Skocz do zawartości

Kings 2022/23


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, rw30 napisał:

to US, tam stolicami często są mniejsze / mniej znaczące miasta, sporo korpo w CA to masz w Bay Area / LA metro, coś tam chyba jest w San Diego, ale Sacto to czarna dupa & instytucje stanowe i rządowe

Tylko ta czarna dupa jest godzinę drogi od Bay area, także to też wpływa na ceny takich biletów, bo nawet jak nie kupio tubylcy, to kupio hoolsi Dubs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Tylko ta czarna dupa jest godzinę drogi od Bay area, także to też wpływa na ceny takich biletów, bo nawet jak nie kupio tubylcy, to kupio hoolsi Dubs.

Plus bogate przedmieścia oraz akurat Napa Oakland Richmond Berkeley oraz Concord są właśnie w stronę SCT. Niektórzy dojada tam szybciej niż do centrum SFC 

Plus Santa Rosa co z Napa to świetny region winiarski 

Ale chodziło mi o korporacje które chcą być bliżej władzy kongresu stanowego i władzy sadowniczej. A to w SCT

A ze to dziura to wiem 

Choć parki narodowe wokół hoho 

Będzie gdzie na ryby królom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, karpik napisał:

Tylko ta czarna dupa jest godzinę drogi od Bay area, także to też wpływa na ceny takich biletów, bo nawet jak nie kupio tubylcy, to kupio hoolsi Dubs.

to chyba błędne myślenie, bo z tego co się orientowalem to mnostwo kibicow Sacto wybiera sie na mecze do BA bo ceny niższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Robaq napisał:

to chyba błędne myślenie, bo z tego co się orientowalem to mnostwo kibicow Sacto wybiera sie na mecze do BA bo ceny niższe.

Tego to nie sprawdzałem. Pamiętam z kolei jak kiedyś byłem tu i ówdzie, to w Sactown było duuużo taniej w porównaniu z Bay Area.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bo BA to skrót od Bay Arena i mówie to tylko w zakresie biletów na PO. 

Bilety na PO w Sacramento się rozeszły mega szybko. Wczoraj podobało rzucili jakieś ostatki za 90 dolarow ktore rozeszly sie w sekundy, a normalnie bilety dochodzily do 2,5 k za bilet a takie inne ceny normalne to przedzial 300-500 euro, i jacys tak kibice napisali ze tansze są bilety na mecze na PO w SF. 

Nie wiem nie sprawdzalem tego, ale widzialem screeny shotow  gdzie ktoś kupił 4 bilety i zapłacil 3,5 k

 

@karpik @LeweBiodroSmoka w zakresie regulara to totalnie nie będę z tym polemizował bo się zgadzam, ja mówie tylko o tej serii z GSW>

Warriors vs. Kings: Tickets for Game 1 are twice as expensive at Golden 1 Center than Game 3 at Chase Center - ABC7 San Francisco (abc7news.com)

 

 

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

(udany) sezon zakonczony mozna myslec o sytuacji kontraktowej:

https://hoopshype.com/salaries/sacramento_kings/

jesli marison farns nie zgodzi sie  kontrakt typu 40/10 (bo na wiecej nie zasluguje, po tym jak ne stawil sie na kolejna serie: do dzis pamietam jak zawalil gsw finaly z cleveland gdzie mial ogromna ilosc open look`ow i w wiekszosi przypadkow-pudlowal).

lepszy juz nie bedzie, w ataku jest maksymalnie solidny, za to w obronie przecietny/slaby.

w jego miejsce zatrudnilbym - https://hoopshype.com/2023/05/02/grizzlies-inform-dillon-brooks-he-wont-be-re-signed-under-any-circumstances/

mlodszy, swietny w defensywie, tylko przy tym jebniety (akcja z lebronem, rok temu zlamanie reki paytonowi itp).

ograniczylbym mu tylko zdecydowanie ilosc rzutow (na korzysc foxa,sabasa i murraya).

niech skupi sie na defensywie i powinien poprawic gre sacramento.

kontrakcik typu 80/4 powinien starczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jordan20 napisał:

