Skocz do zawartości

Indiana Pacers 2022/23


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w temacie o Pacers

ciekawe ile postów będzie w tym sezonie w tym temacie! 

Ciekawi mnie tez ile będzie w tym sezonie… zwyciestw. 
 

oby jednego i drugiego było z 50 conajmniej ! 
 

licze na mocny sezon i Rick Carlise niech się obudzi, bo zrobił najgorszy wynik w historii organizacji od czasów Birda…. Gdy ten grał w Celtics ! Czyli od roku 84-85. 
Wydaje mi się ze sezon zeszły za szybko został poddany i nic w sumie z tego nie wyszło, bo ten wybrany teraz Bennedict Mathurin nie wydaje się być żadnym materiałem na superstara. 
co oglądałem jakiś mecz to gdy przegrywali również mecze były poddawane bardzo szybko, pare razy conajmniej w połowie trzeciej kwarty. 
jakis ten sezon był bez effortu totalnie, każdy miał wywalone na wynik. 
 

no dobra ale sezon 21/22 - zapominamy o nim jakby go nie było. Niech Rick Carlise pokaże klasę większa niż ma renomę. I wprowadzi ta bandę młodzieży do play offs chociaż.
 

skład przed startem offseason: 

gwarantowane kontrakty 

PG/SG Malcolm Brogdon 22,6 mln

PG TJ McConnell 8,1 mln  
PG/SG Tyrese Haliburton 4,2 mln
PG/SG Duane Washington 1,6 mln 

SG/SF Chris Duarte 3,8 mln 

SF/SG nr 6 w drafcie Bennedict Mathurin rookie contract, (chyba około 4-5 mln)

SG/SF Buddy Hield 22 mln 

SF/SG Terry Taylor 1,6mln 

C/ PF Isaiag  Jackson 2,7mln 

C Myles Turner 18 mln 

C Goga Bitadze 4,8mln

wybralismy jeszcze Andrew Nembhard  i Guarda - Hugo Bessona w drafcie ale byc może jakis stash albo twoway to bedzie. 

Team Option: 

PF/C Oshae Brissett 1,6mln 

PG Keifer Sykes 1,6mln 

tego drugiego team option na 99% nie podejmiemy bo mamy milion guardow. Brissetta podejmiemy ba bank raczej za te minimum. 
ogólnie duane washington i terry to się pokazywali obaj z dobrej strony i widzę że o ile źródło nie kłamie to bardzo szybko dostali gwarantowane kontrakty minimalne na 22/23. To jest ciekawe bo obaj gracze mają coś w sobie - jakiś fajny skill. Terry zajebiscie zbiera i hustluje, broni, a Duane Washington był dość efektywny i konsekwentny w ataku w tych w tych swoich garbage time, albo Quarantine-in-pacers minutach z tego co oglądałem. 

Cap holdy które mogą zachować, czyli „ich” odchodzący na FA:

Rubio, Warren, Jalen Smith, Tristan Thompson - z tych czterech chyba tylko Warrena i Smitha za jakieś dobre pieniądze bym chciał. Może uda się Warrena za jakiś wyjątek. 
 

mamy milion pg i guardow i ogolnie niskich na upartego forwardow ale  nie mamy zadnego quality, albo proven forwarda w typie PF. Mamy jak coś z ławki jeszcze jako 6th Man lekkiego wrzoda na dupie za 22 mln w postaci Hielda, który nie ogarnia obrony zespołowej za grosz. Pogrubilem graczy którzy moim zdaniem powinni stanowić starting 5. 

Wychodzi na to ze potrzebujemy mocno ze dwóch forwardow, no i przydałby się może jeszcze jeden Center lepszy i rowniejszy niż Goga Bitadze do tej pory w swojej karierze. 

wyliczyłem z tego powyżej ze pozbywając się wszystkich caphold i „przedłużając” Brissetta można stworzyć około niespełna 30 mln capspace. To już serio coś. Tylko są jeszcze dwa pytania :

- kto z forwardów jest na free agents w to lato?
- czy ktoś z kozaków za powiedzmy 20+ mln rocznie zechce z nami podpisać czy znowu zbieramy zbieraninę rolesów jak zawsze w pacers ? 

 

uderzyłbym na pewno w któregoś z rfa bridgesow za tą kasę. A nóź Suns lub Hornets nie będą chcieli tyle płacić. Więcej solidnych kandydatow za taka kasę spełniających warunek bycia sf/pf nie widzę. A oba teamy mogą jednak w zaparte i wyrównać wszystko za swoich zastrzeżonych Bridgesów.
wiec strasznie krucho z tymi forwardami to wygląda….
 

…dlatego moim zdaniem tutaj w pacers szykuje się ciekawe lato bo możliwe jest jeszcze wiele scenariuszy transferowych i oprócz duarte, haliburtona i debiutanta nikt chyba nie jest untouchable.

 

marzy mi się żeby przehandlowali dobrze tego hielda.

nie marzy mi się natomiast na pewno russell Westbrook zamiast niego a już w ogóle nie zamiast Brogdona jak głoszą plotki. Za Brogdona to można mieć Coś o wiele lepszego, np Beala jak się dobrze dopłaci.
 

