Skocz do zawartości

NY Knicks - 22/23- Nadziei czas start


LukaszKopys

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze, że jest cenny gracz do rotacji. Trzeba przyznać, że jak na możliwości (i fantazje) NYK to mają całkiem fajnie zbilansowany zespół:

PG. Brunson/Quickley/McBrid`a/Rose(pewnie na wylocie)

SG. Grimes/Hart/

SF. Barret/Fournier(pewnie na wylocie)

PF. Randle/Toppin

C:Robinson/Simms/Hartenstein

 

Mnie się nawet podoba po tych 20 latach oczekiwania na jakąś stabilizację :)

Jeszcze tylko All-IN po jakiegoś SF lub C i będzie pięknie..... np. taki Towns......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LukaszKopys napisał:

Nie, oddałbym Randla :), a że Centrzy teraz "modni" to za Robinsona można by wiele wyciągnąć.

Ale taki duet to jest koszmar w obronie a to własnie ta strona parkietu ciągnie Knicks. Zdecydowanie lepiej mieć duet Randle-Gobert niż Randle-Towns bo w ataku się niwelują a w obronie mają koszmarną negatywną synergie.

Knicks zrobili dobry ruch . Wybór 23 nie będzie jakoś wysoko . Reddish jest wyrzucany z kolejnego klubu więc z niego to musi być niezły bust . A Hart im się przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cwikson napisał:

Widziałem to, ale Thibs nie jest gościem, który zrobi cokolwiek bo ktos inny tego chce. On gra w myśl zasady "plan jest mój, albo c***" :)

tak, ale Hart to też chyba gracz w stylu Thibsa, więc te 40 mpg powinien dostać xd w ogóle dziwne, że blazers go oddali i to jeszcze za Reddisha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LukaszKopys napisał:

Najważniejsze, że jest cenny gracz do rotacji. Trzeba przyznać, że jak na możliwości (i fantazje) NYK to mają całkiem fajnie zbilansowany zespół:

PG. Brunson/Quickley/McBrid`a/Rose(pewnie na wylocie)

SG. Grimes/Hart/

SF. Barret/Fournier(pewnie na wylocie)

PF. Randle/Toppin

C:Robinson/Simms/Hartenstein

 

Mnie się nawet podoba po tych 20 latach oczekiwania na jakąś stabilizację :)

Jeszcze tylko All-IN po jakiegoś SF lub C i będzie pięknie..... np. taki Towns......

"Po 20 latach oczekiwania podoba Ci się jakąś stabilizacja" i linijkę niżej wyskakujesz z all in za .... Townsa??? 🤯

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

No stabilnie. Takie ruchy przez 20 lat były. Gdzie filmik we got zach randolph …..

Ale to koledze od "all-in za Townsa" wrzucaj i .... sobie, przecież Ty wczoraj wieszczyłeś Knicks "wszystko za Beala"! 

Mi stabilność Knicks, mniej wiecej od 2019 roku, podoba się nawet bardzo. Stabilność, która ewidentnie gryzie wciskających tu co jakiś czas Westbrookow, Wallow, a teraz Bealow tej ligi. Oczywiście za "all-in".

Edytowane przez Pan A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pan A. napisał:

Mi stabilność Knicks, mniej wiecej od 2019 roku, podoba się nawet bardzo. Stabilność, która ewidentnie gryzie wciskających tu co jakiś czas Westbrookow, Wallow, a teraz Bealow tej ligi. Oczywiście za "all-in".

Knicks na drugie mają "stabilność". Od dwudziestu lat jest c***owo, ale stabilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez żartow ... c****** bylo przed Leonem Rose, wkońcu światełko w tunelu się regularnie rozjaśnia, a nie gaśnie już po kilku dniach/pierwszej wolnej agenturze/czy trade deadline :)

 

Jak na historie NYK jest obecnie stablinie (nie mylić z debilnie), ale światełko świeci coraz mocniej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... ale Thibsa to ja nie zrozumiem....... miał ogromną przewagę w tym spotkaniu z Nets - chyba największa w tym sezonie...... i gra Brunsonem, Rondlem  ok/ponad 35 minut. Zamiast dac im odpocząć...... pograć McBrixem, Toppinem to on usilnie chce dojechać liderow...... 

 

Ciekawe czy zemsci mu sie to w PO.

 

Thibs to chyba/ na pewno STAN UMYSŁU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.