Skocz do zawartości

Kings 2022/23


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle,ze trzeba do tego podchodzić wyjątkowo spokojnie. Był już nawet nr 4 ktory został Roty, ale Sacto niewiele to dało.

 

Ostatniej nocy Kings - na wyraźne zyczenie trenera pozyuskali dwóch Nigeryjczyków Chima Moneke i KZ Okpala, tym samym odpuszczając Sashe Vezenkova , którego załuje.

ROster Kingsów ma 15 osób, ale Monte wskazywał, że to nie koniec ruchów wiec albo mówił o Nigeryjczykach, albo jeszczeo trade z Barnsem, tak jak wcześniej mowilem jesli ktoś ma chrapke na okolo 25 mln schodzących kontraktów po sezonie to na pewno coś w Kings sobie możen znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Robaq napisał:

Keegan Murray - MVP SL w LV. 

Kolejny gracz Kingsów , po Davionie uznany z MVP summer league, z tą różnicą, że rok temu Kingsi wygrali, teraz już nie.

pierwszy raz w historii pod rząd MVP z jednej ekipy. 

16 godzin temu, Robaq napisał:

Dawać już ten sezon

pierwszy od 2006 do oglądania? Bonziiiii Wells wracaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Koelner napisał:

pierwszy od 2006 do oglądania?

Ich sie źle nie oglądało tak do 2009, fajna ofensywę mieli, tylko poza Artestem nie było komu bronić ;)

W dniu 10.07.2022 o 10:51, Koelner napisał:

Murray ma rękę, idealnie byłoby wywalić Barnesa bo mega się dublują.

No a kto tu sie nie dubluje? Davion z Foxem, Huerter z Monkiem, Davis (który wg mnie powinien być kluczowym graczem) z Barnesem, który grywał na PF jak Sabonis był 5. do tego na PF świetnie pokazał sie Metu, a teraz do Lylesa dołączył Murray. No i na C Sabonis, Holmes, Len... Niby fajnie, że mają dobrych "dublerów" ale kuriozalnie Ci z ławki to moga być lepsi od tych ze S5 (czyżby Fox, Monk, Barnes, Sabonis, Holmes? Ewentualnie w small Sabonis na C i wtedy Davis gra na SF). Tu i Mitchell i Davis i Murray powinni dostać duże minuty... (pierwsi dwaj +30, ost. +25) a jest jeszcze Huerter, którego nie brali za 15 mln, żeby grał po 15 min... Po zeszłym sezonie jak Davion i Davis będą grzać ławę, to będą kwasy. No i znów brakuje "obrony". 

Może Kings powinni z Lakers sie dogadać - puścić Foxa z Barnesem/Holmesem, wziąć Westbricka z Reavesem + pick 1st i zrobić buyout żeby młodzież sie rozwijała z Sabonisem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie nie ma co brać poważnie takich zawodników jak Len czy Holmes ( obym się mylił ale jego gra od kontuzji oka była fatalna, więc z wysokimi jest najwiekszy problem).

Fox ale pierwszym rezerwowym Davion,

Prawdopodobnie w s5 będzie zaczyna Kevin, ale pewnie Monk będą grali po połowie 

w SF Barnes  i Davis

a PF Murray - Metu - Lyles. 

Najgorzej dla poprawnym zmiennikiem dla Sabonisa bo w Lena kompletnie nie wierze, załuje Jonesa, zobaczymy jak Queta, Może Brown zaufa mu bardziej. Z drugiej strony Monte nie wyklucza ostatnich ruchów ( chyba, że mówił o dwóch Nigeryjczykach pozyskanych), szkoda  troche Vezenkova, bo jednak mógł stanowić wsród wysokich jakiś tam trzon a pozyskanie dwóch niskich skrzydłowych z Nigerii to takie troche zapychanie rosteru. Mniemam, że jednak Vazenkovovi trzeba byłoby zabulić 2-3 mln, a OKpala + Moneke będą pewnie za najniższą. 

