Skocz do zawartości

San Antonio 50 Years Spurs 2022/23


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, bogans2 napisał:

Screenshot_20221209-115959.png

Podobno ten z #4 to @ignazz a z#1 @marceli73 

Co do pytania to strzelam w kolor biały, może na Święta mu stara zabroni pajacować i robić sobie na głowie choinkę...

Wogóle te głosy są tak porozrzucane po temacie, że życzę powodzenia w późniejszym podliczaniu.😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony Spurs z łatwością roztrwaniali 20 punktową przewagę ale z drugiej to sędziowie jednak pomagali Cavs.  Garland przy zbiórce w obronie odbija sie od Allena a tu gwiżdża faul Spurs i Garland ma dwa rzuty. Tej sytuacji z autem to nie wiem czy wpierw gracz dotknął stopą autu czy dostał piłką. Ale aptkearskie faule graczy Spurs a z drugiej strony w obronie Cavs mogli znacznie więcej.. 

Ostatecznie Spurs wygrało bo Mobley z Garlandem mieli dużo momentów w których nie było wiadomo dla kogo oni pracują. Może sam Mitchell tez za długo siedział na ławce

Zach Collins-- dawno nie widziałem gracza który popełniał tyle głupich błędów. Potencjał w obronie jakiś ma. Zapowiadał się kiedyś na super gracza ale za dużo kontuzji i chyba jednak zbyt słabe rozumienia gry ( ale to też może wynikać ze zbyt długich przerw w grze) sprawia ,że to chyba jest juz jego ostatni sezon. Kontuzje to niestety istotny czynnik rozwoju

Ja wiem ,że to kwestia minut ale na całym tym zamieszaniu z Primo nieźle korzysta Jones. Dostaje dużo minut. Świetnie je wykorzystuje. Chyba największy postęp ze wszystkich graczy San Antonio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.