(udany) sezon zakonczony mozna myslec o sytuacji kontraktowej:

https://hoopshype.com/salaries/sacramento_kings/

jesli marison farns nie zgodzi sie  kontrakt typu 40/10 (bo na wiecej nie zasluguje, po tym jak ne stawil sie na kolejna serie: do dzis pamietam jak zawalil gsw finaly z cleveland gdzie mial ogromna ilosc open look`ow i w wiekszosi przypadkow-pudlowal).

lepszy juz nie bedzie, w ataku jest maksymalnie solidny, za to w obronie przecietny/slaby.

w jego miejsce zatrudnilbym - https://hoopshype.com/2023/05/02/grizzlies-inform-dillon-brooks-he-wont-be-re-signed-under-any-circumstances/

mlodszy, swietny w defensywie, tylko przy tym jebniety (akcja z lebronem, rok temu zlamanie reki paytonowi itp).

ograniczylbym mu tylko zdecydowanie ilosc rzutow (na korzysc foxa,sabasa i murraya).

niech skupi sie na defensywie i powinien poprawic gre sacramento.

kontrakcik typu 80/4 powinien starczyc

Powinni B Lopeza podpisac do pilnowania pomalowanego i kogoś do zbiorek na zmiany dla sabonisa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jordan20 napisał:

w jego miejsce zatrudnilbym - https://hoopshype.com/2023/05/02/grizzlies-inform-dillon-brooks-he-wont-be-re-signed-under-any-circumstances/

mlodszy, swietny w defensywie, tylko przy tym jebniety (akcja z lebronem, rok temu zlamanie reki paytonowi itp).

ograniczylbym mu tylko zdecydowanie ilosc rzutow (na korzysc foxa,sabasa i murraya).

niech skupi sie na defensywie i powinien poprawic gre sacramento.

kontrakcik typu 80/4 powinien starczyc

Tak, on tu bardzo pasuje, ale Kings chyba tylko max. MLE moga mu dać, czyli jakieś 50/4 z PO w 4 roku jak będzie miał 30 lat.

Godzinę temu, marceli73 napisał:

Powinni B Lopeza podpisac do pilnowania pomalowanego i kogoś do zbiorek na zmiany dla sabonisa. 

Na niego to ich nie stać, a po drugie 2 niemobilnych PF/C to dramat byłby. Niech juz grają Sabonisem na C i mają top obrońce na F. Tu jeszcze pasowałby  PJ Washington. 

oWvIkjh.jpg 

Backup C to Naz Reid by był super, ale pewnie dostanie oferty większe niż BIA... niemniej gdyby sie zgodził, to dorzucą Davisa, Lylesa i Lena (każdy może być na poziomie 4-6 mln rocznie) i mają 1 rundę draftu. Dla mnie to byłby plan optimum zakładając że Mitchell dostanie więcej minut z ławki, Davis spokojnie może wejść w rolę Barnesa z ławki. Ewentualnie zamiast Reida wzieliby vetsa jak Jeff Green. Generalnie byliby poniżej upron-u, więc nawet jakiś vet z ławki na obwód by się może skusił za minimum, ale jakoś nie wierzę, że Brooks nie dostanie więcej, podobnie jak Reid (czy Grant), więc Barnes dostanie 80/4, podpiszą 3 w/w w ramach bird rights i zostaną im wyjątki na ruchy w trakcie sezonu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie liczyłbym na podpisanie więcej FA niż Lyles i Barnes , z naciskiem na to, że Barnes to szanse daje 50/50. 

Resztę spodziewałbym się out - czyli Dozier, Davis, Len, Metu.

Vezenkov raczej wejdzie i tutaj już się zastanawiają kibice czy będzie miał szanse wskoczyć na S5. Tego nie wiem, nie ogladam europejskiej koszykowki w ogole, pojedyncze kwarty, albo mecze w przypadku jakichs wakacji w Hiszpanii. 

Co do draftu to 3 picki - 24,35 ( albo36) no i koncowka II rundy, także możliwe,ze z draftu poleci dwóch zawodników na kontrakt.

Brooks długo  o nim myslalem, ale ciągle zastanawia mnie jego głowa,

Na Lopeza nie liczę, 

Washington przewija się stale i byłby fajny, choć niektórzy od razu wskazzują, że to nie rozwiąze problemów z rim protect. 

