Skocz do zawartości

Kings 2022/23


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, ely3 napisał:

Było wiadomo jak bardzo Pistons sa napaleni na Iveya. Mogli Kings go brać i zaproponować im i dostać ich wybór plus jakiś przyszły. Jeśli chodzi o fit to lepiej brać tego Murraya ale realnie to mogli mieć Murraya i jeszcze coś

Iveya to oni powinni chcieć zostawić a pozbyć sie tego Foxa. Oczywiście to chyba nei do zrobienia chyba ze za Westbrooka. Ale jakby lakers dodali jakiegoś Tuckera lub pick ?! Ale w sumie sacramento to taki team WIN NOW ze nie będą sie w młodego PG pakować :)

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kuba2419 napisał:

Oladipo chce do SAC na krótki kontrakt aby się odbudować grając przy Sabonisie z którym już nie raz grał w jednej drużynie :)

Oladipo mi strasznie szkoda. Był bardzo clutch. wziął sie połąmał i wszystkie plany w cholerę poszły. Jak chce do Sac to juz wie ze dużych pieniążków od Miami nie dostanie. Cos tam pokazał w PO ale za mało żeby dostać gruby kontrakt na który jeszce  pewnie liczy ale przed nim  juz chyba kariera Isiah'a Thomas'a sie szykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No włąsnie dlatego chce w Kingsach krótki kontrakt, mniemam, że Kingsi poprostu robią w tym sezonie mistrza ( tzn. mistrza w ich stylu, mistrza na miarę ich możliwości) tj. awans na PO. i przyjmą wszystkich i wszystkich, którzy zapewnią im ten cel, 

jeśli ktoś będzie chciał niski 1-2 letni kontrakt a będzie dawał odpowiednią ilość skillow to pewnie dostanie

Foxa z Oladipo mogą fajnie się dogadywać, do tego posiadajac Sabonisa to moze bardzo ciekawei wygladac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, marceli73 napisał:

Oladipo mi strasznie szkoda. Był bardzo clutch. wziął sie połąmał i wszystkie plany w cholerę poszły. Jak chce do Sac to juz wie ze dużych pieniążków od Miami nie dostanie. Cos tam pokazał w PO ale za mało żeby dostać gruby kontrakt na który jeszce  pewnie liczy ale przed nim  juz chyba kariera Isiah'a Thomas'a sie szykuje.

Aż sprawdziłem, bo nie śledzę uważnie jego kariery. Gość w ciągu ostatnich 4 lat rozegrał łącznie 96 meczy, z czego w ciągu ostatnich 3 lat raptem 60. Wszystkie kolejne mecze all-stars będzie już oglądał tylko w telewizji i raczej nie wyjdzie poza poziom rolesa. Jego górny pułap to 4-5 opcja w drużynie walczącej o PO. Kolejny talent złamany przez kontuzję. Faktycznie szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kingsi robią pierwszy ruch i przedłużają Lyles'a za 2,5 mln dolarów. Wyglądal nieźle po przejsciu do Kingsów, zwłaszcza podczas nieobecności Sabonisa.

Zastanawia mnie czy ew. przyjscie Oladipo doprowadzi do odpuszczenia DiVincenzo, z drugiej strony Kingsi posiadaja okolo 40 mln schodzących po sezonie 22/23 kontraktów. Jak ktoś chce sobie oczyścić salary na przyszly sezon to zdecydowanie z Kingsami może pohandlować. 

Barnes, DiVincezno, Holiday, Harkless, Len, mam nadzieje, że znajdzie się jakiś zespół z chęcią przebudowy po sezonie 22/23, który rzuci jakiś może cięższy, dłuższy ale mocny kontrakt w zamian za wolne salary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy, w zeszlym sezonie ( wynikowo) nie brakowało b. dużo,

 może gdyby nie posypał się Fox/ Sabonis przez częśc sezonu to nawet brakowałby jeszcze mniej albo był ten play in,

jest nowy trener, troche hajsu do wydania i wlasnie mnostwo spadajacych kontraktów, którymi można handlować.

Looney, Oladipo, Collins przewijają się wśród nazwisk do pozyskania. 

