Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, n_i_m_h napisał:

I czy ten Hield+Turner nie rozwiązywali bardziej największych problemów LA niż DLR, Vanderbilt, Beasley i nawet Hachimura na dodatek.

rozwiązywali. gdyby lakers poszli od razu na ten deal, to teraz nie martwiliby się o wejście do playinów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

I jednocześnie najgorszymi możliwymi obrońcami.

Jako, że Russell przychodzi w miejsce w Westbrooka, to mógłby być najgorszym obrońcą w historii, a i tak koniec końców drużyna będzie z nim lepsza niż z Westbrookiem.

Beasleya i Vanderbilta nie oglądałem, nie znam się na ich talentach, natomiast jeśli nie będą dojeżdżać z poziomem to najwyżej Ham będzie grał nimi jakieś ogony. Najważniejsze jest dodanie strzelca i ball handlera, który teoretycznie powinien bardzo dobrze pasować do Lebrona i AD oraz pozbycie się Westbrooka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, n_i_m_h napisał:

I czy ten Hield+Turner nie rozwiązywali bardziej największych problemów LA niż DLR, Vanderbilt, Beasley i nawet Hachimura na dodatek. Nawet kosztem tych dwóch niechronionych picków?

Obie opcje wnoszą shooting. Turner dałby lepszą obronę, ale w pakiecie Indiany brakowałoby playmakingu. Także coś za coś. Kwestia ceny jest tutaj w moim odczuciu decydująca - dwa niechronione wybory, a jeden chroniony, to jednak spora różnica.

Główną zaletą pakietu Pacers byłby czas - Lakers prawdopodobnie znajdowaliby się teraz w lepszym położeniu.

Można argumentować w obie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Van napisał:

wiesz co Lakers oddali za nich więc jaki ma sens pisanie, że są tacy czy inni jak i tak poprawiają znacząco to co było i to po jednej i drugiej stronie parkietu? Tak jak pisałem wyżej Lakers bez tych trzech na parkiecie i tak są lepsi niż byli, a ci trzej nawet jak nie idealni/przereklamowani to zapełniają i tak luki jakie były w tym składzie. 

JA wiem co oddali. Ale ja się odnosiłem do tezy ,że LAkers dostali taki pakiet... Bo choć się wzmocnili i mają bardziej zespołowych graczy to jednak nie jest to jakiś super pakiet . Chyba ,że James jak ma w zwyczaju bardziej ich ogarnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, n_i_m_h napisał:

Ja tam tylko nieśmiało wtrącę, że są to oczywiście trejdy na + w porównaniu do tego co Lakersi oddają ale czy to zmiany, które dają nadzieję na "last dance" LBJ po mistrzostwo?

Lakers najpierw niech wrócą do bycia competitive zanim zaczniemy pisać o jakimś ostatnim dancingu. 

Russell, Vanderbilt i Beasley to byli zawodnicy 3-5 pod względem rozegranych minut w playoffowym teamie rok temu (Beverley zresztą też w rotacji, w tym samym zespole, co akurat całkiem śmieszne), więc z Bryantem, Hachimurą, Reavesem, Walkerem, Schroderem, Gabrielem etc - na pozycjach ~3-10/pod względem spacingu i fitu, Lakers w końcu wyglądają jak drużyna NBA. 

Jak zrobią playoffy (zwłaszcza, że główny faworyt Zachodu nie będzie na miejscach 1-2), to ta paczka obecna jest lepsza (bo tańsza), jak nie zrobią, to paczka Pacers lepsza.

Przed sezonem powiedziałbym, że są o zdrowie i defensywnego winga od statusu contendera (dlatego ten dodatkowy pick vs paczka Pacers >>>), ale teraz to trzeba się modlić, że wszystko zaklika i Szynka ogarnie rotację, bo boję się co on wymyśli mając dalej przeładowany backcourt. Strata dalej niewielka, ale margines błędu też niewielki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, P_M napisał:

O nie, DLO ponownie w Lakers @january znów nie da nam żyć i obrzydzi zawodnika po raz kolejny xD

spokojnie Jasiek nie piśnie słowa, sprzedał syna wraz z kołysko dla świętego spokoju 

#sprawdzoneinfo 

a co do Bryanta to myślę, że zaraz trafi jakiś backup C, za tą cenę LAL po prostu musieli się zgodzić

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.