 

Po 15 obejrzanych spotkaniach w poprzednim sezonie chyba nadchodzi czas wykupienia NBA Pass tylko dla Kingsów, z drugiej strony kusi jeszcze ogladanie Sochana, tylko te nieszczesne godziny spotkan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm serio Jest nieźle. Na papierze to jest skład na playoffs. Ciekawe jak to bedzie poukładane. Ja bym to zrobił tak: 
 

Fox/Mitchell/Barnes/Murray/Sabonis 

Na ławeczce : 
Monk jako pierwszy z ławki jako 6th Man, z duża ilością minut a później jest JesCze 5 całkiem fajnych rolesów 
Huerter, Justin Holiday , Lyles, Metu, Holmes. 

Maja dopiero 12 slotow zapełnionych. Ktos jeszcze za minimum na pewno podpisze, a może jakiś bi annual?  
 

sabonis to fajny grajek na RS, ten Murray wyglada na gotowego w miarę, tu mnie nie zdziwi nawet jakieś 48-34 ale nie zdziwi mnie tez znowu jedenaste miejsce w konferencji ;)
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holidaya nie ma. 

Jeśli Mitchell będzie grał w s5, nie ma rezerwowego rozgrywajacego. 

Nie mają chyba już zadnego slota albo mają jeden ( ja nie wiem jak traktowac zawodnikow na TW)

Fox/MItchell

Monk/Huerter/Moneke

Barnes/Davis/Okpala

Murray/Metu/Lyles/

Sab/Holmes/Len

na TW -Queta, Ellis/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Robaq napisał:

Holidaya nie ma. 

Jeśli Mitchell będzie grał w s5, nie ma rezerwowego rozgrywajacego. 

Nie mają chyba już zadnego slota albo mają jeden ( ja nie wiem jak traktowac zawodnikow na TW)

Fox/MItchell

Monk/Huerter/Moneke

Barnes/Davis/Okpala

Murray/Metu/Lyles/

Sab/Holmes/Len

na TW -Queta, Ellis/

Spoko. Patrzyłem se na spotrac i widzę ze są mocno do tylu. Dziwne bo robią na spotrac przecież listę podpisów to powinni już uaktualniać na bieżąco składy… Dzięki za poprawienie

 

A co do Mitchella - mógłby grac minuty z monkiem później w trakcie meczu wiadomo, ale chodzi mi bardziej o s5 na końcówki meczow, i ze to ja bym tak grał ;) 

Monk i Fox w obronie razem, tego jakos nie widzę po prostu. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Na papierze to jest skład na playoffs.

Serio? Ja rozumiem, że docelowo Jazz i Spurs spadną z walki o PO jak pójdą w przebudowę (HOU i OKC to trwająca przebudowa już), ale POR, LAC, NOP czy zdrowi Lakers to wciąż lepsze ekipy.

Co do łączenia S5... Fox+Mitchell+Sabonis to i kiepska obrona i kiepski spacing, a bez względu czy z Barnesem czy nie, maja ujemny rating. A sam DM+DAF to koszmar, jakieś -9 net.. Ta dwójka kompletnie nie fituje ze sobą. 

Świetnie wyglądał za to Davion z Terrencem, który jest jednym z nielicznych (lub jedynym) dodatnich akcentów w tej ekipie. Dla mnie najmocniejsza S5 to Mitchell, Davis, Barnes, Murray (tak, dałem tu rookasa), Sabonis. Lepszej D i tak SAC mieć nie będzie, ale jest szansa na choć bliska przeciętnej, za to ofensywnie byliby trudni do bronienia, bo każdy grozi rzutem, kilku dobrze czuje sie z piłka w rękach + nieźle zbiórka powinna wyglądać.  Fox z ławki (wiem, że pewnie będzie S5, ale..) z Monkiem i Huerterem + Metu i Holmes to byłaby fajna energia, bo jest 2 shooterów, Fox z Metu to ciekawi energizerzy, a Holmes z ławki to aż nadto na 16-18 min. Pytanie tylko czy Mike Brown będzie mieć jaja, żeby zagrać tak, czy jednak będzie ogrywał stare kotlety.

