Skocz do zawartości

NY Knicks - 22/23- Nadziei czas start


LukaszKopys

Rekomendowane odpowiedzi

Nad tym akurat się zastanawiałem ale mam obawy czy przez 82 spotkania tak będzie.  

Moje gdybanie postawiłem jako przeciwwaga tej pewności ze gość ma potencjał. Może ma może nie. Sezon zweryfikuje. Ja po prostu zwracam uwagę ze to jest ryzyko. 

Ryzyko za 105.000.000. Raczej niezwykle posunięcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ely3 napisał:

A oglądałeś mecze Mavs pod nieobecność Luki?  Bo o ile trójkę zdecydowanie lepiej kreuje Luka o tyle cały atak Mavs nadal wyglądał dobrze, Brunson prowadził do niezłego bilansu mając jako druga opcję często Klebera ( to pewna przesada ale teraz będzie mieć lepszych partenrów na parkiecie niż miewał w Mavs) 

To ,że Mavs skończyli mając przewagę parkietu mimo absencji Luki to głównie zasługa Brunsona. To ,że wygrali r1 pomimo braku Luki to tez głównie jego zasługa. W meczach bez Doncica Brunson udowodnił ,że potrafi rozgrywać i potrafi prowadzić topową ofensywę mając naprawdę średniawych graczy wokół siebie

Swięta prawda. I dlatego Dallas muszą nieźle zabulić na  niego  albo go stracą na rzecz NY lub innej drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, kcp78 napisał:

A ze względu na fiskusa to gdzie brunsonowi byłoby lepiej (ny czy texas)?... 

Pewnie Texas ma niższe, ale Dallas też sobie tego piwa naważyli. Mogli podpisać go na 3 lata i mieć go w zeszłym roku na RFA i to na pewno za o wiele niższa kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to co robią Knix przypomina mi sie film"Money Ball" cyt. po przełożeniu na stan KNIX.

 

Leon Rose: Tomie T ogrywaj młodych niech się rozwijają

Tom T: Nie !

L.R.: Tomie T graj szerszym składem

T.T: Nie !

i tak jeszzce ze 100 x w ciagu dwóch lat ......

 

L.R.: Nie to nie i sprzedaje: Noela, Burksa, Walkera, zwalnia Taj`a Gibsona  i mówi:

Ok Tom, prowadź zespół jak chcesz, nie będę ci sie wtrącał, tylko żeby wyniki były ....... 

.....aha, w skłądzie masz:

Center: Robinson i Sims

PF: Randle Toppin

SF: Fournier, Reddish

SG: Barret, Quickley, Grimes

PG: Roe, Mcbridge.....

 

Naturalnmie dołoże wszelkich starań, aby ściągnąć jeszcze jednego moze dwóch graczy do S5

 

P R Z E B I E G Ł E !!!!!!!!!!! i bardzo mi się to podoba.

 

wciąż mam nadzieję, że ściągną Aytona z FA i wymienią Randla za Brogdona (pomimo ilosci kontuzji moglby grac parzyste mecze a Rose nieparzyste :) Brunson - może być bardzo dobry, ale też zwyczajnie sredni...... MSG to ciężki rynek, przyjdzie jako zbawca, a wyjdzie jako łazarz.

Patrząc na sposób podpisywania kontraktów przez Leona Rose, myślę (mam taką nadzieję) że jeśli podpisza Brunsona to zrobią to bardzo sprytnie na poziomie np. 15-18 mln/sezon i tylko pierwszy rok gwarantowany (LOL). Moze dorzuca mu jakieś 5mln za All star game/ 5mln za All def. team itd. Ale wydanie nawet 25-28 mln gdyby był w All def i ASW to bym juszzzzz przeżył :)

Przecoeż nie po to zatrudnili jego "starego" i mają ojca chrzestnego na pietrze, aby teraz młody Brunson utrzymywał całą rodzinę :D

a co do MAVS jestem na 90% pewien, że mają już dogadanego Dragica za 5-7 mln i "hałas" od Brunsona jest tylko sztucznie nakręcany dla podbicia jego wartości ...... tym bardziej, ze teraz "pobrali" Wood`a więc zwyczajnie nie stac ich na ogromny kontrakt na ławce rezerwowych. Tm bardziej Brunson wg. Mnie nie dostanie wićej niż 15-18 mln za przebłyski dobrej gry pierwszy raz w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ozzy110 napisał:

Pewnie Texas ma niższe, ale Dallas też sobie tego piwa naważyli. Mogli podpisać go na 3 lata i mieć go w zeszłym roku na RFA i to na pewno za o wiele niższa kwotę.

Tak. Tylko kto mógł przewidzieć że chłopak tak obok Luki pod Kiddem odpali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kcp78 napisał:

Ten noels to coś gra, czy wafel/rencista?... 

Dwa sezony temu ciche DPOY na 20 parę minut gry. Ostatni sezon cały stracony przez kontuzje. 

Więcej pożytku mogłoby by być z Burksa, chociaż on podobno już na ostatnich treningach doznał kolejnej kontuzji. Fajny grajek, ale ciągle urazy zabiły mu karierę. Zdrowy to poziom lepszego Clarksona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D. Murray w Hawks, tak więc możliwości pozyskania PG chyba już tylko ograniczają się do Brunson`a lub Brogdona..... Pierwszy "za darmo" a drugi w "trejdzie" . 

Biorac pod uwagę, ze w tym roku FA nas nie rozpieszcza, to chyba musze się przyzwyczajac do Brunsona.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2022 o 10:51, RonnieArtestics napisał:

Zapominacie trochę ze W dallas większość czasu grał z Doncicem, bardziej jako SG/secondary ballhandler. On ma potencjał na rozegraniu imo. 

 

W dniu 29.06.2022 o 10:54, ignazz napisał:

Lub nie ma potencjału zupełnie i dlatego dobrze wypadał mając Doncica. 

To dopiero będzie testowane. Za 100mln test. 

Przecież wyglądał naprawdę spoko jak Doncic był out - 20 pts + 7,5 ast, jako starting  pg imo nie ma się czego doczepić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.