Skocz do zawartości

Detroit Pistons 22/23


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, eF. napisał:

@Lu-

Czytanie ze zrozumieniem to niekiedy sztuka, prawda? No dobra, gdzie napisałem że Duren > Dwight, bo nie rozumiem zaczepki :D 

 

Napisałeś, że prime Duren > prime Dwight. To jest naprawdę spory odpał. 

Aha, zanim będziesz wytrząsał się w kwestii czytania ze zrozumieniem, zastanów się, czy to aby Ty nie masz problemu z pisaniem, by Cię zrozumiano (per Ludwig Wittgenstein).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lu- napisał:

No faktycznie...

Zdecydowanie obiektywna ocena.

Prime Dwight i koleś doncic level są w Detroit 

Jutro dowiemy się czegoś nowego 

Może jakiś Bird jeszcze tam się kryje po rogach 

 

Widzę kolegom po jednym niezłym sezonie cadea sufit wyjebał na poziom fanów Lakers 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, josephnba napisał:

Prime Dwight i koleś doncic level są w Detroit 

Jutro dowiemy się czegoś nowego 

Może jakiś Bird jeszcze tam się kryje po rogach 

 

Widzę kolegom po jednym niezłym sezonie cadea sufit wyjebał na poziom fanów Lakers 

a tobie 'wyjebal' sufit bezrefleksyjnosci. kolega zinterpretowal sobie slowa ef.-a wedle swego widzimisie, a ty lyknales te bzdure niczym pelikan. ef. pisal jeno o potencjale jalena, i tutaj ma absolutna racje. zreszta, poczytaj sobie wywiady z caseyem i weaverem a propos durena. jalen to byla absolutna topka tego draftu dla nich! (czyli poziom top 5)... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kcp78 napisał:

kolega zinterpretowal sobie slowa ef.-a wedle swego widzimisie

Dla mnie Duren ma sufit założony wysoko, czyli prime Dwight z o wiele lepszym podaniem (a to TOP50 All-Time).

No faktycznie, według własnego widzimisię. Panowie, ja nie wiem czemu się pierdolicie tak subtelnie? Śmiało, piszcie, że macie nowego Billa Russella w ciele młodego Dwighta, z siłą Shaqa i skillem Hakeema.

Oh wait, podobny, ale trochę lepiej zapowiadający sie center z tej uczelni co Duren już był wybrany. Gdzie on teraz jest?

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn, nie spodziewałem się takiego ruchu. Bojan to fajny grajek z bardzo dobrą trójką, do tego na spadającej umowie. Weaver to jest jednak gość

Czyli starting 5 - Cunningham/Ivey/Bey/Bogdanović/Stewart. Not bad, not bad at all. (btw takiego Bojana bym podpisał za rozsądne pieniądze)

 

@Lu- 

No właśnie to jest jego sufit, czyli Dwight w prime z lepszym podaniem. Tak ciężko to skumać? 😂

EDIT: gdy to pisałem nie widziałem wpisu @kcp78, no i wyjaśnił elegancko, piona. 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, eF. napisał:

Damn, nie spodziewałem się takiego ruchu. Bojan to fajny grajek z bardzo dobrą trójką, do tego na spadającej umowie. Weaver to jest jednak gość

Czyli starting 5 - Cunningham/Ivey/Bey/Bogdanović/Stewart. Not bad, not bad at all. (btw takiego Bojana bym podpisał za rozsądne pieniądze)

 

nie widze jakos miejsca w s5 dla bojana. no, chyba ze wyrzucisz z s5 posion ivey. nie jest to nierealne, znajac historie dwane'a z 'rookasami'. mniejsza. najwazniejsze, ze mamy dzis naprawde sporo mozliwosci. kolderka jest dluga... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym się za bardzo nie przejmował 

@Lu- ma depresję bo przez lata tasował się do Townsa, raczej c***a z tego wyszło póki co i teraz chyba go boli, że ktoś może mieć równie abstrakcyjne wizje

jak dla mnie to ten Duran może być w oczach fanów Pistons nawet drugim Russellem, przynajmniej nie ma nudy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, josephnba napisał:

Prime Dwight i koleś doncic level są w Detroit 

Jutro dowiemy się czegoś nowego 

Może jakiś Bird jeszcze tam się kryje po rogach 

 

Widzę kolegom po jednym niezłym sezonie cadea sufit wyjebał na poziom fanów Lakers 

Jest też nowy Wade i nowy Tony Parker, a gdyby nie to, że oddali rok temu nowego Giannisa to temat mistrza byłby zamkniety na parę następnych lat, ufff!..

😁

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dajcie na luz trochę... Temat o Pistons zdominowany przez dyskusje o fallusach ;)  

Deal z Bogdanovicem dobra sprawa, pasuje do składu i daje możliwości manewru za rok, podczas gdy Olynyk był już zbędny i nieprzyszłościowy. Weaver robi konsekwentnie dobrą robotę    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzechu napisał:

Pany dajcie na luz trochę... Temat o Pistons zdominowany przez dyskusje o fallusach ;)  

Deal z Bogdanovicem dobra sprawa, pasuje do składu i daje możliwości manewru za rok, podczas gdy Olynyk był już zbędny i nieprzyszłościowy. Weaver robi konsekwentnie dobrą robotę    

Bojan robi wszystko co robił Olynyk tylko lepiej.. Oczywiście już trochę czuć upływ czasu ale to wciąż elitarny zawodnik . Bardzo dobry go to guy tylko  Mitchell rzadko go dostrzegał w ostatnich akcjach. Olynyk iLee to jednak szrot bez wartości dla zespołu a Bojan na dzień dobry da Wam kilka zwycięstw. Stworzy przestrzeń dla atakujacych kosz. No i on naprawde nie potrzebuje dużo piłki w dłoniach. I powinien grać w s5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.