zeby Jordus po 2 letnim load managemencie mogl se popykac na 'easy mode' w slabej lidze :)

Piszę to kibic ekipy z najdroższym facetem którego największym sukcesem jest 2x mvp i wypad rokrocznie w po 

 

Więc sorry ale spierdalaj ;)

13 minut temu, Don Dżonson napisał:

A kto? 

No właśnie nie pamiętam kto skrzyknął sobie dwóch ziomków i stworzył ekipe w Miami 

A później opuścił tonący statek żeby stworzyć drugi super teamy i potem trzeci...

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.