Skocz do zawartości

Making The Case - Goat


Reikai

GOATem jest?  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. GOATem jest?



Rekomendowane odpowiedzi

Trwa sezon ogórkowy, jesteśmy po drafcie, czekamy na FA, youtube jest katowany więc natrafiłem na ciekawy kanał i ciekawe filmiki. Twórca argumentuje, że nie ma czegoś takiego jak jeden, jasny i oczywisty GOAT i jest kilku graczy, którzy mają swoje argumenty w tym debacie i wybranie jednego jest bardzo trudne. Bardzo fajne, merytoryczne materiały, przyjemnie się to ogląda. Polecam, może ktoś zmieni swoje zdanie na ten temat. Dodaje ankietę, może ktoś po obejrzeniu zmieni zdanie, ciekawi mnie wasza opinia. Polecam cały kanał, dużo dobrego contentu.
 

 

 

 

 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to GoAT biznesmeni to John Wall i Russell Westbrook.

Ten pierwszy łaskawie zgodził się na buyout ze zniżką 6 mln i zamiast dostać od nich 47 mln dostanie tylko 41 za to ze nie chciał dla nich grac :o (a wcześniej chyba się odgrażał jeszcze ze ani dolara  zniżki nie weźmie :D ) Łącznie w Rockets zarobił ponad 120mln za 40 meczy w sezonie z bilansem 17-55 :D i powalczy jeszcze o mistrzostwo sobie w innym teamie jak zdrowie da , za co Rockets mu zapłacą 41 baniek w 22/23. 

ten drugi w zeszłym sezonie ogólnie podobny stosunek zarobków do jakości oddanej na parkiecie. 

„liga graczy” jest w sumie fajna, wole żeby zarabiali oni niż jakieś białe kołki z managementu, których nie znam tak jak graczy. 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Za to GoAT biznesmeni to John Wall i Russell Westbrook.

Ten pierwszy łaskawie zgodził się na buyout ze zniżką 6 mln i zamiast dostać od nich 47 mln dostanie tylko 41 za to ze nie chciał dla nich grac :o (a wcześniej chyba się odgrażał jeszcze ze ani dolara  zniżki nie weźmie :D ) Łącznie w Rockets zarobił ponad 120mln za 40 meczy w sezonie z bilansem 17-55 :D i powalczy jeszcze o mistrzostwo sobie w innym teamie jak zdrowie da , za co Rockets mu zapłacą 41 baniek w 22/23. 

ten drugi w zeszłym sezonie ogólnie podobny stosunek zarobków do jakości oddanej na parkiecie. 

„liga graczy” jest w sumie fajna, wole żeby zarabiali oni niż jakieś białe kołki z managementu, których nie znam tak jak graczy. 

 

Rox modlą się teraz żeby w nowym klubie wziął jak największy kontrakt ;)

Ciekawe czy Ściana coś jeszcze potrafi w koszykówkę 

Początek rs miał znośny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już temat posłużył do beczki, to Goatem jest Bridges. Dopiero co wstawial fotki z ziołem i jakies inne dziwne rzeczy, tak przed chwilą został aresztowany za przemoc domowa z potężna kaucja, wygląda to poważnie bo partnerka wymagala pomocy medycznej, a sam Bridges oddał się sam w ręce policji.

 

Ogólnie jest to już któraś jego dziwna akcja i chyba robiąc znowu coś głupiego dzień przed FA stracił troche milionów. Do tego jest goat wśród c***owych graczy NBA - raperów.

 

 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Reikai napisał:

Jak już temat posłużył do beczki, to Goatem jest Bridges. Dopiero co wstawial fotki z ziołem i jakies inne dziwne rzeczy, tak przed chwilą został aresztowany za przemoc domowa z potężna kaucja. 

 

Ogólnie jest to już któraś jego dziwna akcja i chyba robiąc znowu coś głupiego dzień przed FA stracił troche milionów.

O niee, dzięki tobie kliknąłem w jakiś artykuł o tym i tam coś jeszcze bardziej strasznego zobaczyłem: 

Niech chłop pozostanie przy koszykówce bo rapowej kariery mu nie wróżę :o

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

O niee, dzięki tobie kliknąłem w jakiś artykuł o tym i tam coś jeszcze bardziej strasznego zobaczyłem: 

Niech chłop pozostanie przy koszykówce bo rapowej kariery mu nie wróżę :o

Sam zedytowalem post przed chwilą. Najlepsze jest to, że w jakimś kawałku miał taki tekst.

Przec***, ktoś chętny na maxika dla pana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.