Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Jendras napisał:

Mówię hipotetycznie, nie sądzę, aby doszło do wymiany Westbrooka, spodziewałbym się raczej mniejszego ruchu za shootera.

Cytat

The Lakers will remain active on the trade market, exploring deals both small and large. In the wake of the Irving-to-Dallas news, the two teams that have repeatedly popped up as Plan B options for the Lakers are the Utah Jazz and Toronto Raptors, according to league sources. Both teams have been linked to the Lakers in recent weeks and have starter-level players who have been rumored to be available. However, talks remain preliminary and nothing is imminent. 

Mark Medina: Despite missing out on Kyrie Irving, Lakers still optimistic they can upgrade roster before trade deadline. The three challenges. Is another star available? The Lakers don’t have many assets. Despite willing to trade picks or young players, they haven’t been willing to do both

 

 
 Nie wiem jakie sa opcje, ale juz chyba bym wolal robic nic, niz brac tego Conleya.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał:

Po sciagnieciu Ruiego Lakers i tak maja dosc mocno zwiazane rece podczas FA. Nie wspominajac o biednej klasie FA.

Pisałem o FA >25.

A Rui, to max strata 3x2rd o ile doczeka do FA, więc żadna. Mogę też podejść do KI, bez straty picków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

W > 25 Lebron będzie miał siwa brodę, a Davis jeździł na wózku inwalidzkim.

Dokładnie. Dlatego nie mogą zamykać sobie drogi pięcioletnim brakiem naboru i >50mln kontraktem siwego faceta z kadzidłem.

Zobacz, jakie masz assety w noc draftu. Tu są podwaliny pod bardzo mocny deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mich@lik napisał:

Mogli jeszcze dłuższą przerwę zrobić po pobiciu rekordu. Brakowało jeszcze tańców i ten Drake. USA to dziwaczny kraj.

Raczej bicie rekordu All Time nie jest codziennością, zatem nie rozumiem o co Tobie chodzi? Wyniku meczu na końcu nikt nie będzie pamiętał, ale ten rzut wszyscy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mich@lik napisał:

Mogli jeszcze dłuższą przerwę zrobić po pobiciu rekordu. Brakowało jeszcze tańców i ten Drake. USA to dziwaczny kraj.

Przecież to jest norma. Na zuzlu jak ktoś zapewni sobie tytuł MŚ w połowie zawodów  to normale ,że robi się przerwa . Robi rundy hnorowe . Biegnie do rodziny . Śwętuje z rodzicami dziećmi partnerkami. I nikt nie uważą z tego powodu ,że Polska to dziwny kraj, Taki moment dla Le Brona i dla całej ligi jest ważny... Ja tam widziałem podniosły moment . Pełen wzruszeń. Ty widziałeś powód do wkurzenia . No cóż. Każdy ma swoją optykę

Z innej beczki ale Lakers jest cieniutkie. Wrócił Davis a wg niektórych miał się zacząć triumfalny marsz w górę a zaczęła się w najlepszym przypadku stagnacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Alonzo napisał:

Raczej bicie rekordu All Time nie jest codziennością, zatem nie rozumiem o co Tobie chodzi? Wyniku meczu na końcu nikt nie będzie pamiętał, ale ten rzut wszyscy. 

No może właśnie chodzi mi o wynik meczu? Całkowite wybicie z rytmu.
wg. od początku wszyscy na to czekali, wszystko było grane pod LBJ a potem zeszło ciśnienie i mamy 25-30 a Thunder uciekają na 2W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pepis21 napisał:

Ale to, że przegrali już będą pamiętać, może nawet bardziej będą przez to pamiętać.

Bym zapomniał, opaskę założył, ciekawe na jak długo.

Nie sądzę.. Pamiętasz jaki był wynik meczu kiedy KAJ bił swój rekord albo kiedy Stockton bił rekord asyst.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.