Pojawiaja się też głosy ze HB będzie s'n't możliwe ze powiązany jakoś z Holmsem. 

No zobaczymy

Pojawiy sie też info, że Brook będzie chcial 25 mln za sezon.

     

Nie wydaje mi się, że 80/4 dla HB było brane pod uwagę. typ ma 30 lat. zawiódł w PO. A Kings już maja przyklad wjeb.. sie w taki kontrakt z Holmes, gdzie obecnie jego tradevalue to dwa drugorundowe picki?

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Robaq napisał:

Ogólnie nie liczyłbym na podpisanie więcej FA niż Lyles i Barnes , z naciskiem na to, że Barnes to szanse daje 50/50. 

Resztę spodziewałbym się out - czyli Dozier, Davis, Len, Metu.

Tylko problemem Kings poza rim protection jest obrona perimeter na pozycjach 2-4 oraz cap space, gdzie i tak jest mało pasujących im graczy na FA. Opcja SNT HB jest dla mnie ok (Holmesa to raczej nikt nie weźmie, więc albo zostawiasz jako backup C, albo trzeba się dogadać na rozwiązanie kontraktu), ba nawet mogliby się z MEM dogadać, którzy bardziej potrzebują scoringu niż poprawy defensywy. Oubre też by pasował, ale szczerze to Brooks jest o poziom lepszym defensorem. Grant chyba za drogi będzie dla nich i w sumie to tyle z pasujących graczy. Z vetsów wspomniany Green, może Crowder, choć słabo w tym sezonie wyglądał. 

Generalnie typowy PoA, szybki na nogach jest tu ważniejszy od rim protectora, bo granie Sabonisem na PF i Murrayem na SF będzie rodziło więcej problemów w obronie, niż brak typowego rim protectora. Murray moim zdaniem nie jest złym obrońcą, ma niezły wingspan i potrafi dobrze ekipę wspierać, ale jest za wolny na nogach i tym samym nigdy nie będzie dobry do bronienia graczy niższych od siebie lub bardziej dynamicznych.

Niższy obrońca z kolei jest im mniej potrzebny, bo Fox coś tam broni, Davion jest świetny w Perimeter, Davis gdyby został też nieźle broni. Do tego dziś ławka miała fajny balans między ofensywą (Monk, Lyles) a defensywą (Mitchell, Davis, trochę podkoszowego brakowało, ale Len świetnie zbiera - również ofensywną zbiórkę, więc moim zdaniem szkoda go odpuszczać za małe pieniądze). Mogą spróbować ściągnąć któregoś z RFA (Reed, Hayes, Yurtseven) ale łatwo nie będzie bo obecne ekipy raczej ich nie odpuszczą.

8 godzin temu, Robaq napisał:

Pojawiy sie też info, że Brook będzie chcial 25 mln za sezon.

Nie wiem kto mu tyle da...  Hornets? Pistons jak nie wylosują Wemby? 50/3 to chyba max jaki mu dadzą mając na uwadze wiek i kontuzje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to cap space może być problemem, ale z drugiej strony 

Vezenkov + 2 z draftu mam nadzieje, że bedzie pasowało pod obecne niedostatki. 

Wiadomo, że z 35 pickiem to można i MVP wyciągnać. 

A tutaj przejawiaja się ciekawe nazwiska dla pozycji 3/4 (Wilson, Strawther, Sensabaugh, A. Jackson, Jaquez) , a i gdzieś tam w okolicy  końcówki I rundy i początuy drugiej mozna wyciagnac jakiegos centra( Lively,  Nanji, Vukcevic). 

 

wiec totalnie nie zdziwie się jeśli w drafcie będą zawodnicy na pozycje 

1rn - np. Wilson

2rn Jaquez, Jakcson

2lat rnd Nanji, Vukcevic, Timme

wiec jeśli wyleci Barnes i będą chcieli za tę kase np. podpisać jakiegoś backup C + obronce na 2/3

to pewnie SF będzie stanowila trojka Vezenkov + Draft + Kessler.

