Skocz do zawartości

New Orleans Pelicans 2022/23


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, ely3 napisał:

No i przedłużyli. JAk ci się widzi ta umowa?

No tak jak pisałem wyżej. Nance jest spoko jak jest zdrowy i powinien pasować do Ziona, ale finansowo nie mam pojęcia jak chcą to ogarnąć. Nie mam zaufania do Griffina i nie wiem czy on zdaje sobie sprawę z tego, że Jonas jest zbędny w tej ekipie, tak jak i Graham, Hayes czy Temple. Pewnie to samo z Kira Lewisem. Jakieś combo z tej piątki plus picki  trzeba złożyć za przysłowiowego Turnera, bo za chwilę Pels nie będą mieli kasy, żeby płacić tym rookies z wysokimi numerami od Lakers. Choć po tym extension dla Nance, nie wiem czy nawet jak zrzucą ich wszystkich, to starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2022 o 15:27, RonnieArtestics napisał:

oni w sumie mogą byc słynnym czarnym koniem tego sezonu jak zdrowie dopisze. 

Oni będą. A LNJ na C to będzie kozaca ekipa. Natomiast nie widzę S5 z froncourtem Ingram, Zion, Jonas... o ofensywę się nie obawiam, ale D.... boże zmiłuj się nad nimi ;)

W dniu 3.10.2022 o 15:43, karpik napisał:

Jonas jest zbędny w tej ekipie, tak jak i Graham, Hayes czy Temple.

Wystarczy oddac Jonasa, Graham powinien być 6th z ławki, Alvarado do S5 + CJ, Ingram Zion i LNJ, a w small ballu Zion na C i Herbercik do składu! Mniam ekipa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dannygd napisał:

Wystarczy oddac Jonasa, Graham powinien być 6th z ławki, Alvarado do S5 + CJ, Ingram Zion i LNJ, a w small ballu Zion na C i Herbercik do składu! Mniam ekipa!

Przecież Nance to już jest właśnie smallballowa opcja na C. Inna kwestia to czy na nim w ogóle można polegać, żeby wrzucać go aż w tak poważną rolę, jaką tu zakładasz? Notoryczne problemy ze zdrowiem, raczej pewne ograniczenia. Imho trochę naiwne podejście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2022 o 23:47, Braveheart22 napisał:

Przecież Nance to już jest właśnie smallballowa opcja na C.

W dzisiejszych czasach small ball C to Green, LBJ, PJ Tucker, Batum - LNJ to pełnoprawny C, tyle że mobilny :)

Ps. Polecam opis Rafała, bardzo optymistyczny, ale fajny!

 

 

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już są problemy z urazami.Oficjalnie nic groźnego, ale i w zeszłym roku mówiono, że Zion może być gotowy na start sezonu, a potem tylko to przesuwano. Do tego urazy mają Ingram, Nance, Daniels, Hayes, a także jeszcze z zeszłego sezonu Lewis. Niby nie są to poważne urazy i wszyscy mają wkrótce wracać, ale tyle problemów zdrowotnych i historia urazów w tym zespole jest bardzo niepokojąca.

Co do presezonu to ciężko oceniać, bo póki co zawsze kogoś brakowało( zapewne to będzie normalna rzecz w Nowym Orleanie), ale na razie na spory plus Murphy, Alvarado, a słabiej póki co McCollum czy Daniels, ale to tylko sparingi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bostonian napisał:

Celtics-Pels w finalach? A dlaczego by nie?

Fajne otwarcie sezonu i wygrana z Nets. Zion usmiechniety to Zion grozny. W tym momencie ta druzyna wyglada bardzo kompletnie, jest fajny trener, fajna atmosfera. Prosimy o zdrowie i sky is the limit.

Po 1 meczu takie opinie? Aha

Czyli Jazz skoro roznieśli takie mocarne Denver to kandydat do PO? Ile Pelicans wygrali serii w swojej historii, jedna? Jak będą zdrowi to powalczą o drugą rundę, jakie finały.. A Nets to żaden wyznacznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lorak napisał:

to bardziej nets wyglądali słabo (szczególnie w 1H, która ustawiła mecz) niż pelicans dobrze - w tym Zion zagrał poniżej swojego poziomu (ledwo 50% z gry), bo akurat Ben nieźle go bronił.

Tak nieźle, że się wyfaulowal w 20 minut.

Co tu dużo mówić, wielki Ingram i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lorak napisał:

to bardziej nets wyglądali słabo (szczególnie w 1H, która ustawiła mecz) niż pelicans dobrze - w tym Zion zagrał poniżej swojego poziomu (ledwo 50% z gry), bo akurat Ben nieźle go bronił.

