Skocz do zawartości

NY Knicks - 22/23- Nadziei czas start


LukaszKopys

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.07.2022 o 18:44, Koelner napisał:

bye bye Donovan 

kultura organizacji 

Tu akurat jest odwrotnie. To Jazz nie chce Barretta  bo nie chcą gracza, któremu za rok będą musieli płacić duże pieniądze. Do niczego im to nie jest potrzebne zwłaszcza ,że Barrett będzie chciał więcej niż jest wart. Jeśli chca mieć młodego gracza to już prędzej zostawią Mitchella niż dadzą zbliżone pieniądze o wiele słabszemu graczowi. 

Knicks najpewniej nie zrobią dealu. Bo Ainge się uparł na 6 wyborów a Knicks tyle nie chca dać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ely3 napisał:

 

Knicks najpewniej nie zrobią dealu. Bo Ainge się uparł na 6 wyborów a Knicks tyle nie chca dać. 

Czytałem o 3 pickach, 2 swapach, że były na stole - czyli zgadza się z Twoim info. są infa że Julius Randle rusza w karuzele transferowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Koelner napisał:

Czytałem o 3 pickach, 2 swapach, że były na stole - czyli zgadza się z Twoim info. są infa że Julius Randle rusza w karuzele transferowa 

Nie jest mowa o 6 pickach zero swapów i młodziez typu Gimes. Quickley czy McBrde i Fournier do uzupełnienia. Tylko ,że wtedy po stronie Jazz będzie 18 gwarantowanych umów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

Nie jest mowa o 6 pickach zero swapów i młodziez typu Gimes. Quickley czy McBrde i Fournier do uzupełnienia. Tylko ,że wtedy po stronie Jazz będzie 18 gwarantowanych umów

Popatrz na to :) Knicks musza być mocno napaleni na Donovana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem bardzo ciekaw ... co będzie dalej...

Wytrzymają ciśnienie w gestii Mitchell`a i pojdą własną drogą ? Donavan to bez wątpienie "okazja na rynku" takie numery trafiają się niezmiernie zadko, ale czy akurat teraz NYK powinni iść All-In ? moim zdaniem zdecydowanie NIE.

Zdecydowanie bardziej "jara mnie" perspektywa rotowania pickami w najblizszych latach i budowa nowego zespolu, niż coroczny Panic-Mode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Bostonian napisał:

Wow. Julius ladnie goscia przycisnal. Oczywiscie to tylko kwalek video ale troche zaskoczony jestem ze na takim poziomie reporterzy nie sa w stanie sie przygotowac pod katem sprawdzenia referencji newsow/plotek.

Może nie chciał 'spalić' źródła? Tak czy siak, tego typu dziennikarstwo jest bleh. Ładnie go rondel zripostował... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Warto dodać ze nie ujawniono szczegółów bonusa do 10M extra 

I komentarz mojego kumpla zza oceanu 

His career VORP is -0.3. His career WS/48 is .046. He’s a 6’8” Lonnie, NBA junk food. Only an organization as dumb and disfunctional as the Knicks would pay this bum $30M/yr.

They should have passed on this one, too. It’s amazing how some of these players continue to surf off their HS rankings like 4 -5 years later.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.