Tak to cap space może być problemem, ale z drugiej strony 

Vezenkov + 2 z draftu mam nadzieje, że bedzie pasowało pod obecne niedostatki. 

Wiadomo, że z 35 pickiem to można i MVP wyciągnać. 

A tutaj przejawiaja się ciekawe nazwiska dla pozycji 3/4 (Wilson, Strawther, Sensabaugh, A. Jackson, Jaquez) , a i gdzieś tam w okolicy  końcówki I rundy i początuy drugiej mozna wyciagnac jakiegos centra( Lively,  Nanji, Vukcevic). 

 

wiec totalnie nie zdziwie się jeśli w drafcie będą zawodnicy na pozycje 

1rn - np. Wilson

2rn Jaquez, Jakcson

2lat rnd Nanji, Vukcevic, Timme

 

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Robaq napisał:

A tutaj przejawiaja się ciekawe nazwiska dla pozycji 3/4 (Wilson, Strawther, Sensabaugh, A. Jackson, Jaquez) , a i gdzieś tam w okolicy  końcówki I rundy i początku drugiej mozna wyciagnac jakiegos centra( Lively,  Nanji, Vukcevic). 

kilku z nich to chyba bez szans na 26 pick... Sensabaugh to koło 10-14 pozycji wisi i słabo broni, Strawther i Wilson to słabi obrońcy i bardziej scorerzy na drugą rundę, których tu nie potrzeba na dziś. Jackson, Jaquez bronią dobrze, jeśli nie b.dobrze, ale koszmarni sa rzutowo. Do tego ta ekipa potrzebuje graczy bardziej na dziś do gry solidnej, niże 3-4 sezonowego rozwoju. Jak miałbym brać to tego drugiego, bo ma dobra zbiórkę, może zagrac w post i możliwe, że jako spot up nie będzie aż taki zły za 3 jak Jackson.

Na C Lively (i Nanji jako prospect młody) to raczej pewniak w 1 rundzie, a Vukcevic to słaby obrońca. Ja widziałbym... Holmesa II - trochę słabo zbiera, ale byłby idealnym graczem z ławki do obrony i scoringu, szczególnie w trasition. Jak cos w pomalowanym ma stać, to Edey.

3 godziny temu, Robaq napisał:

Vezenkov

Kurde, naprawdę go widzisz na boisku w S5 obok Murraya i Sabonisa? To byłby jeden z najwolniejszych na nogach frontcourtów w lidze.. Jak już to z ławki. Jeśli założymy, że Fox i Huerter grają w S5, to musisz tu dodać typowego gracza na defensywę i na PF będzie grać Murray. Inaczej będzie znów bottom 5 w defensywie, a w PO jest trudno bez tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie widzę Vezenkova w S5, raczej jako taki tani backup dla SF i ten trzeci Kessler Edwards. 

Ja nie mam za dużej wiedzy nt. Eurobasketu czy NCAA także te krotkie opisy aspirujacych do draftu zawodników są istotne. 

Aczkolwiek tęz nie zdziwie się jesli Kings będą własnie chcieli sie lekko do przodu przesunac np. zamieniajac pick 24 z np. 20 -22 dorzucajac np. pick nr 35. Mniemam,że na coś takiego kogoś by sie chętnego znalazlo i równie dobrze mogą Kingsi skończyć np. z Krisem Murrayem. 

W kazdym razie szukam rozwiązanie ktorego celem jest pozbycie sie HB, bo mam takie poczucie, że jednak gdyby nie pO to ten konrakt bylby podpisany, ale zawod w zasadzie Barnsem w PO jest najwiekszy. zawodnik najstarszy, z najwiekszym doswiadczeniem. Wbicie sie w kontrakt 80/4 to skonczy się tym samym, jesli nie gorszym Richuanem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Vezenkova z Sacramento nie ogladal jedynie burmistrz miasta.

Dzisiaj w finale Fiba 29 pkt czym wyrównał rekord punktowy zawodnika, w finałowym meczu, do tego 9 zbiórek , 4 asysty i blok, a mimo to Pireus wypuscil zwyciestwo w ostatniej minuecie szkoda. Aczkolwiek jestem b. ciekawy jak będzie sie prezentowal w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.