Skocz do zawartości

NY Knicks - 22/23- Nadziei czas start


LukaszKopys

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, LukaszKopys napisał:

..... ale Thibsa to ja nie zrozumiem....... miał ogromną przewagę w tym spotkaniu z Nets - chyba największa w tym sezonie...... i gra Brunsonem, Rondlem  ok/ponad 35 minut. Zamiast dac im odpocząć...... pograć McBrixem, Toppinem to on usilnie chce dojechać liderow...... 

Chciał jak najbardziej upokorzyć/dojechać "kolegów" zza miedzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cwikson napisał:

Chciał jak najbardziej upokorzyć/dojechać "kolegów" zza miedzy :)

Tylko ze koledzy z za miedzy to grupka mlodych chlopakow zostawiona przez gwiazdy ktorzy probuje sie dotrzec i wyrobic ale Tibs i tak sie wyrobil. Nie drze tak RYJA z za lini jak kiedys. jak bu mnie trenowal to by pilka nie raz trafla przypadkowo w jego morde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hart w Knicks ma tak chore staty ,że nawet Jokić patrzy zadziwiony

Z nim na parkiecie są +26 ... Ogólnie trochę go oglądał i w Knicks wygląda rzeczywiście jako idealne uzupełnienie. Wiadomo ,że Knicks mieli różne eksperetymenty 

 

Jedyne co martwi to ,że Thibs ich po prostu zajeżdża i pewnie znowu na PO im zabraknie sił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Co znaczy, że Thibs ich zajeżdża? 

Że gra nimi nawet jak prowadzą plus 30 co nie ma większego sensu. Większość trenerów obecnie stara się oszczędnie grać minutami

Brunson z Randlem zagrali ponad 35 minut i grali nawet jak Nets już czyścili ławkę

Brunson z Bostonem zagrał 40 minut

Z PElicans szybko było plus 20 a on 3 kwartę duetem Brunson-Randle.. 

W sensie że całą 3 kwarte grął nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randle jest 14. pod względem MPG, a Brunson - 28, brzmi jak opinia na bazie stereotypów, bo kiedyś się utrwaliło, że ,,Thibs zajeżdża zawodników''.

(tzn. może zajeżdża, ale nie dlatego, że Brunson wyglądający jak All-NBA-gracz okazjonalnie sobie zagra 5 minut dłużej z jakimiś leszczami i podbije cyferki)

No i Knicks są w bottom4 pod względem pace, to można im odjąć z ~minutę-dwie minuty pod względem liczby rozegranych posiadań względem takiego LeBrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że czepiacie się na siłę., Randle grał z BKN jakieś 35 minut, Brunson trochę dłużej dla mnie to nie wygląda jak zajeżdżanie, tym bardziej w łatwym meczu, gdzie obrony Nets prawie nie było i prawie wszystko wychodziło na luziku.,Poza  tym Randle jest typem żywca, po którym nie widać aż tak fizycznego zmęczenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, BMF napisał:

że Brunson wyglądający jak All-NBA-gracz 

Jako fan Jazz powinienem promować Fina do nagrody największego postępu niemniej Brunson zrobił przeskok niesamowity. Mavs mogą żałować ,że jednak nie dali mu tej umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowicie żre tym Knicksom, nawet jak w końcówce grają źle, to na koniec i tak spadają na cztery łapy -  chciałoby się, żeby Thibodeau dostał jeszcze raz contendera, bo drugi raz przez trzy lata idzie z wynikiem powyżej oczekiwań. Niby ma opinię betona (vide ,,znowu zajeżdża graczy''), ale chyba ma obiektywnie niezłe skillsy adaptacji jak się weźmie pod uwagę, że typ ma 65 lat i pracuje w NBA jakaś połowę życia, a tu z nie-topowego rostera robi topową ofensywę w 2023 roku. Powiedzmy, że bardziej szanowani trenerzy gorzej przechodzili próbę czasu na mniejszym dystansie czasu. Mike Brown też idzie na niezłe from hero to zero to hero. 

(,,robi'', bo wiadomo, to tylko trener, całościowo n-ta nauczka jak okoliczności tworzą trenerów częściej niż odwrotnie, i on, i Brown)

Wygląda na to, że trzeba traktować Knicks całkiem na poważnie (star power, depth, fit) - nie w pełni na poważnie, wiadomo, ale też nie można ich skreślać. Ciekawe czy Randle'owi znowu ukradną talenty na playoffy, bo tam w 2021 to chyba był jakiś epicki winning streak na koniec sezonu, ale najlepszym ballhandlerem był stary Rose + w całym sezonie mieli słaby atak.

Teraz mają Brunsona (28ppg od stycznia) i fajny atak, tak że przy podobnym bilansie jak dwa lata temu, to jednak dużo lepsza charakterystyka na niedanie ciała w PO.

Niby dalej to ekipa na pierwsza rundę, bo Cavs to mocniejsza drużyna - ale jakoś na początku grudnia znowu to wyglądało na jakiś 39-43 sezon, a ja chyba napisałem komentarz w stylu ,,Randle fluke, Barrett do wymiany, a Brunson fajny asset'' -- a teraz Randle i Brunson od tego momentu wyglądają jak legit ~top20 gracze ligi. Quickley z Robinsonem są legit, fajna wymiana po Harta.

Aż chciałoby się żeby trafiła się Knicks okazja na spakowanie Barretta i picki za jakąś gwiazdę, bo on za to dalej do pogonienia.

Tak że trzeba posypać głowę popiołem i liczyć na lepsze zakończenie niż dwa lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Ciekawe czy Randle'owi znowu ukradną talenty na playoffy, bo tam w 2021 to chyba był jakiś epicki winning streak na koniec sezonu, ale najlepszym ballhandlerem był stary Rose + w całym sezonie mieli słaby atak.

Teraz mają Brunsona (28ppg od stycznia) i fajny atak, tak że przy podobnym bilansie jak dwa lata temu, to jednak dużo lepsza charakterystyka na niedanie ciała w PO.

W 20/21 wszystko kręciło się wokoło Randla, co też wykorzystała Atlanta, niszcząc go fizycznie i przede wszystkim psychicznie, w tym roku jest jak sam zauważyłeś jeszcze Brunson, który ewidentnie nie pęka na robocie, co też w przeciągu sezonu pozytywnie wpłynęło na Randla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kubbas napisał:

No ta Końcówka i najgorsze klepanie piłki w kółko liczenie że się Miami pomyli na switchu a potem podanie desperacji do Randle od Brunsona żeby Randle oddał najgorszy rzut na świecie iiiii go trafił 

Jak z tej akcji gdzie wyszło zrobili źle Knicksi trafili rzut na zwycięstwo to ja nie wiem. Randle z Brunsonem są w mega formie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie te Nyksy grają 

Próbują Boston pokonać w stylu gry Bostonu drive kick drive kick atak off the dribble albo trójka i tak cały mecz

Tak fajnie grają ze oglądając na raty nawet nie zauważyłem że Brunson nie gra

Tylko w końcówkach Randle strasznie kaleczy zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ely3 napisał:

Ale trzeba przyznać ,że to jest Knicks jakich ja nie widziałem of sezonu 99... Determinacja ., walka o każdą piłkę.

przecież tak było 2 lata temu

__________________________________________

btw

Best  Iso Defenders Based on Opponent FG%
1. OG Anunoby (28.1%)
2. Evan Mobley
3. Julius Randle

takze randle cos tam po stronie defensywnej prezentuje, choc niewatpliwie jak ktos gubi rotacje, ktora tworzy otwarta pozycje dla rywala to on (pewnie przez duza role w ataku)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.