Skocz do zawartości

Making The Case - Goat


Reikai

GOATem jest?  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. GOATem jest?



Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale muszą mieć zagwozdkę co z nim zrobić w Hornets. Na IG wstawiła zdjęcia, to konkret baty musiała dostać i to regularnie. Ciekawe, kto wie czy nie wypną się na niego wszyscy, zatrudnienie takiego goscia to teraz strzał w kolano PRowo i ciosy w ryj od feministek.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:

 

Ale muszą mieć zagwozdkę co z nim zrobić w Hornets. Na IG wstawiła zdjęcia, to konkret baty musiała dostać i to regularnie. Ciekawe, kto wie czy nie wypną się na niego wszyscy, zatrudnienie takiego goscia to teraz strzał w kolano PRowo i ciosy w ryj od feministek.

Zupa była za słona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce na siłę bronić typa ale nie ma wyroku sądu w tej sprawie, na razie jest pomówienie kobiety o to ze ją pobił. Może ona jego tez biła, może chce sobie przed rozwodem ugruntować lepsza pozycje negocjacyjna. A Może faktycznie jest podłym  skurwielem co się nad nia znęcał. Ale tego narazi nie wiemy,  wiec ja bym się po prostu chwilowo wstrzymał z linczowaniem go. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Nie chce na siłę bronić typa ale nie ma wyroku sądu w tej sprawie, na razie jest pomówienie kobiety o to ze ją pobił. Może ona jego tez biła, może chce sobie przed rozwodem ugruntować lepsza pozycje negocjacyjna. A Może faktycznie jest podłym  skurwielem co się nad nia znęcał. Ale tego narazi nie wiemy,  wiec ja bym się po prostu chwilowo wstrzymał z linczowaniem go. 

Też prawda za dużo takich sytuacji ostatnio 

A są też typiary które dają się obić koleżance, koledze żeby tylko wyłudzić kasę od supergwiazdy nba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2022 o 06:53, RonnieArtestics napisał:

O niee, dzięki tobie kliknąłem w jakiś artykuł o tym i tam coś jeszcze bardziej strasznego zobaczyłem: 

Niech chłop pozostanie przy koszykówce bo rapowej kariery mu nie wróżę :o

O matko to już Sowa (ten od "dziś w klubie bendzie beng" lepiej trafia w beat niż Bridges.

Co do tematu to na kanale Thinking Basketball jest też dobra seria "Greatest Peaks" do obejrzenia:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Nie chce na siłę bronić typa ale nie ma wyroku sądu w tej sprawie, na razie jest pomówienie kobiety o to ze ją pobił. Może ona jego tez biła, może chce sobie przed rozwodem ugruntować lepsza pozycje negocjacyjna. A Może faktycznie jest podłym  skurwielem co się nad nia znęcał. Ale tego narazi nie wiemy,  wiec ja bym się po prostu chwilowo wstrzymał z linczowaniem go. 

True, ale:
-sam sie zglosil na policje
-obdukcja lekarska
-kilka innych wpadek

Raczej nie wyglada to rozowo dla niego i mozliwe, ze pozbawil sie ogromnych milionow. Raczej drugiej Amber case z tego nie bedzie.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:

True, ale:
-sam sie zglosil na policje
-obdukcja lekarska
-kilka innych wpadek

Raczej nie wyglada to rozowo dla niego i mozliwe, ze pozbawil sie ogromnych milionow. Raczej drugiej Amber case z tego nie bedzie.

