Skocz do zawartości
spabloo

Magic 2022/23

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda Harrisa, bo Magic powoli dawali mu drugie życie.

Suggs musi się trochę ogarnąć, no i Houstan możliwe, że szybko dostanie swoją szansę. Cole to skillset 6th mana, który będzie szarpał z ławeczki. Hampton... ciężko to widzę na ten moment. 

Hmm, za rok celem Poole? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Braveheart22 napisał:

Szkoda Harrisa, bo Magic powoli dawali mu drugie życie.

Suggs musi się trochę ogarnąć, no i Houstan możliwe, że szybko dostanie swoją szansę. Cole to skillset 6th mana, który będzie szarpał z ławeczki. Hampton... ciężko to widzę na ten moment. 

Hmm, za rok celem Poole? 

dla magic ta kontuzja moze okazac sie 'szczesciem w nieszczesciu'. o play in nie maja kim grac, a brak harrisa z miejsca ustawi banchero w pozycji wiodacego gracza. brak harrisa = szybszy rozwoj paolo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, kcp78 napisał:

dla magic ta kontuzja moze okazac sie 'szczesciem w nieszczesciu'. o play in nie maja kim grac, a brak harrisa z miejsca ustawi banchero w pozycji wiodacego gracza. brak harrisa = szybszy rozwoj paolo...

Harris gra na innej pozycji takze minut Banchero i tak by nie zabieral. Do tego Magic sami nie wiedza o co beda grac w przyszlym sezonie bo niewiadomą jest Fultz i Isaac. Zdrowi zmienią oblicze druzyny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, bogans2 napisał:

Harris gra na innej pozycji takze minut Banchero i tak by nie zabieral. Do tego Magic sami nie wiedza o co beda grac w przyszlym sezonie bo niewiadomą jest Fultz i Isaac. Zdrowi zmienią oblicze druzyny. 

w ogole nie chodzi tutaj o pozycje na boisku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
16 minut temu, kcp78 napisał:

w ogole nie chodzi tutaj o pozycje na boisku...

A o co? Banchero to pierwszy numer draftu i to jego rozwoj bedzie priorytetem a nie nabijanie statsow przez Harrisa. Po drugie nie jestem pewien czy on by wogole startowal bo jest Suggs i to jego rozwoj bedzie rowniez wyzej. Harris bardzo fajny zawodnik ale w Magic w okreslonej roli. Jest wielu mlodych ktorych trzeba rozwijac a Harris nie jest tam po to zeby wyskakiwac przed szereg

Edytowane przez bogans2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Harris był po to, żeby rozciągać obronę. Do Banchero i Wagnera pasował idealnie. W przeciwieństwie do pozostałych guardów w składzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba nie zakladasz, ze w meczach na styku, na koncowki wychodzila by wylacznie mlodziez, a harris siedzial by na lawce? i ja wlasnie o tym pisze. bez harrisa, mlodziez (mysle o guardach) bedzie grac zawsze (chcac nie chcac). nawet w koncowkach!...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na szczęście dla Magic drugi rok jest nie gwarantowany ale co prawda to prawda 

Ten zespół obciążony jest jakąś klątwą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Holmgren out for season jakby ktos nie wiedzial.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, DArmstrong napisał:

Zakladamy, że Fultz to murowany starter?

Uważam, że tak. Zakładałem s5 w stylu:

Fultz-Harris-Franz-Banchero-WCJ

Fultz to najlepszy playmaker z niskich. A Harris ze swoim profilem idealnie spaja to zestawienie. Suggs miałby największe minuty z ławki i mógłby ofc nawet kończyć mecze. Teraz nie ma wyjścia, będzie wychodził w s5, a do poprawy ma bardzo dużo. Bez tego ciężko może być dobrze połączyć ten duet z Fultzem. A Cole tak jak mówię, dla mnie to jest chłopak co poszarpie z ławki. 

Jeszcze pytanie czy Isaac wróci wreszcie do żywych. Nawet jeśli będzie wprowadzany powoli to z ławki doda trenerowi bardzo fajne możliwości na kombinowanie lineupami. Jestem w stanie sobie nawet wyobrazić jakiś big-size small-play lineup: Franz-Banchero-Isaac-WCJ.

Tylko, że JI to niestety cały czas nie wiadoma. Jedyny plus, że ten kontrakt jest rozsądnie dla klubu skonstruowany, ale mimo wszystko ciężko byłoby przegryźć stratę takiego talentu, a to już 2 lata i wreszcie musi coś ruszyć to przodu, żebyśmy znowu nabrali nadziei. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

#OnlyFranz

Dać mu piłkę i schodzić z drogi 😀. Niemcy w końcu to odkryli.

https://youtu.be/Zud7TNa9OVI

Edytowane przez spabloo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Magic jednak nie ma szczęscia do tych kontuzjowanych graczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jakis k* zart😑 Na szczescie jest jeszcze Anthony i Suggs i na nich trzeba stawiac. Ciekawe jak to pouklada Mosley, jaka bedzie starting 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie on jest lepszy niz Isaac. Zajebiscie wyglada. Ciary. Nie bede sie wymadrzal bo oladam tylko skroty ale wg mnie powinnismy postawic na Anthonego w s5 na dobre. Rok temu poczatek sezonu najlepiej nasza gra wygldala, wszystko sie kleilo i byl fun to watch. Teraz tez Memphis zaliczone i ich starterzy grali grube minuty

Edytowane przez bogans2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy tylko mi się wydaje, że:

1/ Banchero może być najlepszym wyborem Magic od lat,

2/ Bol Bol wygryzie Bambę, z którego już nic nie będzie,

3/ Z Isaaka to już nic nie będzie,

4/ powalczymy o Hendersona?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Punkt 1) i punkt 2) jak najbardziej realne

ad3. jestem niesamowicie smutny, ale chyba prawda... 

ad4. No koło 20-25W będzie. 

Btw: Szkoda Bamby, on się naprawdę nieźle zapowiadał..

Edytowane przez DArmstrong

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi