Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

No i w pizdu wylądował... 

Niestety to już nikogo nie dziwi, po prostu AD nie jest w stanie pozostać zdrowym. Niby żadne z jego urazów to nie jakieś chroniczne, powtarzalne zerwania wiązadeł czy coś, ale zawsze i tak coś go eliminuje. Tym bardziej szkoda bo naprawdę wymiatał i to co pisałem ostatnio widać było jak psychika u niego ma znaczenie i czucie się pewnie na parkiecie.

Teraz jak mówią że miesiąc to bliżej 2 pewnie będzie pauzował, a jak wróci to znowu i on i my przy każdym upadku będziemy myśleć że coś mu się stanie i grać pewnie będzie na poziomie dalekim tego co pokazywał w ostatnich tygodniach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda AD, szkoda Lakers, szkoda LeBrona, nabierało to kształtu. Nie wiem jaka jest szansa, że Lakers utrzymają się w okolicach play-in do ~połowy regulara, LeBron musiałby zagrać +- wszystkie mecze na 30-8-8 żeby to się udało, a pewnie też niedługo wyleci na parę spotkań. 

Nie ma co się znęcać nad Davisem już tbh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2022 o 11:42, january napisał:

A swoją drogą te wszystkie teksty o poobijanym i chorym Bronie, że się skończył to się mocno zestarzały, typ jest o powrót trójeczki i nie granie ponad 40 mpg na mecz do bycia z powrotem w topie topów ligi.

+ 28/9/6 na 60ts w tym okresie.

To wszystko jest bardzo zabawne, mówimy o 38 letnim człowieku, który gra 20 sezon, ma na koncie 560 meczy więcej niż Pan Jordan (prawie 7 sezonów!) i zamiast robić poczciwe 14 - 5 - 5  produkuje 27 - 8 - 6 a przecież nie siedzi mu trójka? I dodajmy, że nie robi tego na procentach KB po achillesie tylko wciąż w efektywny sposób? Czasem mu współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Reikai napisał:

https://basketballforever.com/2022/12/20/doctor-fears-anthony-davis-could-have-same-injury-as-chet-holmgren

Hehz :] Martwi cisza, AD chodzi bez buta i szuka opinii innych lekarzy. Jesli to bedzie faktycznie season ending to o ja pi****le :]

Szczerze to będę zdziwiony jak to nie będzie season ending. Od początku to wygląda bardzo dziwnie, a brak diagnozy od blisko tygodnia zdaje się właśnie na to wskazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

https://basketballforever.com/2022/12/20/doctor-fears-anthony-davis-could-have-same-injury-as-chet-holmgren

Hehz :] Martwi cisza, AD chodzi bez buta i szuka opinii innych lekarzy. Jesli to bedzie faktycznie season ending to o ja pi****le :]

Dopiero teraz pomimo, że oglądałem mecz dotarło do mnie, że on nie opadł na tą nogę kontuzjując się tylko w powietrzu o nogę Joka zawadził 🙄

Mega dziwna jest ta cisza i brak szczegółów jakichkolwiek, ale widzę dwa scenariusze Lakers negocjują jakiś deal (nie z udziałem AD) i nie chcą mieć jeszcze gorszej pozycji w negocjacjach ujawniając jak bardzo źle jest albo po prostu wstępna diagnoza jest na tyle zła, że przed podaniem konkretów chcą to potwierdzić jeszcze u innych lekarzy. 

Tak czy inaczej wygląda na to, że AD sobie pograł, nie pamiętam sytuacji kiedy tyle czasu nie było po kontuzji jakiejś diagnozy nawet jeśli potem zwykle czas powrotu się od wstępnie założonego wydłużał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.