Skocz do zawartości

karl

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.07.2022 o 08:40, Koelner napisał:
Co to za stroje? Jakby te pnr karla i johna wyglądałyby w takich workach?

To są stroje na ligę letnią i wszystkie zespoły mają ten sam design tylko inne kolory i czcionki ale fakt w przypadku Jazz idzie je mocno pomylić ze strojami w których będą grali w sezonie. Tutaj też dodam, że rookie Jazz oraz Cavs na Rookie Media Day (czy jak się tam zwie ta sesja zdjęciowa dla Rookasów) byli fotografowani właśnie w uniformach letniej ligi, gdyż ich regularne nie były jeszcze gotowe a w przypadku Cavs dodatkowo nie zostały oficjalnie zaprezentowane.

  

W dniu 23.07.2022 o 13:16, ely3 napisał:

Więc tak na szybko ogłosili ,że to tylko na rok a za rok będzie powórt do purpury i gór z mistrzowskich sezonów

A tak naprawdę będą na 5 lat (okazało się, że NBA zaimplementowała w którymś momencie tę samą zasadę jaką ma NFL) tylko będą próbowali je maksymalnie zminimalizować grając jak najwięcej w Retro oraz City zarówno w tym jak i przyszłych sezonach.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai

Ta akcja z Mitchellem jest dość dziwna. Bo sam Mitchell potwierdził, że on nie wymaga wymiany. I nie chce odchodzić z Jazz choc oczywiście jednoroczny tank to max co mógłby zaakceptować.  Jazz niby ma coraz więcej rozmówców ale w praktyce to nie za bardzo wiem czym by mieli handlowac. Więc coraz realniej wygląda brak wymiany. No chyba, ze Knicks się naprawdę złamia i rzucą jakiś mega pakiet

Za to Jazz podobno wchodzi do rozmów z Lkaers ale tu jest dziwnie- Bo Lakers zapytało się o Beva. Jazz powiedziało ,że w drugą stronę THT a Lakers no way ,że damy wam coś sensnownego . No to Jazz zakończyło rozmowy. Teraz podobno jest rozmowa ,że Conley plus ktoś ( Clarkson) do LAkers za RW i wybór pierwszorundowy ale tu nie wiem na czym stanęło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ely3 napisał:

@Reikai

Ta akcja z Mitchellem jest dość dziwna. Bo sam Mitchell potwierdził, że on nie wymaga wymiany. I nie chce odchodzić z Jazz choc oczywiście jednoroczny tank to max co mógłby zaakceptować.  Jazz niby ma coraz więcej rozmówców ale w praktyce to nie za bardzo wiem czym by mieli handlowac. Więc coraz realniej wygląda brak wymiany. No chyba, ze Knicks się naprawdę złamia i rzucą jakiś mega pakiet

Za to Jazz podobno wchodzi do rozmów z Lkaers ale tu jest dziwnie- Bo Lakers zapytało się o Beva. Jazz powiedziało ,że w drugą stronę THT a Lakers no way ,że damy wam coś sensnownego . No to Jazz zakończyło rozmowy. Teraz podobno jest rozmowa ,że Conley plus ktoś ( Clarkson) do LAkers za RW i wybór pierwszorundowy ale tu nie wiem na czym stanęło

Mam nadzieję, że na niczym bo an Conley ani Clarkson nie są warci oddania picku.

 

Ja sobie nie wyobrażam zeny Mitchell został , Ainge nie działa w ten sposób. Knicks cos rzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2022 o 15:16, ozzy110 napisał:

Bardzo możliwe, ale też po co ma od razu podpisać e Europie skoro może na spokojnie poczekać a potem coś znaleźć przed początkiem sezonu.

Myślę, że to jeszcze za wcześnie żeby Paschall wyleciał z ligi 

Told ya

 

 

I jeszcze ponoć w pełni gwarantowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ozzy110 napisał:

Told ya

I jeszcze ponoć w pełni gwarantowany

Umowa typu two-way. Dziwne, że się na taką zgodził, zwykle takie umowy podpisują dla mnie całkiem anonimowi gracze.

Jak wyglądał poprzedni sezon w wykonaniu Erica w Utah? 

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, DamianOItalianO napisał:

Umowa typu two-way. Dziwne, że się na taką zgodził, zwykle takie umowy podpisują dla mnie całkiem anonimowi gracze.

Jak wyglądał poprzedni sezon w wykonaniu Erica w Utah? 

Gdzie widziałeś, że two way? Ja czytałem że to w pełni gwarantowany roczny kontrakt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ozzy110 napisał:

Gdzie widziałeś, że two way? Ja czytałem że to w pełni gwarantowany roczny kontrakt 

https://www.basketball-reference.com/players/p/pascher01.html kilka źródeł się wyświetla

Darren Wolfson też tak podaje na Twitterze, a on raczej ogarnięty jest w sprawach Timberwolves.

