Skocz do zawartości

karl

Rekomendowane odpowiedzi

Wybacz @karl ale w sumie to dobry wpis by zaczą dyskusje o nowym sezonie Jazz

Ten ostatni był najsłabszy w czasie bytności Mitchella w Jazz. Cięzko powiedzieć co się stało jak Jazz trafił Covid ale od tego momentu zespół się posypał. Przestali grać ze sobą. Potrafili nagle tracić 17 punktowe przewagi.

Po sezonie Snyder postanowił zrobić sobie rok przerwy. Jazz ma Ainge;a a on nie lubi stagnacji. Jazz prawie na 100% przejdzie rewolucję. Wg Tony Jonesa aż dwóch starterów ma być wymienione.

Z Jazz dyskusje prowadzi Hawks, Raptors, Bulls Hornets

Jazz szuka trenera

Podobno mają handlować też Bojanem .Jazz chce obudować Mitchella z lepszą ilością obrońców. Ale i typowymi stretch 4.

Jazz na 100% spuści Juancho bo nie będą mu płacić 7.5 mln

Ze swoich agentów Paschalla i Foresta chcą przedłużyc i to raczej za niewielkie pieniądze. Najpewniej też Hassana i to za coś bliskie minimum .Whiteside się dobrze czuje w Jazz a i Jazz po oddaniu Goberta na pewno by chcieli dać mu kolejny rok czy dwa

Jazz potrzebuje rewolucji bo mają potencjał na coś więcej niż pierwsza runda PO tylko po prostu po wymianie Conleya dośc dziwnie budowali skład w efekcie czego stworzyli hybrydę wiszącą w obronie na Gobercie i nawet nie stworzyli schematów które by niwelowało dziury w składzie. i potem w PO z ławki wchodzili Forest. Juancho a to gracze którzy nie powinni być  w rotacji poważnego zespołu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz są w dupie 

Proces przebudowy nie będzie tak gładki jak się niektórym wydaje bo jednak strata jednego bądź dwóch liderów to jest poważny problem, zwłaszcza kiedy nie masz trenera 

Donovan świetnie bawi się z Butlerem w Miami i wcale nie będę zdziwiony jak gdzieś za chwilę przeczytam o trade request 

Gobert już chyba się pogodził z odejściem z Utah i w sumie to dobrze dla niego, Mitchella i Jazz. 

Pytanie tylko czy dla Mitchella tylko Gobert był problemem czy może jednak zasmakował w słońcu i plażach i piachy pustyni nie są już dla niego atrakcyjnym miejscem do życia 

Jazz od ponad 20 lat wciąż czegoś brakuje. A to szczęścia, a to zdrowia. Niby wydają się mocnym kandydatem do walki o wyższe cele ale rokrocznie kończą w rozczarowujący sposób  

A teraz jeszcze te barwy... 

Klątwa jak nic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz pierwszy raz od 92 nie wybrało nikogo w drafcie. Może oceniali ,że ten draft poniżej loterii jest zbyt słaby by dokonywac wymian albo mają inny plan. Wiadomo ,ze Jazz przy tak napiętym budżecie i tak nie mogło szaleć bo każdy wybór pierwszorundowy ich obciąży. Ostatnie lata i tak za dużo oddawali swoic wyborów by zrzucić niechciane kontrakty. Musza w końcu budować zespół inaczej.

Gdzieś słyszałem ,ze Royce i Bojan sa na liście wymian z tym ,że Royce to jedyny obrońca w jazz więc skoro chca wzmacniać obronę obwodu to ruch byłby antysystemopwy..

Co do Juzanga to cięzko coś powiedzieć ale raczej to i tak był talent na głęboką drugę rundę więc cięzko przypuszczać by coś z tego wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg Dziennikarzy z Salt Lake Jazz chce postawić na młodość w wyborze nowego trenera i pewnie dlatego jednym z dwóch faworytów jest Young ale najpowazniejszym jest asystent z Bostonu niejaki Hardy , który oczywiście karierę zaczynał ....w Spurs. Chyba wszyscy trenerzy zaczynają pracę w Spurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ely3 napisał:

Wg Dziennikarzy z Salt Lake Jazz chce postawić na młodość w wyborze nowego trenera i pewnie dlatego jednym z dwóch faworytów jest Young ale najpowazniejszym jest asystent z Bostonu niejaki Hardy , który oczywiście karierę zaczynał ....w Spurs. Chyba wszyscy trenerzy zaczynają pracę w Spurs

Tylko ci dobrzy. ;) 

Troche prychnąłem jak mi się zlało ze jazz postawią na mlodosc po czym wyskoczyło słowo trener a potem Young. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A  Fizdale o czym też pisano w sobotę otrzymał pracę jako wsparcie GM... W sumie najpierw był rozpatrywany jako trener ale w trakcie wywiadu wyszło ,że jego wizja bardziej pasuje do zarządu niż do trenerki.