Ogromnych milionów - chodzi ci o rozwód czy o kontrakt ? :D 
bo wydaje mi się ze taka akcja nie jest w stanie mu aż tak zaszkodzić w kontrakcie, bywaly chyba w przeszlosci gorsze akcje u graczy i nadal dostawali dobre kontrakty ( taki malik Beasley nie dostał jakos kontraktu poniżej swojej wartości a tez niezle odpierdalal przed podpisaniem tego ostatniego. )

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Ogromnych milionów - chodzi ci o rozwód czy o kontrakt ? :D 
bo wydaje mi się ze taka akcja nie jest w stanie mu aż tak zaszkodzić w kontrakcie, bywaly chyba w przeszlosci gorsze akcje u graczy i nadal dostawali dobre kontrakty ( taki malik Beasley nie dostał jakos kontraktu poniżej swojej wartości a tez niezle odpierdalal przed podpisaniem tego ostatniego. )

Pobicie żony do tego stopnia z takimi obrażeniami jak na papierze dzień przed FA to gruba akcja, zwłaszcza w 2022 roku gdzie kobiety mają tyle organizacji. Ktokolwiek da mu teraz maxa ma na karku wszystkie feminy.

 

Wiadomo, zalezy jak media podłapią temat,, ale jako że to stany to zdziwię się jak dostanie maxa teraz. Bardziej pasuje tu opcją QO, pójście na jakąś terapie i wpłaty na organizację walczące z przemocą wobec kobiet. To nie jaranie zioła czy jazda autem po pijaku, typ prawdopodobnie złamał nos swojej żonie przy dzieciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje ze wyrazi skruchę, dostanie kontrakt (albo odwrotna kolejnosc), dostanie kilka meczy zawieszenia, a potem business as usual… 

Beasley dostał normalny kontrakt i 12 meczy zawieszenia za grożenie bronią jakims przypadkowym ludziom.. 

Przemoc domowa w USA jest „na porządku dziennym” i to złożony temat, każdy przypadek trzeba oceniać osobno, dlatego mysle ze nikt go tutaj od razu nie przekreśli po tym. ( ale ta sprawa ma potencjał na to ze wypłyną jakieś kolejne brudy z ich domu, wiec c*** wie ) 
 

Oczywiście jesli jest winny mam nadzieje ze jakaś kara sprawiedliwa go spotka i ze to bedzie dla niego jakaś lekcja, bo uwielbiam jego styl gry i szkoda by było żeby skończył jak Arenasy tej ligi przez to ze ma cos nie halo w głowie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

Pobicie żony do tego stopnia z takimi obrażeniami jak na papierze dzień przed FA to gruba akcja, zwłaszcza w 2022 roku gdzie kobiety mają tyle organizacji. Ktokolwiek da mu teraz maxa ma na karku wszystkie feminy.

 

Wiadomo, zalezy jak media podłapią temat,, ale jako że to stany to zdziwię się jak dostanie maxa teraz. Bardziej pasuje tu opcją QO, pójście na jakąś terapie i wpłaty na organizację walczące z przemocą wobec kobiet. To nie jaranie zioła czy jazda autem po pijaku, typ prawdopodobnie złamał nos swojej żonie przy dzieciach.

no dokładnie. Też nie mam pojęcia co tam się stało i mam nadzieję, że zostanie to wyjaśnione, ale śmieszkowanie, że 'zupa była za słona' to tak średnio bym powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, rw30 napisał:

no dokładnie. Też nie mam pojęcia co tam się stało i mam nadzieję, że zostanie to wyjaśnione, ale śmieszkowanie, że 'zupa była za słona' to tak średnio bym powiedział.

Tylko wiesz jak wyjaśnisz taka sprawę?

2 dorosłe osoby mieszkają razem i wybucha awantura

Załóżmy że jej napierdolil 

A załóżmy że się sama obiła albo obił ja ktoś specjalnie

Nikt nikomu nic nie udowodni no chyba że jacyś sąsiedzi coś widzieli itd itp

Przejebana sytuacja a golddigerek nie brakuje jak była żona Pippena co z tym drugim Bridgesem się puszczała i ja nagrali jak oficjalnie mówi że musi jak najszybciej zaciążyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że nie brakuje. Tak samo jak koszykarzy, którzy swojej kobiecie przywalili. 

Dla mnie po prostu to średni temat to żartów, tyle, a kto i jak to wyjasnie - szczerze, średnio mnie to interesuje.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.