Jeśli do tego zatrzyma się m.in. jasne punkty z zeszłego sezonu Jonesa, Quete, DiVincenzo, 

Davis wróci na swoje tory z 1 częsci sezonu, Fox z Sabonisem się zgrają, to może się udać. Duże nadzieje pokładam w Brownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wierzysz w odroczenie LAL i mega wzmocnienie Pels - rozumiem, że Zionem,

no ja ogólnie mocno wątpie, że te dwie ekipy naglę zrobią jakieś ruchy i zwłaszcza LAL ogarną chaos. Co do Pels to kwestia tego czy Zion się odbuduje, tego chyba nikt nie wie, jak on po tej kontuzji wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy w obu przypadkach tylko zdrowie. I aż zdrowie. Dodatkowo zwroc uwagę ze obie ekipy rok temu mimo wszystko zrobiły znaczące ruchy w składzie i możliwe ze zabrakło czasu na zgranie. Nie wiem czy jeszcze istnieje zjawisko w nba zwane ZION 75 spotkań i Davis 76 ale bym taki z kings nie szalał. Choć oczywiście zdrowie potrzebne także Kings. Wiem natomiast ze istnieje zjawisko Lillard 80 spotkań. A ci już zrobili pierwszy ruch. 

Dla mnie na dziś:

Lakers

Pels

PTB 

Kings 

tsk tak nawet z RW 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tym bardziej zastanawia mnie co oni mają w planach, czy jednak inwestowanie ciągle w wysokich, czy też wzmacnianie pozycji 3-4, czy jeszcze inne roszady, troche hajsu jest do wykorzystania, do tego 40 baniek spadajacych po sezonie kontraktow, można coś sie zabawić, ale nazwiska przejawiające się Oladipo, Looney, to też nie są zawodnicy którzy dadzą odpowiednią ilość jakości aby walczyc o PO.

I kolejne nazwiska, które nie powalają Bruce Brown i Danuel House.

 

Skład Kings na ligę letnią

Chyba jedyne nazwisko oprócz oczywistych Queta i Murraya do obserwacji d oKeon Ellis, ktory w kilku mockach był w II rundzie, ale jednak nie został wybrany

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, żeby wskazywać drogę rozwoju Murrayowi.

Mniemam, że taki propozycji będzie sporo dla drużyn, które będą chciały zejsc z okolo 40 baniek w przyszlym sezonie.

Sab- Harris - Murray

 

Vezenkova nie będzie na SL, ale aby go wykupić trzeba zabuli 750 tys. $ co jest kwota dla Sacto dozwoloną, także...wiele na to wskazuje, że Bułgar dołączy do składu

ale za to chyba Kingsi rezygnują z pierwszego portugalczyka w NBA, wygląda na to, żeby Queta nie bedzie mial przedlużonego kontraktu

jednak nie co do Quety to dostał two way contract, żeby być zastrzeżonym FA

Za to DiVincenzo wolnym agentem, nie składaja Kingsi oferty. 

Chyba zaciskanie pasa, albo szukanie opcji na naprawdę grubą rybę.

Donte wolnym agentem, mniemam, że nikt mu 6,5 mln nie zaoferuje.

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oladipo nie dla Kings -11 mln kontraktu z Miami - 1 roczny, 

Danuel House, kolejny kojarzony z Kingsami - trafił do Philly.

za to Monk podpisał dwuletni kontrakt z Kingsami warty 19 baniek.

Czyli Kentucky z powrotem w Kingsach.

 

Za to Damien Jones - grający dobrze w poprzednim sezonei podpisał kontrakt z LALem - szkoda.

 

Out dla Halibuta, ściągniecie Monka, no widać, że ta organizacja robi wiele pod Foxa.

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings nadal nie zrezygnowali z Collinsa i badają możliwość trade.

Wiadomo ,ze względu na Salary tutaj byłby włączony w deal Barnes i pewnie ktoś z 3 Len, Harkless, Davis. Wszystkim kontrakty schodzą po sezonie 22/23

albo pick -

mam nadzieje, że nie 1runda  albo z drugiej strony mamy bodajze 2 picki 2 rundowe od Dallas za oddanie tegoroczne także mozna handlowac

 

Pojawiają się informacje, że być może Kings będą probowali handlowac z Philly - Thobis plus Thybulle albo Hawks Collins plus Huerter

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.