A co do zmian to dużo zalezy od tego jaką wizję ma nowy trener... Bo podobno raczej ktoś inny poleci niż Gobert w wymianach Dziwi ,że jeszcze nie wywalili Juancho bo te jego 7 mln na przyszły rok jest potrzebne Jazz jak nie powiem już co. I to mimo ,że się do rotacji przebił ale lepiej by Paschall dostał przedłużenie. Choć na razie też nie słychac bo dostał umowe kwalifikowaną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wybór. Totalna zagadka. Jako fan cieszę się ze nie poszli w utarte szlaki tylko poszli w coś nowego. Snyder tez był rookie jako head coach i sie sprawdził. Mam nadzieje ze tu będzie podobnie. Najmłodszy trener NBA.  
mamy head coacha - czas na roster. Zastanawiam sie jaka koncepcje ma Hardy. 
 

ps. fizdale nie wiem po co w sztabie, najwyraźniej była potrzeba. Dobrze ze nie jako hc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatniego czego się spodziewałem to ,że Jazz pójdzie w oszczędności i odda Royce za 1runde z 2023 i to w sumie nie wiem albo Nets albo 76 ers albo Rockets ( ale Rockets chyba jest swap więc mało realne)

Nie wiem jaki to jest sens poza zejściem jeszcze z podatku ale nie ten kierunek zmian. No chyba, że jest to część wielkiego planu pozyskania Duranta do Jazz ( oczywiście żartuje) bo ten podobno chce odejść z Brooklynu...

Nie podoba mi się ten ruch. I na dodatek czy oni chca zatrzymać Juancho bo chyba dziś mu zaraz wejdzie gwarancja umowy za rok. Za 7 mln można poszukąc znacznie lepszego gracza

No dobra zwolnili Juancho

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

Ostatniego czego się spodziewałem to ,że Jazz pójdzie w oszczędności i odda Royce za 1runde z 2023 i to w sumie nie wiem albo Nets albo 76 ers albo Rockets ( ale Rockets chyba jest swap więc mało realne)

Tego pojscia w oszczednosci to bym jeszcze nie przesadzal. Karuzela dopiero co sie rozpoczela. Ten pick zresztą moze byc calkiem ciekawy.

Apropos Juancho - wydaje mi sie, ze nie wykorzystano ...potencjału filmowego. Zawodnik Jazz gra glowna role w filmie na netflix, gdzie gra sandler, a producentem jest m.in lebron - wydawaloby sie, ze fajnie mozna zrobic wokol tego szum, a tu nic. Moze o zwolnieniu juz wiedzieli od poczatku? :) 

Czekam na kolejne roszady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Jazz. Oddali Royce'a by zejść z podatku. Spuścili Juancho co akurat rozumiem ale odpuścili sobie House. Oddali 3 skrzydłowych , których nie mają praktycznie. Dwóch swoich najlepszych obrońców obwodowych. Albo szykują jakieś grubsze wymiany albo ten pierwszy dzień nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa. Coś jest na rzeczy. Nie ma paschalla, forresta, juancho, royce’a, house’a. 
Moze cisza przed burza? Jeśli rozmienimy mitchella/goberta to przyda się trochę miejsca
 

ps. Znając życie to pewnie ci niektórzy powyżej zaczną wymiatać na ławce gdzies indziej. 

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No grubo, grubo.  
 

Zwrot wspaniały za Goberta jeśli myślisz o przebudowie. Tylko, ze tej przebudowy raczej nikt nie oczekiwał. Przynajmniej takiej.
Co roku wchodzisz do PO, Ok co roku zawodzisz, ale raczej wtedy wymieniasz klocek po klocku aż wszystko zatrybi. A tu bum. 
Jazz nagle maja w swojej kieszeni, ile 5-6 first round cudzych pickow w najbliższych latach. 
 

tylko ten mitchell jako cornerstone tej organizacji coś mi śmierdzi lekko. 
 

Miało być ciekawie ale ze aż tak? Hardy w ciagu 5 lat musi ogarnąć mistrza xd

ps. @ely3 ponoć Aytona chcą zgarnąć. Ale bym miał nosa wtedy ;)

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, ely3 napisał:

Grubo. Dobrze że nie Russell

Muszę pozbierać myśli bo ta wymiana jest na ostro ale sota z miejsca to faworyt do mojego ulubionego zespołu. Gobert i Edwards. Nie da się ich nie lubić 

Nie lubisz Aytona? Mysle ze polubisz jak bedzie grał w Jazz.. Po namyśle zgadzam się ze Gobert to był lepszy gracz, ale to ze Ty wysmiales taka opcje podmianki, wydało mi się po prostu dziwne i przesadzone. Ayton daleko nie odbiega klasa od Goberta a jest jednak młodszy dużo. Jesli jazz to zrobią to świetny ruch na przyszłość. (Wiadomo zależy co tam dają jeszcze)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karl napisał:

ps. @ely3 ponoć Aytona chcą zgarnąć. Ale bym miał nosa wtedy

W to nie wierzę akurat bo to byłoby zbyt kosztowne ale kto

Jazz na 100% nie skończyło wymian. Jazz nie może iść w ostrą przebudowę i nie wierzę w tankowanie ale nie wiem jakie mają plany. Zebrali pierwsze rundy od Nets i Soty. Tylko na przyszły rok będa mieć 3

A ktoś coś o Kesslerze bo czytam tak na szybko jakieś raporty i podobno to elitarny obrońca podkoszowy? Azaliż byłaby to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.