Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

'japoniec' ma idealny profil dla lakers. dluga historia kontuzji, niechciany w poprzedniej organizacji, pozyskany za frytki. coz, tak krawiec kraje...z punktu widzenia liderow, moze sie to 'spinac'. ten sezon jest, najpewniej, i tak ostatnim, w ktorym lbj i davis (razem) moga powalczyc o cos wiecej niz udzial w po...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Pelinka musiał po drodze coś spieprzyć, bo oddając 2nd roundera z 2029 w praktyce pozbawił klub możliwości nałożenia jakichkolwiek protekcji na pick z pierwszej rundy tego samego roku. Ale nie narzekam, jak na ten front office to bardzo spoko wymiana i fajnie, że są jeszcze 2 tygodnie do deadline, będzie trochę czasu na wstępną ewaluację przed podjęciem grubszych decyzji. Co do samego zawodnika, to koledzy wcześniej wyczerpali temat - chłop ma 200 metry i coś tam potrafi, to już samo w sobie stanowi istotne wzmocnienie. No i chyba wolę za taki pakiet Hachimurę niż Reddisha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Reikai napisał:

Według epm i raptor Hachimura jest dobry w obronie i kiepski w ataku. Przy Lebronie powinien być świetny, martwią mnie tylko jego ciągoty do midrangu.

Co jest na swój sposób zabawne, bo jeśli dobrze pamiętam, to przed przyjściem do ligi zapowiadał się na przyzwoitego scorera a jako główny mankament wymieniano jego słabą defensywę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Reikai napisał:

Według epm i raptor Hachimura jest dobry w obronie i kiepski w ataku. Przy Lebronie powinien być świetny, martwią mnie tylko jego ciągoty do midrangu.

Że co? On w obronie jest słaby jak był, praktycznie tylko gra z Wrightem i Gaffordem poprawia mu wskaźniki defensywne. On jest za wolny na nogach na bronienie dzisiejszych F, a za niski i za słabo broniący obręczy, żeby PF/C bronić. W ogóle to w ataku w tym sezonie bardzo słabo gra, ale tego bym się nie obawiał tak bardzo, bo w Wizz dużo kontuzji i brakuje dobrych rozgrywających. Z LBJem będzie na innym poziomie.

🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dannygd napisał:

Że co? On w obronie jest słaby jak był, praktycznie tylko gra z Wrightem i Gaffordem poprawia mu wskaźniki defensywne. On jest za wolny na nogach na bronienie dzisiejszych F, a za niski i za słabo broniący obręczy, żeby PF/C bronić. W ogóle to w ataku w tym sezonie bardzo słabo gra, ale tego bym się nie obawiał tak bardzo, bo w Wizz dużo kontuzji i brakuje dobrych rozgrywających. Z LBJem będzie na innym poziomie.

🤣🤣🤣

EPM
-2.6 OFF
+0.9 DEF

Raptor
-2.1 OFF
+0.3 DEF

Ja tam go nie widzialem w tym sezonie, bo nie mam odwagi ogladac Wizards wiec nie wiem, pisze tylko to co mowia staty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lorak napisał:

teraz wygląda ok w statach, ale poprzedni sezon oraz rookie miał tragiczne, więc nie dziwi, że za te 4 lata jest tak źle, jak napisał Engelmann.

przeciez wiadomo ze to nie jest rookie, Rui "mam potencjal" Hachimura wybrany z 9tym pickiem. z potencjalu zostal mu wzrost i talon na gre z Lebronem.

*1000x lepsza opcja niz Reddish, czy Nunn!

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

In a class full of prospects whose development has stagnated, James is one of the few who continues to make strides physically and skill-wise, looking like a five-star recruit and potential one-and-done candidate. [...] Despite the incredible amount of hype and outsized amount of attention he garners, James looks like an outstanding teammate who communicates at a very high level and looks consumed with playing the right way and making winning plays. He'll be in strong consideration as a first-round prospect in our initial 2024 NBA mock draft when that is released in the coming weeks.

https://www.espn.com/nba/insider/story/_/id/35482732/hoophall-classic-bronny-james-reconfirmed-top-two-way-player-status

Ten Bronny jednak legit jest, tak że te różne lebronowe scenariusze można traktować całkiem na poważnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

In a class full of prospects whose development has stagnated, James is one of the few who continues to make strides physically and skill-wise, looking like a five-star recruit and potential one-and-done candidate. [...] Despite the incredible amount of hype and outsized amount of attention he garners, James looks like an outstanding teammate who communicates at a very high level and looks consumed with playing the right way and making winning plays. He'll be in strong consideration as a first-round prospect in our initial 2024 NBA mock draft when that is released in the coming weeks.

https://www.espn.com/nba/insider/story/_/id/35482732/hoophall-classic-bronny-james-reconfirmed-top-two-way-player-status

Ten Bronny jednak legit jest, tak że te różne lebronowe scenariusze można traktować całkiem na poważnie. 

Tylko Lakers beda mieli (czy wogole nie maja?) wysoki pick 24 a bronny to bedzie gdzies pewnie max na srodek stawki (eg 15sty). Bedzie jak znalazl dla Cavs z ojcem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelicans mogą wziąć ten 2024 pick.

Tutaj raczej pytanie brzmi czy będzie z niego late 1st rounder, docelowo defensywny guard - jak tak, wtedy się zrobi ciekawie, bo LeBron tak często powtarza o chęci gry z synem, że można robić sobie nadzieje na różne scenariusze. Jak będzie ot co average 2nd rounderem, to wiadomo, pewnie wyląduje w Lakers, jak będzie zbyt słaby na draft, to także. Ja byłem ciekaw opinii na temat LeBrona Juniora w ostatnim roku HS i są one lepsze niż te z ostatniego sezonu, ale też wiadomo, że ma straszną przewagę nad rówieśnikami na tym etapie z wiadomych względów. Wyglada na to, że tak czy siak będzie lepszy od synów #2 gracza alltime, geny robią swoje. ;]]]

Jak Lakers dzisiaj wygrają, to robią playoffy, wpisujcie miasta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy Ci zawodnicy, którzy przychodzą do Lakers z łatką słabych/przeciętnych defensorów pozytywnie zaskakują po przyjściu - oby z Japończykiem było tak samo. Mnie ten deal bardzo cieszy. 

Wg raportów Jovana Buhy Lakers mają teraz sondować rynek celem sprawdzenia, kogo mogą dostać za Beva i 1 chroniony wybór w pierwszej rundzie. 

 

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, BMF napisał:

 

Jak Lakers dzisiaj wygrają, to robią playoffy, wpisujcie miasta. 

Well

Przynajmniej Lebron juz przeciwko kazdemu wcisnal 40 punktow w karierze, bo tylko Clippers mu zostali od odhaczenia.

Czekamy na powrot Reavesa, Walkera i Davisa i jedziemy.

btw.

Cytat

Pelinka korzysta z tego, ze Lebron dalej wyglada jakby byl w prime i przez to sie nie spieszy i straszy, ze moze poczekac na lato. Mam nadzieje, ze bierze pod uwage to ze spadnicie z rowerka moze byc szybkie i nagle.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.