A wy jakie macie pomysły jak wzmocnić drużynę ? 
Jak widzicie szanse pacers na play offs? Przy względnie udanym lecie widzę na to jakieś nadzieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

 

uderzyłbym na pewno w któregoś z rfa bridgesow za tą kasę. A nóź Suns lub Hornets nie będą chcieli tyle płacić

Suns ma przedłużoną umowę więc możecie tylko próbować z tym od Hornets. Ok zapłacenie mu ponad 20mln za rok to będzie przepłacenie ale akurat do tej ekipy by swietnie pasował pod warunkiem ,że nadal będą chcieli mieć Mylesa. Oby nie weszli w wymianę z Lakers.. Nie wiadomo co z tym Brogdonem bo jego zdrowie to znak zapytania. Warrena bym nie przedłużał z tego samego powodu

 

7 minut temu, RonnieArtestics napisał:

kto z forwardów jest na free agents w to lato?

Kyle Anderson .. Bobby Portis a reszta to albo już po jak Young albo nigdy nie będzie w swoim prome jak Knox czy Prince

A co do wzmocnień to może warto dać szanse Bambie? Bo Magic chyba nie wiążą z nim planów? Albo spóbować Hartensteina za ciut większe niż minimum pieniądze nap 10/2 albo 15/3 bo Clippers nie da mu więcej niż minimum a choć w Nuggets był drewniany to w Clippers był bardzo dobry w obronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3 Już pisałem o tym z Kubbasem wczoraj. Bridges był w top50 ligi w zeszłym roku spooookooojnie, a do tego cały czas robi progres. Każdy team w NBA płaci srednio na oko conajmniej dwa max kontrakty. na Durantow tej ligi nie maja co liczyc, wiec na kogo maja wydawać taka kasę jak 20+ jak nie na Bridgesa.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

TA-DAM...

 

trade.jpg

Ty, powiem Ci ze tez o tym Harris - Hield pomyślałem przez sekundę jak pisałem post… 

tylko twój trade machine uwzględnia kontrakty jeszcze z 21/22 a w 22/23 jeszcze gorzej to wychodziłoby dla Indiany, bo thybulle i harris maja jeszcze podwyżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Ty, powiem Ci ze tez o tym Harris - Hield pomyślałem przez sekundę jak pisałem post… 

tylko twój trade machine uwzględnia kontrakty jeszcze z 21/22 a w 22/23 jeszcze gorzej to wychodziłoby dla Indiany, bo thybulle i harris maja jeszcze podwyżki.

Abstrahując od tego, że trade został wygenerowany bardziej dla funu i kontekstu tego wątku, to:

  • dla obydwu drużyn miałoby to sens tylko w konfiguracji Harris <--> Hield, ale...
  • ...to jest niemożliwe z uwagi na różnice w kontraktach, więc potrzebni byliby jacyś salary-fillers, ale...
  • ...poza Thybulle żadna z drużyn nie ma innego wartościowego assetu, który wpasowywałby się w konstrukcję składu drugiej, więc...
  • ...musiała by dojść jakaś trzecia drużyna, a to się zaczyna robić już dość mocno skomplikowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ely3 napisał:

@RonnieArtestics W sumie to pewnie Ty i @matek najwięcej oglądacie PAcers i powiedzcie czy ten Brogdon był taki słaby po kontuzjach bo co ogladałem PAcers to jego rzut wyglądał źle .. Ciekawe ile on może dać Celtom w walce o tytuł

Pacers było słabe ciężko ocenić. Pisałem we wprowadzającym temacie ze ja nie widziałem w ogóle u wielu graczy jakby effortu. 

Brogdon to solidny gracz na 30min i słaby lider…on jest po prostu za słaby żeby (wspolnie z kimś jak z Sabonisem ) prowadzić do PO. Ale za to nie mam watpliwosci ze się przyda w teamie z aspiracjami. Miał gorszy sezon niż 20/21 ale podobnie jak np. Jerami Grant - nie przykładałbym do tego dużej uwagi w momencie gdy w styczniu/lutym wiadomo było ze jest po sezonie.

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
41 minut temu, ozzy110 napisał:

No to Suns mają 2 dni na decyzję 

Pięknie Indiana ich udupiła 

Suns to wyrówna a za rok go opylą. za duża strata tak go puścić. Trzeba było brać Lukę. To raczej Ayton ich udupił sam podejmując decyzje i mając gdzieś ichnie symulacje tradów. Z tym że Ayton może już nie dołączyć do Indiany.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, fluber napisał:

Suns to przecież wyrównają

No nie wiem, myślę że zależy co z KD. GM Suns to złotowa. 

Oczywiście powinni, ale kto wie co zrobią. Podatek może być srogi. Ktoś to może policzyć?

 

Jak tego nie wyrównają to Booker za 2 lata trade request.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nice, fajnie ze Indiana tak sobie działa. Oby Suns się zesrali i nie wyrównali. 

 

W dodatku ten Mathurin do którego nie byłem przekonany wygląda dość zajebiście w summer league 

 

haliburton/duarte/Mathurin/ktoś za turnera/Ayton wygląda na bardzo interesujący młody zespół który może coś namieszać nawet w tym sezonie w tabeli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, marceli73 napisał:

Suns to wyrówna a za rok go opylą. za duża strata tak go puścić. Trzeba było brać Lukę. To raczej Ayton ich udupił sam podejmując decyzje i mając gdzieś ichnie symulacje tradów. Z tym że Ayton może już nie dołączyć do Indiany.

On ich udupił? Mogli to wszystko szybciej ogarnąć. Ludzie z jego klasy już wąchają grube zielone a on miał niby czekać? Nie jego wina, że Suns to złotówy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.