Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oglądałem chyba żadnego meczu NBA od game 6 finałow 2021, gdzie teraz mozna zobaczyc całe spotkania? Pamiętam, że wtedy była strona typu watchnba czy cos takiego

 

edit. znalazłem już https://nbareplay.net/los-angeles-lakers-vs-milwaukee-bucks-2-dec-2022-replays-full-game/

Edytowane przez the_secret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby się człowiek cieszy, że Davis wrócił do grania jak faktyczna gwiazda ale z drugiej strony ciągle z tyłu głowy jest to pytanie, nawet nie czy ale kiedy wypadnie z jakimś urazem... Możliwe, że to jedyna w sezonie okazja pooglądać normalnie grających Lakersów więc nie ma co - trzeba korzystać. Swoją drogą ciekawe jak taki stan rzeczy wpłynie na Front Office w kontekście wzmocnień? Jeszcze ze 2 takie mecze i Jeannie zacznie rozgłaszać jaki to z LAL true contender co będzie bzdurą ale mając takie duo zawsze warto wejść do PO, a nóż się mega przyfarci i się zrobi mini okienko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, vero1897 napisał:

Niby się człowiek cieszy, że Davis wrócił do grania jak faktyczna gwiazda ale z drugiej strony ciągle z tyłu głowy jest to pytanie, nawet nie czy ale kiedy wypadnie z jakimś urazem... Możliwe, że to jedyna w sezonie okazja pooglądać normalnie grających Lakersów więc nie ma co - trzeba korzystać. Swoją drogą ciekawe jak taki stan rzeczy wpłynie na Front Office w kontekście wzmocnień? Jeszcze ze 2 takie mecze i Jeannie zacznie rozgłaszać jaki to z LAL true contender co będzie bzdurą ale mając takie duo zawsze warto wejść do PO, a nóż się mega przyfarci i się zrobi mini okienko...

Westbrook wygląda bardzo pr,zyzwoicie, bo Ham jakimś cudem sprawił, że ten przestał być aż takim debilem. Myślę, że statek pod tytułem wymiana Westbrooka odpłynął, nie nastawiałbym się na większą wymianę niż Nunn+ Beverley(dwa spadajace kontrakty)+ 1st za jakiegoś 3/4.

 

W ogole kiedy Lakers wygrali taki statement game? Nie przypominam sobie.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, memento1984 napisał:

Statement game 2 grudnia RS w Milwaukee?

Yup, national TV, mecz z argubly najlepszym zawodnikiem w NBA, powrót Middletona, wyjazd. 

Nie wszystkie statement game to te w kwietniu, zwłaszcza że Lakers mieli cos do udowodnienia, czy te ostatnie zwycięstwa to przypadek i slaby rywal, czy coś się zaczyna dobrego dziać.

 

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Lakers imho po prostu perfekcyjny. A to sie w sumie wydaje takie proste:

1) Davis nie idacy na łatwiznę i nie stojący za linia za 3, tylko cały czas w trumnie, gdzie niszczy kazdego - dziś stanął na przeciwko Giannisa i Lopeza, którzy nie byli w stanie nic zrobić (45 pkt), a lepszych już nie ma wiec zniszczy każdego, co zresztą potwierdzają jego liczby w ostatnich  tygodniach. Brak słów na to jak on jest ofensywnie i atletycznie utalentowany, unicorn.

2) LeBron będący wszędzie, grajacy zespołowo, nie siłujący rzutów i zaangażowany w obronę. Chociaż widac, że w końcu father time go dogonil (co oczywiście nie dziwi) gra oszczednie, nie szaleje, ma z reguły krótkie tylko momenty elsplozywnosci. Ale to jest na plus, bo wydaje się, że tylko taka gra może mu pozwolić dotrwać w dobrej dyspozycji fizycznej do PO

3) Westbrook akceptujący rolę zawodnika zadaniowego i nie siłujący rzutów, tylko szukający swietnych, szybkich podań i szybkich wbić pod kosz.

4) wszyscy rollsi na solidnym poziomie.

Tak grając byli nie do zatrzymania, choć trzeba wziac pod uwagę, że lepiej niż dziś zagrać się nie da (zero strat Jamesa, Westbrooka i Davisa - to wydaje się wręcz niemozliwe), a wygrali ledwie 4 punktami. Ale tego się trzeba trzymać, może jeszcze zobaczymy turnaround Lakers, bo dziś to był mistrzowski poziom. Pytanie tylko czy to był pojedynczy wybryk, czy przebłysk czegoś trwalszego.

Edytowane przez Greg00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

Myślę, że statek pod tytułem wymiana Westbrooka odpłynął, nie nastawiałbym się na większą wymianę niż Nunn+ Beverley(dwa spadajace kontrakty)+ 1st za jakiegoś 3/4.

 

Jakiego konkretnie grajka Lakers mogliby pozyskać za takie coś? I imo nie powinni zwlekać z wymianą do trade deadline tylko już teraz działać bo pomimo tych lepszych wyników to dalej potrzeba talentu.

Ten Bridges z Charlotte mimo, że będzie się ciągnął za nim smród z wyrokiem, jeżeli jest taka możliwość to powinni go Lakers podpisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, the_secret napisał:

Jakiego konkretnie grajka Lakers mogliby pozyskać za takie coś? I imo nie powinni zwlekać z wymianą do trade deadline tylko już teraz działać bo pomimo tych lepszych wyników to dalej potrzeba talentu.

