Skocz do zawartości

NY Knicks - 22/23- Nadziei czas start


LukaszKopys

Rekomendowane odpowiedzi

TT się jednak trochę pogubił w tej końcówce. Nie dość ,że trzymał na boisku McBride , który w sezonie miał 55% skuteczności z linii więc Mavs wręcz polowali na niego by go faulować .. A i tak można było mówić o fuksie że kolo trafił 5/6 w tych ostatnich 45 sekundach.  To jeszcze jak Kidd wrzucał JaVale to nie podwyższył składu i nie rzucił Hartensteina

Sami gracze też swoje dorzucili bo jednak to ,że dali się tak łatwo trapować w ostatniej minucie czy ,że Quickley nie wiem po co faulował Lukę przy tej dobitce to zrobiło swoje.

No ale nie wiem czy nie zadziałał też czynnik zmeczenia.

Qucikley grał cały mecz bez dwóch minut. McBride jak wszedł za Barretta to nie zszedł przez kolejne 30 minut. Grimes jak wszedł w drugiej kwarcie na początku tak już schodził z parkietu tylko na przerwę. Rozumiem zawężenie rotacji ale to już było przegięcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NYK - INDY

Obejrzałem 4-tą kwartę - horrrrrrrror :)

Na tym poziomie jak się ma przewagę to chociażby wypadałoby grać "JAKIŚ" atak pozycyjny "na czas" a oni podwajani zanim podali na wolną pozycję to INDY już wróciło do swoich.

Jedyny pomysł to ISO Randle ISO Brunson - porazka

 

Ktoś tu pisał, że kilka punktów przegrać to wina graczy ale pow. 10-15 to już trenera....... Z całym szacunkiem chyba juz najwyższy czas na Thibsa - totalnie nie radzi sobie z ta grupą w końcówkach, ale to chyba już wie cały świat. 

 

 

 

ps. moja córka jak ogląda zawodników NYK ( na tym etapie - nastolatka, bardziej podobają sie jej chłopaki niż sama gra) twierdzi, że mamy najsmutniejszą depresyjną druzynę...... Randle, Barret, Brunson, Thibbs wiecznie wygladaja jaby zaraz mieli umierac ...... albo jakby wlasnie zdechł KOT prezesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LukaszKopys napisał:

..... jak myślicie pojawią się jakieś ruchy w trade deadline ?

 

jakiś Ayton -> Randle/Robinson :D

 

na co liczycie "po cichu" ?

 

Pippen? Mitchela bym nie oddawał. Jest 6 miejsce więc nie chciałbym aby coś popsuli :) a Ayton to nie maderfaker i obawiam się, że w knicks mógłby zjechać i stać się …. Mitchelem albo jeszcze gorzej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zrobią jakiś ruch do jutra 21.00 czy gramy tym co mamy? Brunson i Randle samemu to max pierwsza runda PO. RJB gwiazdą nie będzie, dla mnie to poważny kandydat na rezerwowego w dobrej ekipie, nic więcej. Trzecia, silna opcja ataku jest niezbędna (a nawet pierwsza w końcówkach, bo Randle się gotuje, a Brunson nie jest dla mnie graczem typu clutch i końcówki lepiej niech rozstrzyga ktoś inny). Osobiście nie wykonywałbym nerwowych ruchów i spokojnie dograł ten sezon z perspektywą szybkiego sweepa w pierwszej rundzie (jak się uda w playinn). Czekałem dwadzieścia lat, poczekam jeszcze pół roku. Ale w lato już muszą się wzmocnić, pogonić duże bezproduktywne kontakty typu Francuzik i Róża i zbudować coś, co powalczy o cos więcej. Inaczej znowu będzie stagnacja, Brunson i Randle zdziadzieją i znowu będzie "budowanie" od początku. W draft nie wierzę, wysokiego picku mieć nie będziemy, a dalekie picki są wuja warte (wiadomo, że jeden pies jest wart więcej niż stado kotów) :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.