Skocz do zawartości

Kings 2022/23


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Robaq napisał:

Sabonis po swoim dtrugim TD w sezonie złapał kontuzje, która może być groźna

A skąd takie info bo w gazetach Sacramento Bee czytam ,że dużo zależy od tolerancji na ból czyli raczej nie jest to groźne ale bolesne. Coś jeszcze mieli robić wczoraj by ocenić jakie jest ryzyko poważniejszej kontuzji więc pewnie jakieś mecze odpuści ale nie wygląda na coś poważnego bo to by rentgen wykazał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3 no ja tak tego dokładnie nie widzę, 

podczas treningów w S5 grał Len ( co tylko świadczy że Holmes jest na totalnym oucie),

dzisiaj Sab nie trenował rzutów, jest qestionable na dzisiejszy mecz, ale nikt sie nie spodziewa, że zagra. Póki co nie ma w planach operacji, ale też nie ma żądnej info, w którym spotkaniu moglby zagrać, ja obstawiam kilka spotkan outu i potem ew. sprawdzenie czy ten bol (ale to pewnie za 3-5 spotkan)b. przeszkadza w grze czy tylko troche

 

ooo Sab out na dzisiejszy mecz

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

Kiedy ja powiem Malik,  wy powiecie Monk.

Monk!

Chłop z ławki wykręcił 33 punkty! Dodając do tego 31 punktów Foxa i 31 punktów Sabonisa robi się nam 95/127 punktów zdobytych przez trzech zawodników ale mimo wszystko mega szacun, że to udźwignęli. :D Bardzo fajny meczyk.

Powiem wam szczerze, że biorąc pod uwagę niepewną formę Clippers, to, że Booker na dłuższy czas się wysypał i tragiczną grę Warriors na wyjeździe… Naprawdę zaczynam wierzyć, że Sacto może w tym sezonie bić się o Division Champions. Ostatni raz udało im się to w sezonie 02/03 a więc czemu by po 20 latach nie wywalczyć mistrzostwa dywizji ponownie? :) 

Mega ciekawy sezon nam się rozkręca!

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2022 o 04:27, Robaq napisał:

otóz to naprawdę nie spodziewam się jego powrotu w styczniu.

wiec pewnie KIngs będą szukać na gwałt trade jakiegoś wysokiego.

 

Czy my mamy styczeń ,że tak się żartobliwie zapytam? Sabonis grał dziś ze złamanym kciukiem i zagrał świetnie. Kings potrzebowali tego bo bez niego jednak są znacząco słabszym zespołem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.