Ten Bridges z Charlotte mimo, że będzie się ciągnął za nim smród z wyrokiem, jeżeli jest taka możliwość to powinni go Lakers podpisać

Nie ma takiej możliwości, w momencie podpisania kontraktu NBA go banuje.

A kogo to nie wiem, okaże się. Zawsze pojawi się ktoś niezadowolony/szukający zmian. Kiedyś byłby to mój wymarzony Jeremi Grant, dzis bez szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrana niespodziewana z jednym z faworytów do mistrzostwa na wyjeździe. Ale, by wygrać potrzebowali najlepszego meczu w sezonie A.Davisa i świetnego rozgrywania Jamesa i Westbrooka, którzy zaliczyli wspólnie 22 asysty bez żadnej straty. Pod tym wzgledem mecz wręcz perfekcyjny i trudny do powtórzenia, a i tak wygrana tylko 4 punktami. Z drugiej strony ostatnio Lakersi rzeczywiście grają lepiej, bo w ostatnich 10 meczach mają 7 wygranych. A.Davis wygląda bardzo dobrze i gra na miarę swych mozliwości. Odblokował się. Sądzę, że mogą jeszcze powalczyć w tym sezonie, jeśli Westbrook nie będzie pałował rzutów tylko więcej rozgrywał, a duet Davis & James utrzyma formę i nikt z kluczowych graczy nie połamie się. Szkoda tylko tak fatalnego startu sezonu, bo muszą teraz gonić. Czas zweryfikuje na co ich stać. Może to tylko chwilowy zryw, a może wreszcie zaczyna trybić, bo każdy robi to co najlepsze dla zespołu i jest możliwe, że będą wygrywać na poziomie ok 50-55% w dłuższej perspektywie. Na więcej nie liczyłbym. Bardzo mało prawdopodobne, że nagle wskoczą na poziom 60% do końca sezonu. Zachód jest dość ciasny i pewnie max co mogą zrobić to zakręcić się na miejscach 7-10 i zagrać w play-in o awans. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wreszcie frajda z oglądania Lakers. Oby tylko zdrowie dopisywało.

Na Davisa brak już słów. Dzisiaj znów był monstrum. Wydaje mi się, że jeszcze nigdy od czasu przyjścia nie był tak dobrze obsługiwany jak w tych ostatnich grach przez Lebrona i pozostałych rozgrywających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn, AD, tęskniliśmy. 

Lakers od 2-10, walki o Wembanyamę dla Pels i questionable AD, przeszli do posiadania najlepszego gracza w lidze-Davisa (jakieś 35-17 na +70TS% za ostatnie 9-10 meczów ;]) i 8-2 w tym czasie, z czego jedna porażka na własne życzenie z Indianą + porażka z Suns bez LeBrona. 

Ciekawe gdzie leży prawda o tym teamie. 

Pewnie w toku sezonu kołdra okaża się zbyt krótka, ale tak jak pisałem, Lakers są o Beverleya/Schrodera od posiadania sensownej rotacji, ciekawy obrót wypadków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BMF napisał:

Damn, AD, tęskniliśmy. 

Lakers od 2-10, walki o Wembanyamę dla Pels i questionable AD, przeszli do posiadania najlepszego gracza w lidze-Davisa (jakieś 35-17 na +70TS% za ostatnie 9-10 meczów ;]) i 8-2 w tym czasie, z czego jedna porażka na własne życzenie z Indianą + porażka z Suns bez LeBrona. 

Ciekawe gdzie leży prawda o tym teamie. 

Pewnie w toku sezonu kołdra okaża się zbyt krótka, ale tak jak pisałem, Lakers są o Beverleya/Schrodera od posiadania sensownej rotacji, ciekawy obrót wypadków. 

Najlepszy Davis od czasu bańki z jesieni 2020. Znacznie lepszy niż w sezonach 20/21 i 21/22. To jakieś kuriozum, żeby tak wytrzelić z formą. Z tak dominującą grą pod koszem to jeden z najlepszych w lidze. Pytanie jak długo będzie grał na takim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

Może z okazji 38 urodzin liga w końcu zacznie gwizdac te wszystkie faule na Lebronie. Należy mu się po 20 latach;)

W tej lidze jest już tak ,że jedni dostają gwizdki a drudzy nie. Le Bron nie umie sprzedawać gwizdków a na dodatek przez kilka lat mocno flopował więc teraz jest ignorowany . Ale to prawda JAmes powinien częściej trafiać na linię choc i tak mam wrażenie ,że w tym sezonie jest tego malutko w porównaniu z sytuacją sprzed 3-5 lat. 

Ale Davis wszedł na niebotyczny poziom Jest nie do zatrzymania. nie wiem czy on fizycznie uciągnie ale te ostatnie 2 tygodnie w jego wykonaniu są neiwiarygodne. Zwłaszcza ,że ostatnio ma naprawdę trudnych rywali 

Pelicans płaczą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ostatnie 10 meczów to wybitna gra Davisa, natomiast to jakie % wykręcają w tym samym czasie Reaves i Walker to też niezły kosmos. Obaj przez te 10 meczów grają na poziomie 50-40-90 więc ciekawe jak długo rolsi będą w stanie grać tak skutecznie

btw, ta wybitna forma Davisa sprawia, że trochę niezauważenie Lebron po kilku meczach absencji wrócił do swojej normalnej produkcji (do tego na dobrych % ). Ale jak wiadomo on jest z grudnia, także to się nie liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.