Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, kcp78 napisał:

mentalne dzieci, k****...

To tak apropos tego jak to DAR dojrzał w trakcie "banicji" po za LAL.. hahaha

Tak btw aż się przypomniała sielanka na ławce Lakers z pierwszej części sezonu 2020/21, konkursy rzutów za 3 pkt itd itp, śmiechom nie było końca. Póki się nie zesrało 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:



Wrzucone przed chwila na nba.com

Obejrzalem.

AD gdzie twoj rzut :( I jeszcze bardziej boli rozwalenie broniacego i rzucajacego core po polamanej serii z Suns, zeby zamienic to na poltorej roku Bricka.

14 minut temu, Kubbas napisał:

widze nadal wiele osob nie kuma co to jest competitive beef i ze koszykowka to zabawa a Bev/reszta dalej sie w c*** lubia, napedzaja sie w ten sposob

A jednoczesnie narzekaja i placza za latami 90 xD

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kubbas napisał:

widze nadal wiele osob nie kuma co to jest competitive beef i ze koszykowka to zabawa a Bev/reszta dalej sie w c*** lubia, napedzaja sie w ten sposob

Urzekła mnie twoja historia. Nic to nie zmienia w ocenie tego typu zachowań, co, poniekąd, potwierdziłeś. So 'competitive' 😁... 

Godzinę temu, Reikai napisał:

 

A jednoczesnie narzekaja i placza za latami 90 xD

W odróżnieniu od ciebie, Reikai, dostrzegam subtelną różnicę między 'małpowaniem'/robieniem czegoś 'pod publiczkę' i beefami for real... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kcp78 napisał:

Urzekła mnie twoja historia. Nic to nie zmienia w ocenie tego typu zachowań, co, poniekąd, potwierdziłeś. So 'competitive' 😁... 

W odróżnieniu od ciebie, Reikai, dostrzegam subtelną różnicę między 'małpowaniem'/robieniem czegoś 'pod publiczkę' i beefami for real... 

Oni na pewno sie nienawidzili na smierc i zycie i w zyciu by nie grali np razem w golfa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Reikai napisał:

Oni na pewno sie nienawidzili na smierc i zycie i w zyciu by nie grali np razem w golfa.

c***owy jestes w sarkazm, nie wysilaj sie. jesli nie dostrzegasz roznicy miedzy tym, co bylo kiedys, i tym, z czym mamy do czynienia dzis, to ja juz nic na to nie poradze. istnieje tez pewna, subtelna, roznica wynikajaca z kontekstow. porownujesz pajacowanie bieda-grajkow, z rywalizacja alpha dogow? serio?!...

16 minut temu, Kubbas napisał:

ale co w tych zachowaniach jest nie tak? ze ciesza sie koszykowka?

mega pocieszne to bylo. 2 'poziomki' mialy zabawe, bylo 'sztywniotko'. a potem sie ludzie dziwia, ze mlodziez zachowuje sie gorzej niz malpy w zoo (nie obrazajac malp!)... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kcp78 napisał:

c***owy jestes w sarkazm, nie wysilaj sie. jesli nie dostrzegasz roznicy miedzy tym, co bylo kiedys, i tym, z czym mamy do czynienia dzis, to ja juz nic na to nie poradze. istnieje tez pewna, subtelna, roznica wynikajaca z kontekstow. porownujesz pajacowanie bieda-grajkow, z rywalizacja alpha dogow? serio?!...

Streszczając: „to co innego” lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

[Ben Taylor] Lakers league-leading free throw differential is the 17th best in this century.
Recent leaders in differential: 2023 LAL +5.6 2022 UTA +4.1 2021 NOP +5.0 2020 OKC +5.3 2019 DAL +3.3 2018 CHA +8.8 2017 CHA +5.6 2016 HOU +4.7 2015 SAC +6.1 2014 HOU +8.6

Seems the league leader is typically in this range. I don't understand why everyone is so upset about this.

Did people think the league was favoring Charlotte when they led the league with a +8.8(!!) in 2018? Was this even noted back then or is it only being discussed now because it's the Lakers.

 

 

 Czekam na kolejna grafike jak to Lakers sa faworyzowani, tylko 10 razy bylo to wrzucane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:

 

 Czekam na kolejna grafike jak to Lakers sa faworyzowani, tylko 10 razy bylo to wrzucane.

I to ja jestem zaślepiony?

Wrzuć i 1000 razy i jeszcze raz czekam dlaczego akurat lakers bo przy urazach i graczach będących obecnie na parkiecie nie widzę powodu sportowego ze liderem są lakers i to mimo twoich wygibasów ze znaczna przewaga 

I można w zależności od potrzeb tworzyć kontekst. 
np. Lakers nie tylko przewodzą w fta w całej lidze ale i 

 

 

roznica pomiędzy 1 a 2 zespołem jest największa na przestrzeni 5 lat. 
 

