Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, ignazz napisał:

Lakers kolejny raz maja nosa do talentów. Jest jeszcze wybrany w 2rd Max Christie który w ostatnim meczu tez fajnie zagrał a widać ze na niego stawia sztab bo to ciekawy i IQ zawodnik. Nie wiem dlaczego lakers tak łatwo później odpuszczają w pogoni za gwiazdami fajnych młodych. Widać ze sam proces wyboru maja na wysokim poziomie.

Bo za skauting i G-League odpowiadają jedni ludzie, a za decyzje dotyczące głównego składu Lakers inni.

Ci pierwsi są kompetentni, ci drudzy niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz ulubieniec dziś (niestety brakuje paru akcji):

Cole Swider kończy ligę letnią z 28/53 za trzy. Lakers z bilansem 5-3 w sumie, ale 4-0 w meczach, w których grał Huff. Fajnie mi się oglądało tę drużynę, aż mi głupio. :)

Teraz niestety przerwa do października.

 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jendras napisał:

Nasz ulubieniec dziś (niestety brakuje paru akcji):

Cole Swider kończy ligę letnią z 28/53 za trzy. Lakers z bilansem 5-3 w sumie, ale 4-0 w meczach, w których grał Huff. Fajnie mi się oglądało tę drużynę, aż mi głupio. :)

Teraz niestety przerwa do października.

 

Gdyby Swider i Huff nie byli tacy kołkowaci, to byłaby szansa na minuty w rotacji, w poważniejszych grach. Ale raczej trudno ich schować po drugiej stronie.

Bez znaczenia, że Huff poprawiał obronę w lidze letniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kubbas napisał:


W ogole nic tutaj nie piszecie

a wczoraj z tego widzialem wyszly 2 sprzeczne reporty

jeden ze Lebron AD i Brick gadali na konferencji glosowej ze dadza rade grac razem

drugi chyba od Steina, ze Bricka dni sa policzone i ze nie ma opcji zeby zostal

@Jendras

no to przeciez po staremu - moze jeden raport jest prawdziwy, moze oba i uwaga - byc moze zaden z nich. no ale co mieliscie kontentu do czytania i ogladania reklam, rany boskie.

 

PS

moze ktos zmienic nazwe watku na "Los Angeles Lakers - 2022/2023 - Odklejenie" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Kubbas napisał:

W ogole nic tutaj nie piszecie

a wczoraj z tego widzialem wyszly 2 sprzeczne reporty

jeden ze Lebron AD i Brick gadali na konferencji glosowej ze dadza rade grac razem

drugi chyba od Steina, ze Bricka dni sa policzone i ze nie ma opcji zeby zostal

@Jendras

Informacja że LeBron, AD i Westbrook rozmawiali wygląda na typowy PR move po całym tym kwasie w trakcie ligi letniej.

Lakers chcą wymienić Russa, najlepiej na Irvinga, ale boją się pójść na całość, nie wiedząc, co zrobi LeBron. Nets z kolei w pierwszej kolejności skupieni są na Durancie, Kyrie jest na drugim planie. Tak więc czekamy na rozwiązanie sytuacji z KD oraz na decyzję Jamesa odnośnie extension, które będzie mógł podpisać w sierpniu.

Wszystko inne to tylko medialny hałas. Trzeba się uzbroić w cierpliwość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, memento1984 napisał:

moze ktos zmienic nazwe watku na "Los Angeles Lakers - 2022/2023 - Odklejenie" ?

aha, czyli nie mozna juz rozmawiac o potencjalnych ruchach i rumorach?

widze jakis bol dupy ;) wychilluj tam mordo, wiem ze goraco jest dzisiaj

5 minut temu, Jendras napisał:

Informacja że LeBron, AD i Westbrook rozmawiali wygląda na typowy PR move po całym tym kwasie w trakcie ligi letniej.

albo wiedza ze sprawa z Kyriem na ten moment upadla:

 

Cytat

Lakers chcą wymienić Russa, najlepiej na Irvinga, ale boją się pójść na całość, nie wiedząc, co zrobi LeBron.

wlasnie jak dla mnie to zanosi sie ze moment zostal przegapiony, bo teraz jak sie okazalo ze nie ma godnej paczki za Duranta to moga obaj zostac, a jak beda grac dobrze to nic z tego nie bedzie juz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Kubbas napisał:

albo wiedza ze sprawa z Kyriem na ten moment upadla:

wlasnie jak dla mnie to zanosi sie ze moment zostal przegapiony, bo teraz jak sie okazalo ze nie ma godnej paczki za Duranta to moga obaj zostac, a jak beda grac dobrze to nic z tego nie bedzie juz

Nie wiem, czy był w ogóle jakiś moment, jeśli prawdą jest, że Nets w pierwszej kolejności chcą rozwiązać temat z Durantem. A doniesienia typu to, że Kyrie przygotowuje się do pozostania, to jest właśnie dla mnie ten medialny hałas, do którego nie przywiązywałbym zbyt wielkiej uwagi. W ciągu miesiąca mieliśmy już chyba z 5 zwrotów akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ignazz napisał:

Randle do LBJ i Davisa?

 

Pomijając już komentarze do twita:

jeden chce dopłaty lakers

drugi chce dopłaty knicks w pickach 

trzeci tworzy skład lakers zostawiajac RW0 w nim 👏

Nikt nie zauważa ze to trzeba jazz dopłacić. 

Jeszcze pewnie licza ze Conleya dostana w pakiecie za 0-wca.

bardziej realny bedzie swap z houston po walla jesli doplaca pickiem (no i z taxu zejda troche, ale tego fani nie chca uslyszec :D)

ps

jak tam Kyrie “przez szybe”?

 

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, josephnba napisał:

Spoko tylko za kogo? 

Czy Mitchell chce grać z Westbrookiem?

Czy ktokolwiek chce grać z Westbrookiem?

Gdziekolwiek?

ale od kiedy gracze mają coś do powiedzenia jeśli nie mają takich gwarancji w kontrakcie?

a za kogo to nie wiem, każda większa wymiana z udziałem Lakers wydaje się mało prawdopodobna, a jednak co chwile jakieś tam spekulacje się pojawiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale od kiedy gracze mają coś do powiedzenia jeśli nie mają takich gwarancji w kontrakcie?

a za kogo to nie wiem, każda większa wymiana z udziałem Lakers wydaje się mało prawdopodobna, a jednak co chwile jakieś tam spekulacje się pojawiają

takie handle spadajacym kontraktem to dla druzyn tankujacych co chca wziac +1 rok dluzsze, podobnie slabe albo gorsze umowy - ja nie wiem jak ci beatwriterzy tworza te scenariusze, ze Lakers dostana lepszy, dluzszy (i prawie musowo tanszy!) kontrakt : )

poki co:

Pelinka:

bezdomni_smietnik_big.jpg

 

Lebron:

GettyImages-1238923660.jpg?auto=format&f

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie mogę z tej dysfunkcyjnej organizacji. Rozumiem, że to LBJ, rozumiem, że zdobyli 1 tytuł, ale na Boga w 3 pozostałych sezonach raz weszli do PO i zaliczyli quit w 1 rundzie... I to jest powód, żeby gwarantować 38 letniemu graczowi (z Westbrickiem na pokładzie) ponad 140 mln do 41 roku życia, które mogą wzrosnąć do ponad 150? 

2 letnie farewell Kobasa po kontuzji kosztowało całe 48, gdzie gość jednak dał 5 tytułów i cała karierę poświęcił tej organizacji, a jebano te umowę strasznie... 

Czas już aby te Pelinki odeszły, a Bussowa sprzedała ekipę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.