Skocz do zawartości

Ciekawe Artykuly


NY-PiXo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

http://bleacherreport.com/articles/2705916-the-ghost-of-the-goat-why-there-isnt-a-next-michael-jordan-anymore?utm_source=twitter.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

 

artykul o tym, jak sie gra z łatką "nastepnego Jordana"

polecam kazdemu kawał niesamowitej roboty wykonany, ciekawe spojrzenie na sprawe Kobasa, w zasadzie powtorze to co mowil sam Beck w ostatnim podcascie Zacha Lowe (tez polecam, chociazby ze wzgledu na ten artykul gdzie Howard wiecej troche o nim mowil + uzywal sporo cytatow, ktorych nie zawarl w artykule), ktory pokazal taka strone studenta tej gry i historii koszykowki. Przyznal ze jasne ze wszystko bral od MJa, czemu mialby nie uczyc sie od najlepszych.
no ogolnie polecam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://drive.google.com/file/d/0BzRY0yltRz9ANzc5OWEyN2YtZjM2Yy00NmFjLWE4MWYtNmFlN2JiZDRmNWFi/view?ddrp=1&hl=en

 

artykuł z 2010 o imprezach szajki LeBrona z udziałem gołych lasek kąpiących się w płatkach róż - wisiał na stronie ESPN kilka godzin po czym "góra" go zdjęła

 

jak dla mnie kolejny dobry powód żeby nie lubić tego osobnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://drive.google.com/file/d/0BzRY0yltRz9ANzc5OWEyN2YtZjM2Yy00NmFjLWE4MWYtNmFlN2JiZDRmNWFi/view?ddrp=1&hl=en

 

artykuł z 2010 o imprezach szajki LeBrona z udziałem gołych lasek kąpiących się w płatkach róż - wisiał na stronie ESPN kilka godzin po czym "góra" go zdjęła

 

jak dla mnie kolejny dobry powód żeby nie lubić tego osobnika ;)

Aj tam, akurat miałbym okazję to też chętnie w takiej imprezie wziął udział. Jordan miał swój hazard, LBJ niech ma imprezy, nikt nie jest święty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://drive.google.com/file/d/0BzRY0yltRz9ANzc5OWEyN2YtZjM2Yy00NmFjLWE4MWYtNmFlN2JiZDRmNWFi/view?ddrp=1&hl=en

 

artykuł z 2010 o imprezach szajki LeBrona z udziałem gołych lasek kąpiących się w płatkach róż - wisiał na stronie ESPN kilka godzin po czym "góra" go zdjęła

 

jak dla mnie kolejny dobry powód żeby nie lubić tego osobnika ;)

dwie nagie laski kąpią się w wodzie z płatkami róż i ty to krytykujesz? co jest z tobą nie tak?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że tylko dwie? Lebron cienias.

 

Dlatego krytyka! Taki gracz NBA, na parkietach się dzieli piłką, a w basenie się nie chce pannami podzielić i 'podaje' tylko dwie. Sądziłem, że impreza u LeBrona to legendarny występ na poziomie triple double i kilka wielkich wsadów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie nagie laski kąpią się w wodzie z płatkami róż i ty to krytykujesz? co jest z tobą nie tak?!

 

Nie no niech se robi co chce, przecież wiadomo jak zawodnicy NBA się bawią, bardziej chodzi mi o nadętą otoczkę jaka towarzyszy temu bufonowi od wieku 18 lat i momentu, gdy nazwał się Królem nie mając na koncie ani jednej gry w NBA. No i jeszcze śmieszny fakt, że skoro to takie nic, to dlaczego ESPN zdjął artykuł :)?

 

Ale najśmiejszniejszy jest wątek z Glenem Baby Davisem, który ni stąd ni zowąd pojawia się w obiektywie i "wzrusza ramionami z zażenowaniem" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze śmieszny fakt, że skoro to takie nic, to dlaczego ESPN zdjął artykuł :smile:?

 

 

 

Bo to może godzić w jego wizerunek idyllicznego małżeństwa i życia pozaboiskowego? Wiesz Jordan to hazardzista i dziad, a LBJ to uosobienie wszelkich cnót i obraz prawdziwej miłości do jednej kobiety z czasów liceum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze śmieszny fakt, że skoro to takie nic, to dlaczego ESPN zdjął artykuł :smile:?

 

To teraz sobie wyobraź jak by w Polsce zareagowano, gdyby okazało się, że Lewandowski zamiast siedzieć ze swoim dzidziusiem i żoneczką to po ostatnim meczu świętował tak, że widać jak podrywał inną pannę.. Szok! Niedowierzanie! I wielkie szambo.. Dlatego nie zawsze to co jest newsem najgorętszym z gorących idzie do publikacji. Tym bardziej, że to da szmatławcowi jednorazowy skok w sprzedaży i popularności, ale potem nikt z nimi gadać nie będzie chciał itp. O wiele lepiej nieraz iść do managera czy agenta kogoś takiego, powiedzieć jaki mają materiał i zdjąć go, a w zamian dostać wywiady, wyłączność na niektóre wydarzenia z jego życia itp. Więc fakt tuszowania tej sprawy z LBJ nie dziwi mnie, a bardziej interesuje, co dał LeBron w zamian, by to zatuszować wtedy. Bo nie wierzę, że ktoś mając taki smaczek, by odpuścił bez niczego. Pokrętny to biznes, ale zawsze biznes, więc w jakiś inny sposób LeBron za to zapłacił na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, relacje między grajkami a mediami są szemrane na maksa, najlepszy przykład to Wojnarowski, który dla wielu swoich kolegów z branży jest sprzedajną szmatą i bez kija go nie tykają. Ale kiedyś nie było tak łatwo się wykupić i poziom etyki dziennikarskiej musiał być wyższy, bo jak np. Worthiego złapali na dziwkach, to miał gnój na całego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.