Skocz do zawartości

Making The Case - Goat


Reikai

GOATem jest?  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. GOATem jest?



Rekomendowane odpowiedzi

Tak, podałeś statystykę, według której LeBron jest najlepszym defensywnym obwodowym w historii (#12 miejsce, na koniec kariery będzie top10). :) Miło, że uważasz to za legit statystykę, zapamiętam na przyszłość. 

Reszta to już jakieś boomerstwo na sterydach. Gdybyś nie był fanatykiem Tima Duncana, a fanem koszykówki Tima Duncana, to świetnie odnalazłbyś się we współczesnych czasach gdzie mamy niesamowicie skilled bigów. Ale że wybrałeś tę opcję numer jeden, to koszykówka skończyła się z dniem końca kariery TD, tera to biegajo bez obrony sami niscy kurła. 

No i plot twist: Duncan według overall win shares jest #7 alltime, tak że wrzuciłeś połowę statystyki mającą propsować Duncana (bo niektórzy wrzucają go poza top5), gdzie według całej ... jest poza top5.

🤔

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie z ta nadreakcja na wrzucę powyżej. Przecież ogólnie te dyskusje all time są takie sobie. Ostatnio jedyne co nowego przyswoiłem to gdy nadrabiałem mecze Billa to na co zwrócił mi uwagę Ely czyli świetne podania i ogólnie czucie gry. Tu wręcz oddaliłem się od probsowania Duncana i uszanowałem Billa. 

Nigdy nie byłem fanem lbj choć doceniam. 

Ale to nie znaczy ze fani lbj musza teraz hurtowo napisać cokolwiek gdzie wrzuciłem taka letnia statystykę po prostu. 

Ja z przekąsem a Wy z dasem. 

52 minuty temu, BMF napisał:

Tak, podałeś statystykę, według której LeBron jest najlepszym defensywnym obwodowym w historii (#12 miejsce, na koniec kariery będzie top10). :) Miło, że uważasz to za legit statystykę, zapamiętam na przyszłość. 

 

🤔

Dziwne aby na tle innych 90 kg ludzi LBJ sterydowy czołg wyglądał gorzej ;) 

Obwodowy ;) 

Choć tu mu przyznam ze wyrzeźbił rzut za 3 bardzo dobrze. 

Jedno z moich zaskoczeń all time 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licząc pradawności liczyłbym tak:

Tier1

Lebron Jordan Curry

Tier2

Jabbar Magic Duncan Hakeem Bird Shaq Kobe

Tier3

Durant Garnett Dirk Wade Robinson Pippen Harden

 

Znowu za te ostatnie lata aż tak dużo tych wysokich nie ma(ale faktycznie Jokic, Embiid i Giannis wciąż w grze)

Godzinę temu, ignazz napisał:

Dziwne aby na tle innych 90 kg ludzi LBJ sterydowy czołg wyglądał gorzej ;) 

Średnio obwodowy waży dobrze ponad 100 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał:

Nie licząc pradawności liczyłbym tak:

Tier1

Lebron Jordan Curry

Tier2

Jabbar Magic Duncan Hakeem Bird Shaq Kobe

Tier3

Durant Garnett Dirk Wade Robinson Pippen Harden

 

💪🏼 - lepszy ranking niż te realgmowe 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał:

Nie licząc pradawności liczyłbym tak:

Tier1

Lebron Jordan Curry

Tier2

Jabbar Magic Duncan Hakeem Bird Shaq Kobe

Tier3

Durant Garnett Dirk Wade Robinson Pippen Harden

 

Znowu za te ostatnie lata aż tak dużo tych wysokich nie ma(ale faktycznie Jokic, Embiid i Giannis wciąż w grze)

Średnio obwodowy waży dobrze ponad 100 kg

Co się stało,że dałeś KB tak wysoko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Co się stało,że dałeś KB tak wysoko??

 

Kobe miał ~10 sezonów top5 ligi z rzędu, jest to rzadki feat i o ile jak dla mnie nigdy nie peakował wybitnie i serio nie miał ani jednego sezonu, gdzie był numerem 1 w lidze, to jednak naprawdę mało kto może się poszczycić tak długim i stabilnym prime.

Wade ile był w topie? Z 5-6 sezonów?

Durant gdyby nie kontuzje to by go przeskoczył, może jeszcze ma szansę, bo peak na pewno miał według mnie dużo lepszy, ale gdyby. Gdyby nie kontuzje to Jordan byłby tym dobrym grajkiem co zapowiadał McGrady'ego

 

Tak samo Robinson dla mnie był graczem wręcz lepszym od Garnetta, ale jednak krótko grał i dlatego Garnett wyżej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobry spot dla Bryanta (jak to było w kolejności ;]), ma gorszy peak od tych co przed nim i lepsze career value od tych za nim, dodać Russella i Wilta, i wyjdzie #11-12, niedługo dojdzie Giannis i Jokic, ew. Garnetta można by było dyskutować, ale to trochę hipsterstwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BMF napisał:

To jest dobry spot dla Bryanta (jak to było w kolejności ;]), ma gorszy peak od tych co przed nim i lepsze career value od tych za nim, dodać Russella i Wilta, i wyjdzie #11-12, niedługo dojdzie Giannis i Jokic, ew. Garnetta można by było dyskutować, ale to trochę hipsterstwo. 

Najbliżej Durant jest do przeskoczenia, pewnie jak skończy karierę i zniknie cała nienawiść do niego, to pójdzie w rankingu w górę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, RappaR napisał:

 

Kobe miał ~10 sezonów top5 ligi z rzędu, jest to rzadki feat i o ile jak dla mnie nigdy nie peakował wybitnie i serio nie miał ani jednego sezonu, gdzie był numerem 1 w lidze, to jednak naprawdę mało kto może się poszczycić tak długim i stabilnym prime.

Wade ile był w topie? Z 5-6 sezonów?

Durant gdyby nie kontuzje to by go przeskoczył, może jeszcze ma szansę, bo peak na pewno miał według mnie dużo lepszy, ale gdyby. Gdyby nie kontuzje to Jordan byłby tym dobrym grajkiem co zapowiadał McGrady'ego

 

Tak samo Robinson dla mnie był graczem wręcz lepszym od Garnetta, ale jednak krótko grał i dlatego Garnett wyżej 

ej

ale już skończyliśmy tego atfa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RappaR napisał:

Najbliżej Durant jest do przeskoczenia, pewnie jak skończy karierę i zniknie cała nienawiść do niego, to pójdzie w rankingu w górę 

U Ciebie czy overall? Bo overall to ten pociąg odjechał Durantowi rok temu, gdzie miał legit szansę na redemption ring. A tak grając jako I opcja życiówkę w playoffach nikt o tym za 5 lat nie będzie pamiętać, zresztą tak obiektywnie 32g w regularze i II runda ma zerową wartość career wise, gdy zdrowi Nets luźno pojechaliby Bucks. 

KD ma legit MVP, legit run po finały (2012), serię średnich serii jako I opcja ('13, '14, '16, '22), b2b obok Curry'ego i dużo kontuzji ('15, '19, '20). Już nawet odrzucając sympatie, ciężko byłoby go dać wyżej np. od Dirka - i tbh ciężko będzie mu poprawić to resume. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.