Ben go bronił fatalnie, kompletnie nie radził sobie na low post i Zion go przepychał bez problemu. Normalnie skończyłby z 30+ punktami, ale wciąż ma trochę rdzy do zrzucenia, nie zawsze wybiera odpowiednie kąty do rzutu, ale fizycznie wygląda Zion bdb, za 2-3 tygodnie powinien wskoczyć na swój poziom.

Pels wyszli na mecz jak po swoje, zdominowali fizycznie Nets i od samego początku widać było, że nie będzie to zacięty mecz. Wiadomo, że październik, ale zlanie na wyjeździe kejdi i kajriego to dobry znak. Wszystko klika jak trzeba, jest ball movement, są shooterzy, ma kto punktować pod dziurą, w obronie niezłe rotacje i ogólny effort. Trey Murphy i jego trójeczka wygląda jakby grał na kodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, steve napisał:

Po 1 meczu takie opinie? Aha

Czyli Jazz skoro roznieśli takie mocarne Denver to kandydat do PO? Ile Pelicans wygrali serii w swojej historii, jedna? Jak będą zdrowi to powalczą o drugą rundę, jakie finały.. A Nets to żaden wyznacznik

Tak, opinia po 1 meczu. A wiec traktuj ja z przymruzeniem oka i moze bardziej konstruktywnie odnies sie do stwierdzenia o kompletnosci skladu NOP zamiast do przywolywania przykladu Jazz.

1 godzinę temu, karpik napisał:

wciąż ma trochę rdzy do zrzucenia, nie zawsze wybiera odpowiednie kąty do rzutu, ale fizycznie wygląda Zion bdb

Pels wyszli na mecz jak po swoje, zdominowali fizycznie Nets

True. Zion wiele razy konczyl layupem zamiast probowac wsadow. Wiec jakby dochodzi do tego lepsza swiadomosc tego jak wejsc w sezon i lepiej zadbac o swoje zdrowie.

BTW Ingram wygladal jakby nabral masy, nie wiem czy to efekt nowej fryzury czy porownania do Duranta. Az sie zdziwilem ze google podaje 2.03 i 89kg dla BI i 2.08 109kg dla KD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bostonian napisał:

google podaje 2.03 i 89kg dla BI i 2.08 109kg dla KD.

Google...i nba.com - nie wiem skąd oni biorą te dane, chyba z dnia draftu

8 godzin temu, Reikai napisał:

Co tu dużo mówić, wielki Ingram i tyle.

Dokładnie. Bardzo inteligentny zawodnik,  duża determinacja i etyka pracy. Tę ekipę będzie sie oglądać lepiej niż Grizz i Wolves rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zion tęskniłem 🥰🥰🥰

Must see TV Pelicans powracają, ale tym razem to nie będzie oglądanie overall słabego teamu dla Ziona, bo mają legit talent ofensywny, dobrych rolesów i mogą się wbić na niezłego seeda.

Pewnie to będzie każdego Drugi Ulubiony Team w tym sezonie, bo Grizzlies już chyba opinia publiczna znielubiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jebie jaki on ma koziol

na prawde oby on dal rade grac tyle meczy w rs bez polamania sie

jaki plynny w powietrzu

Pelicans beda w c*** grozni, co ten biedny Simmons mial dzisiaj zrobic, co ktokolwiek ma zrobic

ciekawe czy mu cos powiedzieli oszczedzaj kolana bo tylko 1 wsad chyba?

JA pi****le

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze Zion to boxoffice itd. Ale Ingram to lider tej druzyny pelna geba. Pieknie dzis zamknal mecz w 4 kwarcie, ogolnie gra tak dojrzale ze ojp. Do tego jest wyraznie silniejszy/wiekszy na tym boisku.

A Jonas kozak, zawsze go lubilem. Nie wiem co ci Memphis zrobili oddajac go za Adamsa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2022 o 11:49, Reikai napisał:



A Jonas kozak, zawsze go lubilem. Nie wiem co ci Memphis zrobili oddajac go za Adamsa.

 

Akurat ta wymiana to chyba win-win dla obu stron, a akurat ostatni mecz Jonasa to było zupełne przeciwieństwo tego w Charlotte.

Pelicans wytrzymali 3 mecze w zdrowiu( nawet można powiedzieć 2 bo Ingram i Zion już w trakcie gryz Utah wypadli), a teraz jak się posypali to na całego i z Dallas zagrają bez Ziona, Ingrama, i Jonesa. Niby nie są to chyba poważne urazy, ale lampka ostrzegawcza już się zapaliła i to bardzo dobre pierwsze wrażenie może szybko zostać zapomniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.