Skocz do zawartości

Kevin Durant to Phoenix Suns !!!!!!!


marceli73

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

To już mogles podrzucić link bo jestem zbyt leniwy :) 

Do podcastu ? :) 

pewnie na HoopsHype zaraz coś wskoczy

edit: tu masz trochę cytatów 

https://clutchpoints.com/nets-news-brian-windhorst-claims-people-around-nba-believe-kyrie-irving-drama-not-over/amp/

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Reikai napisał:

Ogolnie widac jak mocno do tylu jako fani jestesmy w stosunku do tego, co dzieje sie za kulisami. Lillard lobbujacy na IG, te zmieniajace sie kursy w Vegas przed draftem itd.
 


@BMF Chyba bys sie nie obrazil?

Przecież rozstali się pół roku temu z Hardenem pokłóceni. Wg mnie w grę wchodzi jedynie blazers i suns. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Ogolnie widac jak mocno do tylu jako fani jestesmy w stosunku do tego, co dzieje sie za kulisami. Lillard lobbujacy na IG, te zmieniajace sie kursy w Vegas przed draftem itd.
 


@BMF Chyba bys sie nie obrazil?

I co znowu Durant i Harden w jednej drużynie. Nie widze tego. Podobnie jak nie widze Duranta w GS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2022 o 12:22, dannygd napisał:

Nawet fani Durexa wiedzą, że przy jego obecnych ograniczeniach, to byłaby za wysoka cena - bo to deal na 1-2 sezony max, zanim CP3 odejdzie na emeryturę, a KD nie będzie tylko odcinał kuponów.

Playing devil's advocate: Ayton to tylko  center, Bridges to zajebisty, ale jednak roles, Cameron to samo tylko mniej. To już nie lepiej wziąć od kogoś potencjał? Nie wiem, Zion na przykład? Simons, Little i Sharpe? Trey Young nawet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Behemot napisał:

Playing devil's advocate: Ayton to tylko  center, Bridges to zajebisty, ale jednak roles, Cameron to samo tylko mniej. To już nie lepiej wziąć od kogoś potencjał? Nie wiem, Zion na przykład? Simons, Little i Sharpe? Trey Young nawet. 

Tak naprawdę każdy ogarnięty, nie tankujący team  w lidze powinien właśnie składać im ofertę teraz ze swoją paczką. Denver, Bucks? Raptors? 

Teraz, Braveheart22 napisał:

a co myślisz o Wizards? Mogliby powalczyć? Co prawda kiedyś Durex wspominał, że w domu raczej nie chce grać, ale kilka lat minęło, może jednak. Pytanie czy mają zadowalające Nets assety :)

No dla mnie żaden team nie da super paczki jesli nie bedzie aprobaty duranta żeby tam grac, wiec takie pelicans może odpadać czasem, ale teamy na które się zgodzi durant powinny się licytować. 
 

boston może zagadac z Brownem np. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.