Skocz do zawartości

San Antonio 50 Years Spurs 2022/23


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo trudna decyzja przed spurs czy powoli rozwijać VW z dawaniem mniejszych minut bez ataku na hurra FA i POs czy jednak zrzucenie tych pozostałych picków ATL CHAR i szarpnięcie gwiazdy i doświadczonego rozgrywajacego 

Patrząc na budowę ciała i rozwój Gianisa bezpieczniej powoli ale przy generation talent kusi jednak szarpnąć wynik o plus 25 jak to było z Robinsonem i Duncanem. Tylko tam zespoły były bardziej gotowe.  Więcej talentu 

 

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pytam.

Dlaczego jeszcze nie ma tematu Spurs na sezon 2023/24? Teraz jesteście contenderem. Przynajmniej Forumowym. A może nie tylko. Można rzucić LAL rękawicę. W tym sezonie rekordzisci Lakers mieli 120 stron wątku, drugie SAS  37 stron,  3 miejsce ( największy sukces w sezonie, śmiech przez łzy) DET - 30 stron.

A teraz dojdzie temat VW, dołoży się oddzielny dotąd wątek Polaka Rodaka, @ignazz wymyśli kolejny konkurs-ankietę i można próbować detronizowac LAL w ilości treści i stron. Trudne, ale nie niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) wierzyłem. Fajna sprawa nie tylko dla kibiców SA ale również Polski ze względu na Jeremiego. To będzie ulubiona drużyna polaków przez następne 10+ lat. Piszę szczególnie o młodziakach którzy dobiera zaczynają interesować się koszykówka :).

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy ze przełożyłem wyjazd do San Antonio o pół sezonu. 
Wraz z rozwojem obu młodych będę monitorował dogodny termin wypadu do Teksasu.

Oczywiście temat konkursu ( w weekend policzę punkty) aktualny i po prostu zwycięzca zgarnie koszulkę sezon później. 
Tu honorowo podtrzymuje nagrodę koszulki Sochana - jezeli się uda to podpisanej. 
 

@Raven2156 poproszę o pm jak będziesz na forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, marceli73 napisał:

:) wierzyłem. Fajna sprawa nie tylko dla kibiców SA ale również Polski ze względu na Jeremiego. To będzie ulubiona drużyna polaków przez następne 10+ lat. Piszę szczególnie o młodziakach którzy dobiera zaczynają interesować się koszykówka :).

O ile Jeremiasz pewnie zostanie w Spurs tak trochę boję się o VW. Chłopak ma ciągoty do fleszy i splendoru a tych najwięcej w ny La i Miami 

 

Oczywiście całym sobą będę trzymał kciuki żeby został na lata w Spurs 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, josephnba napisał:

O ile Jeremiasz pewnie zostanie w Spurs tak trochę boję się o VW. Chłopak ma ciągoty do fleszy i splendoru a tych najwięcej w ny La i Miami 

 

Oczywiście całym sobą będę trzymał kciuki żeby został na lata w Spurs 

Jak mu zmontują taka ekipę jak Joelowi to pewnie ucieknie. W co nie wierze.  Gracze z europy lubią takie zespoły jak SA Utah Minnesota, Portland Denver, Milwaukee  Ich kibice to głownie rodacy. Oczywiście Wenbanyama będzie gwiazda w USA ale nie sadze zeby lubil takie maista jak LA czy NY. Z Miami trochę inna sprawa ale tam są słabi kibice. W SA ma tez francuskie wsparcie w postaci Parkera.

Moze się zdarzyć ze po jakiś 3 mistrzostwach mu się znudzi i będzie chciał innych wyzwań w innym miejscu i wtedy w SA go nie zatrzymają. Niemniej tak bez pośpiechu w SA już maja potężny zalążek do mistrzowskiego teamu.

Na pewno nie będą chcieli jakiegoś NIESPELNIONEGO  gwiazdora podpisać bo sobie swoich wychowają.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, josephnba napisał:

Chłopak ma ciągoty do fleszy i splendoru a tych najwięcej w ny La i Miami 

 

Victor Wembanyama was just named MVP, DPOY and best young player in French LNB.

Already racking up the awards. 

dodatkowo Juć dziś mówił, że gostek miał już swojego agenta wxwieku 13 lat, więc to raczej flesze od zawsze ciągną do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał:

O ile Jeremiasz pewnie zostanie w Spurs tak trochę boję się o VW. Chłopak ma ciągoty do fleszy i splendoru a tych najwięcej w ny La i Miami 

 

Oczywiście całym sobą będę trzymał kciuki żeby został na lata w Spurs 

Absolutnie się nie zgadzam o obawy. Poprzez karierę TP ( mentor w Paryżu ) i Borysa ( mentor w obecnym klubie) wytworzyła się subkultura Francuska w spurs. Aaron Cel z którym mam fajny kontakt jest obecnie we Francji i potwierdził mi ze cały światek koszykarski serio pragnął spurs jako klubu dla VW tak samo jak rodzina gracza. Ten filmik co wrzuciłem jest autentyczny. 
Dodatkowo gracze zagraniczni ( bez uczelni w USA ) są cenieni przez small markets ze nie maja ciągoty do Ła lub NYC i rzadziej wymuszają „Leonarda”. Dobrze aklimatyzują się w mniejszych klubach co spotkało spurs wielokrotnie. 
 

owszem bez sukcesu nie zatrzymasz SSS ale nad wstępem do tego już sztab spurs pracuje. 

Jest paru młodych dobrze pasujących graczy, cap space i brak złych kontraktów. 

Plus morze pickow obcych w tym unprotected hawks oraz komplet własnych. 

Plus jako ekstras dużo 2rds na dokładkę 

PG z rzutem z rynku lub draftu 24 

Vessel 

Sochan ( tymczasowo na PG)

Keldon ( docelowo 6th Manu) 

VW 

Zach plus ktoś za rok na C 

i świadomy spokój aby go wprowadzić bez forsowania w ligę 

Dobry start. A lista możliwych pickow imponująca. 

Mam nadzieje ze spurs nie rzuca się w to lato na FAs tylko cap space jeszcze raz wynajmą za assety i powoli wdraża program rozwoju młodych. 

Rynek trzeba zaatakować za rok. Mając w dwa lata 6(5) wyborów 1rd do ewentualnego spieniężenia i oby ostatni lotto pick własny 24 

Wybory hawks mogą okazać się złotem. A zaatakowanym Browna nawet kosztem supermaxa 

Ale na to potrzeba łomotu przez Miami Denver Lakers i pokiereszowania chemii Bostonu. 

Inna koncepcja jest wymiana z Dallas w lato #10 za Keldona i branie któregoś z PG lotto 

Tego bym nie chciał ale kto wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.