Skocz do zawartości

NY Knicks - 22/23- Nadziei czas start


LukaszKopys

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, dannygd napisał:

w obronie, ostatnio @kcp78 zaliczasz masę debilnych wypowiedzi... jak nie masz nic sensownego do napisania, to po prostu nic nie pisz... 

bede pisac, gdy tylko najdzie mnie ochota. nie bedziesz mi stawiac warunkow, kolego. i mam prawo miec inna optyke na tych graczy od ciebie. nie jestes dla mnie zadna wyrocznia. a na przyszlosc, badz laskaw powsciagnac jezyk w swoich ocenach...

57 minut temu, człowiek...morza napisał:

Rzeczony Burks to chociaż miał taką serię w karierze?

+ na koniec fajny artykuł

https://uproxx.com/dimemag/quentin-grimes-new-york-knicks-cover/

nie wiem, czy mial, i nie dbam o to. male probki sa bez znaczenia. over all, nie ma drastycznej roznicy jakosciowej miedzy grimesem a burksem - kazdy z nich ma inne atuty. ale rozumiem, ze jak jakis grajek juz nie gra dla twojej druzyny, to bedziesz mu ujmowac. to ma taka wdzieczna nazwe w psychologii - redukowanie dysonansu poznawczego...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kcp78 napisał:

nie bedziesz mi stawiac warunkow, kolego. i mam prawo miec inna optyke na tych graczy od ciebie. nie jestes dla mnie zadna wyrocznia

To nie warunki, to życzliwa rada, bo pisząc tekst o Grimesie i przyrównaniu do Burksa to pokazałeś, że nie masz pojęcia o czym piszesz i kolega Cię wyjaśnił, a Ty dalej brniesz...

No, ale Twoja wola...

23 minuty temu, kcp78 napisał:

bede pisac, gdy tylko najdzie mnie ochota

Miłego dnia KCP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niczego nie wyjasnil. pokazal jeno, ze grajek 'x' (tutaj: grimes) mial b. ladna probke spotkan. gdybys byl nieco madrzejszy, to wiedzial bys, ze grajkow winno sie oceniac calosciowo (w przebiegu calego sezonu!) i, co rownie istotne, uwzgledniajac - a sa to gracze o calkiem roznej charakterystyce! - roznice. takie serwowanie 'probek', to wiesz, przypomina nieco klotnie o grabki w piaskownicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

Rzeczony Burks to chociaż miał taką serię w karierze?

Miewał zbliżone, ale defensywnie to inna klasa/poziom. Poniżej najlepszy (chyba) stint Burksa w 6 meczach:

PLAYERS GP MIN PTS FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OREB DREB REB AST TOV STL BLK PF +/-
Alec Burks 6 33.8 21.3 7.3 15.5 47.3 3.0 6.3 47.4 3.7 4.3 84.6 0.7 5.8 6.5 2.7 1.2 0.8 0.8 3.0 3.2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to chyba czas napisać, że RJ Barret to mimo wciąż młodego wieku, to sie juz chyba nie rozwinie i nie ma porównań do Wigginsa. Po 2 sezonie, myślałem, że idzie w dobrym kierunku, poprawa jakości rzutu, nawet sie cos zaczynał starać w obronie, ale 3 i 4 sezon to "równia pochyła"... kompletnie przestał bronić, a ataku sie nie rozwija (rzutowo dramat, rozegranie dramat, ustawienie jako tako, decyzje rzutowe dramat - jego zablokowali porównywalna ilość raz co IQ, Grimesa i Brunsona razem wziętych... LOL), do tego znany jest z kiepskiej etyki pracy/treningu.

Nie wiem czy ktoś go zechce z tym debilnym kontraktem, a na 6th mana sie moim zdaniem nie nadaje, więc pakowałbym go gdziekolwiek z dopłatą, byleby nie zostać z nim na kontrakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe

Cytat

 

NBA Players voted for which coach they would LEAST like to play for

FuAceVlXoAAdDqU?format=jpg&name=large

 

Ogolnie Thibs chyba ponownie (tak jak po 20-21') zasługuje na przeprosiny?

2 z 3 sezonow wyniki zdecydowanie powyzej oczekiwan, gdzie w drugim postawilismy na zle konie (walker, rose, fournier kosztem obrony).

w 20-21' czwarta defensywa, w 22-23' z kolei czwarta ofensywa

thibs to trener elastyczny, nadąża za czasem?

czy bardziej zasługa talentu graczy, skoro atak raczej opieera sie na prostej grze, ovrl przedostanie miejsce w asystach

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, człowiek...morza napisał:

daOgolnie Thibs chyba ponownie (tak jak po 20-21') zasługuje na przeprosiny?

Patrząc na to ,że trzymał starterów na 3 minuty do końca mając -27 i  Randle mógł się kontuzjowałći nie wiadomo jak  zagra w tej serii to ja nie wiem komu się należą te przeprosiny

Chyba graczom Knicks ,że musza grać pod Thibsem , który nadal nie ogarnął na czym polega . I wynik 1-1 z wyjazdów jest tym co Knicks mieli osiagnać i rzeżbienie starterami w 4 kwarcie nie miało żadnego sensu.

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nadzeja przedłużona ........

 

ps. Co się dzieje z Darkiem Różą ? juz jest tak "niedołężny"/kontuzjowany, że Thibs nie wystawia swojego żołnierza do boju ? ... zawsze grał swoimi zawodnikami z Bulls choćby nie wiem co !!! Rozumiem mecze o wszystko np. z MIAMI ale wcześniej te też siedział.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.