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Monk i Fox w obronie razem, tego jakoś nie widzę po prostu. 

Tego nie widzisz, a widzisz w obronie Mitchell+Monk czyli 2 undersized słabych obrońców? Tu do obrony tylko Davis sie nada + Metu, Barnes może dołoży cos od siebie jak inni będą sie starać no i może Murray - który ma potencjał na niezłego obrońcę. Ciekawy może byc KZ Okpala, na którego liczyłem bardziej w zeszłym sezonie w MIA, ale nie bardzo dostał/wykorzystał szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja @Robaq15 meczów nie widziałem, przyznaję - widziałem ze 4-5 i z tego co pamiętam fajny w perimeter jako lockdown defender (super sie ustawia), ale brakuje mu zasięgu, wzrostu, ma kłopoty na switchach, w team D - no tylko tu być może problemem jest cała ekipa Kings i przez to mam inny obraz. Bardzo mi sie podobał za to z Davisem jak grał. 

Z tym All-D to chyba za daleko poszedłeś @RonnieArtestics - niemniej zaintrygowałeś mnie na tyle, że pooglądam Kings więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo lubię Mitchella ale z powodu warunków fizycznych to nie jest przyszłościowy gracz. w obronie ma dobry pressing oraz charakter ale w PO każdy missmatch zostanie od razu wykorzystany i jego rola zejdzie do gracza w rotacji specjalnych sytuacjach jak tyron lue w lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Koelner napisał:

bardzo lubię Mitchella ale z powodu warunków fizycznych to nie jest przyszłościowy gracz. w obronie ma dobry pressing oraz charakter ale w PO każdy missmatch zostanie od razu wykorzystany i jego rola zejdzie do gracza w rotacji specjalnych sytuacjach jak tyron lue w lakers

PRoblemeem Daviona raczej nie jest wzrost bo on 1 na 1 jest fantastycznym obrońcą. skoro taki Smart potrafi bronić Giannisa to i Mitchell często dobrze bronił wyższego gracza. On ma problem z obroną zespołową  bo jako młodziak nadreagowuje z pomocą czy rotacją ale Kings mają tyle dziur w obronie ,że Mitchell zamiast realizować swoje zadanie to próbował łatać i kończyło się to źle bo był pośrodku niczego ani tu ani tam. Ale w obronie jest bullteriem

Za to niestety musi ustabilizować rzut bo on kaleczy ofensywę a czasu Tony Allenów się skończyły. Bycie.Jedyny element w ataku, który mu naprawdę wychodzi dobrze to floater ale z tak kiepskim rzutem to jest niestety dziurą w ataku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Koelner napisał:

bardzo lubię Mitchella ale z powodu warunków fizycznych to nie jest przyszłościowy gracz. w obronie ma dobry pressing oraz charakter ale w PO każdy missmatch zostanie od razu wykorzystany i jego rola zejdzie do gracza w rotacji specjalnych sytuacjach jak tyron lue w lakers

Ma lepsze warunki niż VanVleet, niewybrany w ogóle w drafcie. Mitchell to był mistrz NCAA jako ~lider. Samo to o może niczym nie świadczy wracając do tego co piszesz to warunki fizyczne akurat wg mnie ma wystarczajace żeby byc super twoway graczem, bo brak wzrostu akurat bardzo bardzo mocno nadrabia skocznością, wycho, szeroko pojętym atletyzmem. VanVleet to nawet nie jest sufit dla niego. A to ciekawe porównanie w Obronie, bo obaj bardzo niscy, ale VanVleet nadrabia w obronie siła i skillem, tym ze wie co ma robić a Mitchell bardziej szybkością, atletyzmem, ale tez skillem i tym know-how.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.