Skocz do zawartości

San Antonio 50 Years Spurs 2022/23


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, ely3 napisał:

Wiadomo, że Sochan to Polak niemniej trzeba to sobie powiedzieć granie nim oraz Diopem w s5 to hard tank. W obronie jest rewelacyjny ale w ataku jest niestety strasznie surowy. Widać ,że Pop już dał sobie spokój z grą na poważnie i wrzucicł do s5 Dopa i od tego czasu Spurs wyglądają beznadziejnie. Czemu Vasell wchodzi z ławki? Czemu dziś Branham wszedł zamiast Diopa w s5 choc w sumie chyba jest jeszcze gorszy . Spurs jest słabe i w końcu to widać niemniej rotacja Popa jest od 3-4 meczów mocno dziwna. A scihan naprawdę musi zacząć coś wiecej wnosić poza doskonałą obroną bo średnio zbiera i nawet nie potrafi wymuszać fauli...

Devin jest na restrykcjach minutowych po urazie kolana a mimo to po kontuzji w 50 minut zdobył 49 punktów. Devin ostatnio trafia bardzo trudne rzuty a będąc poza S5 gra więcej off the dribble. Pop stwierdził ze na chwile obecna w S5 nie ma problemu ofensywy stad bezpośrednio po urazie zagrał z 2nd unit. Restrykcje niedługo zostaną zdjęte i to nie ma nic wspólnego z tankiem. 
 

A KDiop jest chwalony ze gra równo po obu stronach parkietu gdzie jednakowo się stara. 

Przypomne tylko ze na papierze spurs byli notowani dużo niżej niż pistons jazz a i były dyskusje czy tu jest talent obecnie na poziomie OKC czy Rakiet. Bo aż takich nazwisk nie mamy. Stad bym tak nie atakował spurs za jakiś perfidny tank jak oni szarpnęli początek sezonu na zaskoczeniu rywali. 

Rozumiem ze jazz z spurs pare razy się tłukli w PO ale nie bądź aż tak krytyczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, karpik napisał:

Spurs zaczęli ohydny tank już w listopadzie.

Czego zaraz ochydny. tank?! Takie Houston ciągle jedna wygrana, Orlando i Detroit 2. Wszystkie te drużyny maja więcej talentu niż SA. Jak SA nie zacznie zaraz przegrywać to stracą szanse na wieksza szansę w lotery i chu... z Wanbenyamą lub tym drugim. SA musi dostać talent inaczej utknie w średniakach na wieki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

To niezły gagatek ten Sochan xd

 

Rodman wszedł na pełnej. 

najśmieszniejsze jest to, że Adams z typa mocno sprawnego, stał się w rok takim autorytetem, że co nie powie to tylko prawde

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wzbudza dużą sympatie . Niestety jedyne co oglądałem z jego gry to highliths z meczów. Bardzo mnie czasy ilośc minut jakie dostaje, choć los SAS miałem dotąd głęboko w poważaniu, to teraz regularnie sprawdzam ich boxscory ;)

A no i te koszulki faktycznie - świetne! 

Edytowane przez DArmstrong
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli krystalizuje się wyjazd do San Antonio choć wstępne plany rozczarowują i będzie korekta.
 

Osia wyjazdu jest oczywiście data 13 stycznia gdzie w meczu z Golden zapowiadano przeniesienie gry do 70.000 Alamodome z biciem rekordu nba w rS.

Spurs dodatkowo graja jeszcze z Kings 15.01 i 17.01 z Nets 

Ale niestety pobieżne spojrzenie na kalendarz klubów zza między sprawia ze jest dosyć duże rozczarowanie bo w tych datach przez cały tydzień pechowo Rockets i Mavs grają tylko raz! I to w tym samym dniu 18 stycznia ATL/CHAR wiec Dallas z Dejounte to lepszy wybór. Wiec sam Trip po całym Teksasie mało efektywny vs koszty. 
 

Z drugiej strony biorąc pod uwagę loty z Polski bezpośrednio do Miami i pogodę Florydy robi mi inna logikę …

Baza wypadowa dla Rodziny powinna być w Miami !

Dlaczego?

8/01 Brooklyn

10.01 OKC 

14.01 Bucks

22.01 Pels

24.01 Celts 

Wychodzi na to ze zamiast tułać się po Teksasie i to sporo km aby zaliczyć łącznie 4 mecze ( z wyborem Dallas nad Houston 18 stycznia) dużo rozważniej jest być w Miami z wypadem na 2-3 dni do samego San Antonio  

Robi mi to wtedy obecność na Alamodome plus mecz klasycznie w AT&T (Golden plus Kings) oraz okazje na obejrzenie głównych kandydatów do MvP (Giannis Curry Tatum Durant oraz w bonusie ZION Ingram na żywo). 
 

niebezpieczeństwo tylko takie ze mecz Miami Bucks 12 stycznia rodzi ryzyko ciasnego marginesu na lot na 13 stycznia do San Antonio  

to trzeba będzie zgrać patrząc na priorytety nba 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sporo. Planowałem czworokąt:

DALLAS

HOUSTON

SAN ANTONIO 

CORPUS CHRSTI

 

po obliczeniu wszystkiego i porównaniu tego z kalendarzem Nba zrobiłem korektę i MIA SAS zrobię samolotem nie ruszając się z Alamo potem. 
W czasie mojej obecności tak jak pisałem są tylko dwa mecze w Teksasie poza spurs. Bez sensu. 

Po prostu zbyt mało zysku nba dla takiej jazdy i to z rodzina. 

Do El Paso i tak się nie wybierałem. 

Z drugiej strony zrobiłem kiedyś SF Las Vegas Kanion Kolorado Flagstaff Phoenix San Diego ŁA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAS miało teraz 5 meczy tydzień. Efekt: bilans 0-5 i łącznie przegrana róznicą 115 pkt. Zacnych ma  towarzyszy niedoli Detroit (choć może lepiej pasuje tu określenie,, konkurenci w Tank wars") Niestety nasz rodzynek Jeremi miał w tym spory udział. Łącznie - 75pts co zrobiło z niego lidera za ostatni tydzień w tej mało pochlebnej kategorii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.