Dodatkowo drużyna z Minnesoty ma już 15 graczy pod kontraktami, więc ostatnie kontrakty A.J. Lawsona i Erica Paschalla to two-way.

Logiczniej by wyglądało, że Eric Pascall dostanie normalny kontrakt, a wcześniej podpisany Nathan Knight dostał ponownie two-way, ale z tego co czytałem to tak się nie stało.

 

A jak wyglądał jego sezon w Utah?

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DamianOItalianO napisał:

A jak wyglądał jego sezon w Utah?

PRzeciętnie do słabego. Jak próbowali nim grać jako niskim centrem to był fatalny. Jako wsparcie Hassana już lepiej ale wciąż był trochę zagubiony w obronie. Ma niby rzut ale jednak ofensywnie też niewiele wnosił i dlatego im dłużej sezon trwał tym bardziej tracił miejsce w rotacji. Do tego stopnia ,że na końcu wypchnął go Juancho

2 godziny temu, ozzy110 napisał:

Gdzie widziałeś, że two way? Ja czytałem że to w pełni gwarantowany roczny kontrakt

Umowa jest TWo-way

Jon ma raczej bardzo dobre rozeznanie w temacie Soty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai

W sumie coraz więcej info ,że temat wymiany Mitchella umarł. Knicks chcieliby wysłać Barretaa. Jazz go nie chce i temat umarł.. Heat chciałoby ale Jazz im powiedziało ,ze nie mają ani wyborów draftowym a Herro to żadna zachęta a na dodatek za rok i będzie mu trzeba dużo płacić. Don potwierdza kolejny raz ,że on z Jazz nie chce odchodzić. Jazz i tak ma za dużo niskich graczy a za mało obwodowych więc jakieś wymiany pewnie wskoczą. Beasley czy Beverley blokują rozwój młodziezy i nie sa potrzebni. Clarkson tak samo 

Własciwie w tej chwili Hornets mocno chce ale oni by musieli zbudować pakiet młodziezy wokół Haywarda a jakoś średnio widze powrót Gordona do Salt Lake

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Knicks próbują tym razem zaproponowali Fourniera  Toppina i 5 wyborów z czego 2 niechronione ale Jazz ich wyśmiało. Mitchell znowu powtórzył ,że on nie chce odejść z Jazz .. Pytanie jak to tak naprawdę jest rozgrywane za kulisami. Ainge i właściciel musza być cały czas w kontakcie z Mitchellem .. Ale w co właściwie grają to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ely3 napisał:

Knicks próbują tym razem zaproponowali Fourniera  Toppina i 5 wyborów z czego 2 niechronione ale Jazz ich wyśmiało. Mitchell znowu powtórzył ,że on nie chce odejść z Jazz .. Pytanie jak to tak naprawdę jest rozgrywane za kulisami. Ainge i właściciel musza być cały czas w kontakcie z Mitchellem .. Ale w co właściwie grają to nie wiem.

w ogole, czy do knicks? bo jesli do nyk, to propsy dla niego!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Knicks próbują tym razem zaproponowali Fourniera  Toppina i 5 wyborów z czego 2 niechronione ale Jazz ich wyśmiało. Mitchell znowu powtórzył ,że on nie chce odejść z Jazz .. Pytanie jak to tak naprawdę jest rozgrywane za kulisami. Ainge i właściciel musza być cały czas w kontakcie z Mitchellem .. Ale w co właściwie grają to nie wiem.

Jesli Michell nie reaguje to jest idiotą. Pójdzie do zespołu który Ainge wyczysci z assetów. Jakby był kumaty to by powiedsział że ma już tego dość i że tylko do NY chce (jesli chce) ułatwiłby tym samym transfer za mniejsze assety i miał lepszy zespół do grania.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Jazz pozyskało THT, który średnio broni i słabo rzuca plus Stanleya za Beva.. Zakładam ,że jakiś wybór drugorundowy tez pozyskają bo bez wyboru to średnio rozumiem tę wymiane. Jazz wzięło o rok dłuższa umowę THT . Jazz ma teraz 15 na umowach gwarantowanych. Trochę to blokuje kolejne wymiany bo nie mogą się kolejno rozdrabniać No chyba ,że najpoerw wezmą złą duża umowę na siebie ale poza RW takowej chyba teraz nie ma . Albo Harris z 76ers. Ale w obu przypadkach nie za bardzo jakby to mieli spiąć 

Do pozbycia się jest Bojan , Clarkson i Beasley i Gay. Conleya będzie raczej trudno zhandlować choć za rok ma tylko częściowo gwarantowaną umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.