Czy lakers grają aż tak niezwykle pod kosz ze pół dekady są liderem przy mniejszych minutach liderów extra?…

Pół dekady 

Moim zdaniem bardzo dziwny i zastanawiający wynik jezeli lakers w znacznym stopniu grają ogórkami i mimo to maja taka przewagę w gwiazdkach. Gdzie argumentem koronny, jest Reaves 

Pół dekady 

Styl gry pace inne aspekty ( przepisy z hack lub Last 2 ms) się zmienia na przestrzeni lat. Ale w tym przypadku pół dekady to już dobra próbka i jakiś wspólny mianownik jest. Tym bardziej ze sami twierdzicie ze lbj nie dostaje gwizdków.  Czyli różnica powinna być znacząco większa. 
 

i tez uważam ze lbj akurat ma słabe gwizdki często 

A mi i tak chodzi o coś innego. Nie częste gwizdki dla lakers a raczej brak gwizdków w identycznych sytuacjach dla przeciwnika bo to często na boisku może innych wyprowadzić z równowagi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ignazz napisał:

I to ja jestem zaślepiony?

Wrzuć i 1000 razy i jeszcze raz czekam dlaczego akurat lakers bo przy urazach i graczach będących obecnie na parkiecie nie widzę powodu sportowego ze liderem są lakers i to mimo twoich wygibasów ze znaczna przewaga 

I można w zależności od potrzeb tworzyć kontekst. 
np. Lakers nie tylko przewodzą w fta w całej lidze ale i 

 

 

roznica pomiędzy 1 a 2 zespołem jest największa na przestrzeni 5 lat. 
 

Czy lakers grają aż tak niezwykle pod kosz ze pół dekady są liderem przy mniejszych minutach liderów extra?…

Pół dekady 

Moim zdaniem bardzo dziwny i zastanawiający wynik jezeli lakers w znacznym stopniu grają ogórkami i mimo to maja taka przewagę w gwiazdkach. Gdzie argumentem koronny, jest Reaves 

Pół dekady 

Styl gry pace inne aspekty ( przepisy z hack lub Last 2 ms) się zmienia na przestrzeni lat. Ale w tym przypadku pół dekady to już dobra próbka i jakiś wspólny mianownik jest. Tym bardziej ze sami twierdzicie ze lbj nie dostaje gwizdków.  Czyli różnica powinna być znacząco większa. 
 

i tez uważam ze lbj akurat ma słabe gwizdki często 

A mi i tak chodzi o coś innego. Nie częste gwizdki dla lakers a raczej brak gwizdków w identycznych sytuacjach dla przeciwnika bo to często na boisku może innych wyprowadzić z równowagi. 

No straszne wygibasy, polegajace na tym ze mozna zauwazyc ze na przestrzeni dekady wynik Lakers w zaden sposob nie jest skandalem jak probujesz to przedstawic, ale WYNIK Z 5 LAT TO JUZ JEST DLA CIEBIE ZAJEBISTY WYZNACZNIK BO PASSUJE DO NARRACJI PLUCIA NA LAKERS XD
 Pewnie ostatnie 14 sezonow tez Cie nie przekona, ale sprobujmy:

 

Cytat

The viral front-page post about the Lakers FT differential is misleading. They are not leading the league by an 'astonishing' amount. Their FT differential is typical for a season leader from the last 14 seasons.
 

2023: Lakers lead with 5.3

2022: Utah leads with 4.1

2021: Atlanta leads with 3.1

2020: Milwaukee leads with 3.5

2019: Utah leads with 3.3

2018: Charlotte leads with 4

2017: Charlotte leads with 5.6

2016: Detroit leads with 4.3

2015: Sacramento leads with 6.2

2014: Houston leads with 8.6

2013: The Lakers lead with 8.5

2012: Denver leads with 6.2

2011: Denver leads with 4.8

2010: Charlotte leads with 5.7

Chetnie przeczytam twoja analize jak to liga faworyzowala Charlotte w 2010, Denver w 2011, Denver w 2012, Lakers w 2013(to akurat mysle, ze dasz rade !!), Houston w 2014, Sacramento w 2015, Detroit w 2016, Charlotte w 2017, Charlotte 2018(dwa lata pod rzad trzy lata ogolem !!!! ale spisek ligi, na pewno mieli wtedy rostery predysponujace do wiecej FT, co nie? No bo przeciez nie moze byc tak, ze jakies druzyny po prostu rzucaja wiecej osobistych w lidze, niz inne?), Utah w 2019,  Bucks 2020,, Hawks 2021, Jazz 2022. Lakers 2023 juz wiadomo, ze spisek tak jak 2013, ale chetnie poczytam analize skladow pozostalych 14 zespolow i dlaczego byli faworyzowani przez lige tak jak Lakers xD
 

10 minut temu, Jendras napisał:

Ale jak to, większość miejsc na liście zajmują small markety? Spisek!

Po prostu rzucali wiecej osobistych, bo Lakers w latach 2014-2020 nie istnieli za bardzo, to pozwolono innych promowac dla zmylki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.