Skocz do zawartości

Detroit Pistons 22/23


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

a propos bojana w s5 u nas, by naswietlic kolegom, ktorzy nie maja rozeznania jak idzie o pistons, czyli jak dzis gramy, i jakie mamy zasoby: If people wanna start Bojan or say that’s the right move, I’m cool with it BUT then you have to acknowledge what that does for the #Pistons 2nd unit Either play MBIII-Duren together OR one of them not at all AND no lob threat in starting lineup Just things to consider (by motor city hoops)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@josephnba

Ty, weteran, weź Ty się ogarnij, bo w tym temacie robisz z siebie totalnego przygłupa. Idź już do koszmarnego rosteru Bulls. Albo czekaj, jedna myśl. Kiedy do Bulls trafił D-Rose... to jak tam sobie pisałeś? Leszcz? Słaby grajek? Nie podoła? k****, typie, wchodzisz w temat Pistons, w erę w której wybraliśmy kozaka z numerem 1, a Twoje wpisy to jakieś smutne żale, bo Twoim liderem jest jakiś LaVine (beka). Kolokwialnie: czy Tobie się to podoba czy nie, Cunningham będzie SUPERSTAREM w tej lidze, a to czy Tobie ta teza odpowiada lata mi koło Pistona. Pozdrawiam i powodzenia w walce o 10 miejsce na Wschodzie 😘

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eF. napisał:

@josephnba

Ty, weteran, weź Ty się ogarnij, bo w tym temacie robisz z siebie totalnego przygłupa. Idź już do koszmarnego rosteru Bulls. Albo czekaj, jedna myśl. Kiedy do Bulls trafił D-Rose... to jak tam sobie pisałeś? Leszcz? Słaby grajek? Nie podoła? k****, typie, wchodzisz w temat Pistons, w erę w której wybraliśmy kozaka z numerem 1, a Twoje wpisy to jakieś smutne żale, bo Twoim liderem jest jakiś LaVine (beka). Kolokwialnie: czy Tobie się to podoba czy nie, Cunningham będzie SUPERSTAREM w tej lidze, a to czy Tobie ta teza odpowiada lata mi koło Pistona. Pozdrawiam i powodzenia w walce o 10 miejsce na Wschodzie 😘

Masz rację 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dodam pytanie

Gdzie ja w jakikolwiek sposób zasugerowałem że Cade nie będzie świetny? Może być nawet wybitny ale na tę chwilę taki nie jest, nawet ranking ESPN pokazuje, że gmowie na tę chwilę nie widzą go w top5 młodych talentów w lidze 

A ze chłopakowi kibicuję (pewnie mniej niż wy bo Pistons to nie mój team) to chciałbym żebyście mieli rację  

Kłopot wasz to napinka jak to Pistons są zajebiści i że pozamiataja już w tym roku a na razie to zespół który zajął 14 miejsce w konfie 

Ja akurat tlokom życzę jak najlepiej, nawet niech ligę wygrają 

A ta prywata jak to bulls będą sie bic o 10te miejsce to trochę dziecinada chłopcy 

Będą sie bic o 10te to będą 

Kłopot w tym, że bulls przez większość rs bi top2 na wschodzie a Pistons bottom 2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:

Duren nie będzie lepszy niż Mark Williams. Mark my words. 

Podjął świetna decyzje, bo nie dał się zmierzyć. Gdyby to zrobił, to byłby niżej.

Zróbmy zakład, taki symboliczny o stówkę, jak nie zapomnimy, to za 3 lata dasz mi tę stówkę :D 

@josephnba

Nie dziw się, że po latach c***ni i Drummond'ow, fani Pistons są pełni energii. Za rok - dwa, wracamy do PO i piszę to z pełną odpowiedzialnością za te słowa. Obserwuj w tym sezonie Cunninghama, on powinien już robić legitne liczby, ale przede wszystkim powinien być coraz lepszym liderem, a do tego się nadaje jak mało kto. To bardzo inteligentny grajek, osobiście jaram się i nie mogę doczekać już sezonu. Żadne PO, ten sezon jeszcze przejściowy, ale ta nasza młodzież daje piękne widoki na przyszłość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Grzechu napisał:

Zajawka przedsezonowa

 

 

Czy Bey i Bogdonovic mogą grać w jednej piątce? Saddiq u nas zawsze był na SF, BB też raczej całą karierę na SF, poza ostatnim rokiem w Jazz gdzie próbowano go na PF. Szkoda byloby takich graczy z dobrą trójką na ławę. Z drugiej strony trochę się wykluczają nawzajem (wzrost, skill) i ponadto zabraliby jedno miejsce dla kogoś z trojki: Bagley, Duren, Steward. Na tym filmiku są w różnych piątkach. Jeśli tak to pytanie kto w pierwszym meczy wyjdzie w S5? Tu z Cadem i Iveyem grał BB ale to nie musi jeszcze nic znaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, DRK napisał:

Czy Bey i Bogdonovic mogą grać w jednej piątce? Saddiq u nas zawsze był na SF, BB też raczej całą karierę na SF, poza ostatnim rokiem w Jazz gdzie próbowano go na PF. Szkoda byloby takich graczy z dobrą trójką na ławę. Z drugiej strony trochę się wykluczają nawzajem (wzrost, skill) i ponadto zabraliby jedno miejsce dla kogoś z trojki: Bagley, Duren, Steward. Na tym filmiku są w różnych piątkach. Jeśli tak to pytanie kto w pierwszym meczy wyjdzie w S5? Tu z Cadem i Iveyem grał BB ale to nie musi jeszcze nic znaczyć.

Bojan na tym etapie kariery to stretch 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.