Skocz do zawartości

Kings 2022/23


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Sabonis zagrał dobry mecz, ale w 4tej kwarcie i dogrywce nie oddał ani jednego rzutu z gry, więc mówienie, że robił co chciał mija się z prawdą. No chyba, że faktycznie nie chciał rzucać, to wtedy ok. Mecz wygrał Fox, który był clutch w końcówce regulaminowego czasu i dogrywce. A był -12. Także tak to jest z plusominusami.

Poza tym o czym my mówimy? Przecież Sabonis grał przeciwko bottom 3 ligi, co nie @ely3? Z ogórkami się nie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banchero jest świetny, ale i Bol obiecujący.

Co do Kingsów, to był naprawde dobry mecz Sabonisa, w porównaniu do wcześniejszych, nie ma wątpliwości, żeby w pełni móć z niego korzystać potrzebuje dużego, silnego gracza obok siebie.

W głowie mam np. AD za spadajace kontrakty w Kingsach, to by LAL pomogło w przebudowie, a Kingsi mieliby 2 lata na to, zeby te PO osiagnac, a potem jesli nie w wakacje 24 to mają 60 baniek schodzących kontraktów. 

 

Barnes jest całkowicie bezproduktywny podobnie jak Holmes,  i powiedzmy sobie szczerze za Sabonis nie ma zastępstwa w postaci prawilnego Centra zastępuje go ( z korzyścia dla drużyny) albo Lyles albo Metu i zazwyczaj jako roleplayerzy swoje robią, ale jesli Litwin ma problem z przewinieniami to Kingsi grają bez wysokiego. 

Wczoraj zawiódl mnie Murray, no ale cóż, wiadomo było, że to nie jest i nie bedzie poziom AllStarsa.

Teraz GSW w peirwszym meczu było blisko, a teraz chyba Curry &Co w kryzysie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zwycięśtwo  i nawet Barnes zagrał nieźle

DMC bardzo chce chyba wrócić do Kings. Pisze tweety, wysyła agenta na mecze Sacto. 

Szczerze mówiąć, jeśli wiązałoby się to z tradeowaniem Holmesa i Lena to jest bardzo na tak. Da mu się minimum. Gorszy niż Holmes nie będzie, a przynajmniej ma mase. Bo obecnie wyglada to tak, że zmiennikiem Sabonisa jest Metu, co punktowo  wychodzi nieźle, ale jednak chłopak nei nadaje się na mocno walke w pomalowanym z wielkimi centrami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Sabonis gra glownie na low post i w ogole nie wykorzystuja jego umiejetnosci podawania na high postcie, majac kilku dobrych cutterow? Tylko pick and roll albo low post i niech sie napierdala. Co prawda bylo to dzis bardzo skuteczne, ale brakuje troche urozmaicenia i wykorzystywania jego passingu. Rok temu wiecej tego grali.

Nie wiem, moze chodzi o to ze kiepsko rzuca w tym sezonie z 10-16 ft, obrona robi krok do tylu przez co passing lanes sa zabrane? Za to ma 80% at rim, lol :] Cos za cos. Ladnie sie ogarnal w ogole, bo pierwsze kilka meczow wygladal jak zwloki.

A Fox to juz klasycznie rozpierdala Lakers, ja nie wiem - zawsze jak gra przeciwko Lakers albo ogladam ich jakis randomowy mecz to chlop robi 30/12/7 na dobrych procentach, a ja mam wrazenie ze od kilku lat czytam tylko narzekanie na jego temat.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać ,że Fox po ogólnie średnim początku sezonu się ogarnął. Dziś nawet blok na Currym za 3. I z Sabonisem dowieźli zwyciestwo choć jak Kings w połowie 4 kwarty zaliczyło 6 strat z rzędu to byłem pewien ,że już po zawodach ( ten blok na Sabonisie to dla mnie tez strata bo tam prawie zgubili piłke został w trudnej sytuacji i musiałem odpalać rzut bez szans powodzenia prawie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczu jeszcze nie ogladalem ale po bilansie, i cyfrkach obstawiam ,że znowu FOx i ( teraz ) Sab nominoami będą do zawodników tygodnia zachodniej a może i któryś to wygra.

 

EDIT: no i wygrał Curry, aczkolwiek obaj nominowani

No miło, że w końcu bilans remisowy.

Następne mecze może w końcu pozwolą wyjść na plusik.

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko obejrzałem.... No no Sabonis +44. Durant -31. Co tu komentować. Od pewnego momentu Sabonis się przełamał . Cjhyba już nawet @RonnieArtestics nie będzie wpadał i pisał ,że rywale go targetują... Kings się przełamali . Grają ostatnio coraz lepiej choć ten mecz im po prostu wyszedł idealnie po obu stronach i od samego początku

153 pkt a Nets ostatnio naprawdę dobrze bronili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, ely3 napisał:

Tak na szybko obejrzałem.... No no Sabonis +44. Durant -31. Co tu komentować. Od pewnego momentu Sabonis się przełamał . Cjhyba już nawet @RonnieArtestics nie będzie wpadał i pisał ,że rywale go targetują... Kings się przełamali . Grają ostatnio coraz lepiej choć ten mecz im po prostu wyszedł idealnie po obu stronach i od samego początku

153 pkt a Nets ostatnio naprawdę dobrze bronili

O targetowaniu mowil w kontekście obrony. O atak to chyba nikt się nigdy nie czepiał Sabonisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

O targetowaniu mowil w kontekście obrony. O atak to chyba nikt się nigdy nie czepiał Sabonisa.

To chyba oczywiste... chodzi mi o to ,że Sabonis z Foxem na zmianę ciągną Kings i nie ma znaczenia ,że ich obrona picków jest słaba. Atakiem robią sporą różnicę. Jakby sędziowie ich nie orżneli to mogliby mieć 9 zwycięstw z rzędu I to jest zasługa głównie tej dwójki ( choć reszta poza Barnesem i Holmesem też daje radę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Centra to po prostu kogoś silnego wysokiego i rozglądam się za opcjami spadających kontraktów, które można byłoby wymienic za spadajace kontrakty w Kings i obecnie wychodzą 2-3 nazwiska - Harris z Phily, Green z GSW i i Davis z LAL przy jakimś mocnym zbiegu okoliczności. 

Aczkolwiek każdy z tej trójki dałby po prostu chamską siłę pod koszem.

A Kings mogą zaoferować ew. albo 23 mln schodzące po sezonie a do tego Holmesa, choć jego kontrakt jeszcze długi, ale widać, ze on i Barnes już tutaj w Sacramento chyba formy nie odnajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.