Skocz do zawartości

NY Knicks - 22/23- Nadziei czas start


LukaszKopys

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zostaje nam nic innego jak czekać na jakiś/eś Transfer`y .....   

Wbrew pozorom Leon Rose nazbierał sobie całkiem sporo fajnych fantów pod "trade deadline" więc jak tylko któraś ekipa stwierdzi "tank mode" i picki będą im mile widziane, to MY (NYK) tam będziemy :D

 

Na tę chwilę nikt jeszcze nie odpalił "panic mode" ale za miesiąc to kto wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post pod znakiem:              " Ż "

 

Kogo by nie odstawili..... to jak się patrzy na obronę, jak biegają spóźnieni po zasłonach itd. ....... ŻART/ŻENADA/ŻAŁOSNE/ŻENUJĄCE                                                                                                   Na miejscu Thibsa dostałbym ZAWAŁU !!!!!! 

Akurat na twardą wręcz brutalna obronę "by oldschool NY" miałem nadzieję po przyjściu Thibsa - i nawet się cieszyłem, że będa mieli jakąś tożsamość - defensywną. Ale oni wyglądają jak chłopcy we mgle...... 😕 i to z roku na rok coraz gożej !!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez LukaszKopys
tytul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
32 minuty temu, Koelner napisał:

beznadziejni są -> czas na zmiany. 2. Thibo out

Skoro pisze tak fan Kings a więc w sumie ekspert w temacie oglądania beznadziejnej gry przez długie lata to niestety nie można się nie zgodzić. Kolejny zmarnowany rok gdzie nie będzie ani porządnego picku ani PO a kontrakt Barretta patrząc na to co pokazuje zaczyna wyglądać coraz gorzej. Ten jednosezonowy awans do PO i jego skutki zaczynają im wychodzić bokiem i zatopi ich to w przeciętniactwie na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego mnie te aktualne rekordy akurat w kontekście trójek wogóle nie ruszają bo tych rzutów jest coraz więcej więc to normalne, że kolejne wyniki są regularnie poprawiane. To co dzisiaj będzie rekordem za rok/dwa już będzie poza top 3 i nikt o tym nie będzie pamiętał. Na którymś etapie to szaleństwo w końcu przystopuje bo inaczej skończymy na tym, że będą głownie ciepać za 3. Chociaż może w końcu dojdzie do sytuacji, że będzie konieczna jakaś modyfikacja przepisów bo stanie się to mało przyjemne do oglądania i $$$ przestaną się niektórym zgadzać.

E: chyba, że chciałeś skomplementować akurat obronę obwodowych NYK😉 co w sumie to też trochę pokazuje ich możliwości ale jak się ma tam Furnierów to nic dziwnego.

Edytowane przez vero1897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córka pierwszy raz w życiu chciała ze Mną obejrzeć mecz w TV 

 

kibicowała Dallas :) , a po meczu Mnie zapytała dlaczego Ja im kibicuję od 30 lat ? :D co miałem jej powiedzieć......  że ta miłość trwa dłużej niż z jej matką :D ???

... normalnie bym już dawno brał rozwód !!!!!!!

 

Chyba już czas na zmiany - zacznijmy od TRENERA / RANDLA

 

! ! !   B  Ł  A  G  A  M     ! ! !

 

Gdybyśmy przegrywali młodymi - to widziałbym świetlaną przyszłość, ale że przegrywamy z tym co mamy - to aż żal patrzeć..... 

 

Tak Mnie dziś naszło .....

Wymiana Knicks - Wariors     

 Draymond Green, Wiseman, Moody/Kuminga        za          Randle, Robinson, Redish może udałoby się wcisnąć Fourniera (ale chyba nikt nie jest taki głupi)                  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Knicks 2 lata później niż powinni zaczęli tankować . Może własnie na pełnej wjeźdzają w tank.. Na ich miejscu to jedyna sensowna opcja. Ratować i tak nie ma co. Handlować jest niby czym ale co to zmieni? O ile nie pozyskają Davisa za Fourniera to nie ma sensu oddawać wybory pierwszorundowe. 2 lata temu poniosła ich ambicja trenera a teraz to powinni nic nie zmieniaćtylko grać swoje czyli pikować na dno NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.