Skocz do zawartości

Magic 2022/23


spabloo

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, bogans2 napisał:

Wicemistrz dwa razy upokorzony na swoim terenie.Magic zalezli im za skore😊😊

Ani upokorzony, ani zaleźli za skórę. Magic świetnie wykorzystali wszystkie słabości Celtics. Nie zagrali jakoś super ale bardzo skutecznie. Ale liczy się tylko efekt końcowy a tu niespodziewanie wygrali oba spotkania. I nie ma co tłumaczyć Celtów bo byli najzwyczajniej słabsi w obu meczach.

Jakoś nie mam przekonania dobrego Branchero.

Jak już wspomniano, Magic są za silni na tank a za słabi na PO. A to fajny klub i mogliby wzmocnić się na następne lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ptak napisał:

 

Jakoś nie mam przekonania dobrego Branchero.

 

Co masz na mysli? On ma 19 lat a gra jakby spedzil w NBA przynajmniej ze dwa sezony. Tatum takich statystyk nie notowal jako rookie. Na poziom 20pkt na mecz wszedl dopiero w 3 sezonie.

 

 

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bogans2 napisał:

Co masz na mysli? On ma 19 lat a gra jakby spedzil w NBA przynajmniej ze dwa sezony. Tatum takich statystyk nie notowal jako rookie. Na poziom 20pkt na mecz wszedl dopiero w 3 sezonie.

 

 

No takie mam odczucie. Coś mi w nim nie pasuje i tyle.

Co mi wszyscy od razu z Tatumem wyjeżdżają? Ja nikogo nie porównuje.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franz Wagner. Każdy praktycznie lubi gościa i podkreśla jego all around zalety a jakoś nikt nic nie pisze o Moritzu. On zaskakująco miał ze 4-5 spotkań lepszych niż Franz co nie oznacza ze ten drugi grał jakiś piach. Niezłe duo 

Ja ich lubię porównywać i myślę  ze dla nieuważnych obserwatorów box scorowych kibiców sukcesy Mo czasem wpadają na Konto Franza ;) 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było topowego prospekta, który miałby tak jednoznaczne projection na borderline superstara wzwyż (Banchero) - i który dostawałby za to tak nieproporcjonalnie mało hype'u, ale chyba w US znudzili się już international wymiatacze, bo z tego co kojarzę będzie grać dla Włoch i dojdzie po prostu kolejny non-US all-NBA gracz.

Jedno, to fakt, że Magic są ostatnio niesamowicie dobrzy jak na jeden z najmłodszych teamów w NBA, a dwa, że mają niesamowity depth jak na team z ledwie dwoma vetami w składzie (z czego jeden gra jak pokemon, a drugi prawie nie gra) + dwoma lottery pickami w najbliższym drafcie (wiadomo, raczej nie utrzymają tempa z ostatnich tygodni) + prawie-czystym salary. 

Wiadomo, że historycznie Magic robili często dziwne rzeczy, szczęście, szczęściem (#1 z Banchero) - pod względem akumulacji assetów i szybkiego przejścia od bycia pośrodku niczego do bardzo ładnych perspektyw, jeden z lepszych rebuildingów w ostatnich latach. 

Młody team? Check. Top-end talent? Check. Paru freaków? Check. Nudne z bandwagoningiem, ale śledzi się fajnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie z tego teamu to ciężko kogoś nie lubić. Dzisiaj naprawdę, fajnie się odpalili z trójkami w czwartej kwarcie. Cole Anthony o asyste o tripple double. Wagnerowie, super. Fultz też daje rade. Dzisiaj wrócił WCJ, Harris. A jeszcze przecież jest Suggs. (A no i Isaac...chociaż jakoś coraz mniej wierze w jego efektywny powrót). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W sumie to zastanawiam się czy Banchero to nie jest najlepszy gracz wybrany w ostatnich 3 draftach. Świetnie sie go ogląda .Ale większym zaskoczeniem jest Franz. Bo rok temu był straszny hype na draft 2021. Ale w tym sezonie większosć z nich albo zalucza regres ( Green, Mobley) albo stoi w miejscu jak Barnes .. Właściwie to cięzko wymienić by ktoś w tym sezonie grał tak dobrze jak właśnie Wagner. Dobra trójka. Dużo widzi. Fajnie się ogląda jego rozwój... Wprawdzie Suggs niestety wygląda na wtope,,

Ogólnie Magic wyglądają znacznie lepiej niż zakładałem i są zdecydowanie najmocniejsi z tej najsłabszej piątki. A jeszcze mają prawie pewien kolejny wybór TOP10 od Bulls

Jakby ich jeszcze omijał pech związany z kontuzjami to już byłoby w ogóle super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.