Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

mówisz, że że stwierdzenia najlepszy pakiet wyszedł Tobie Jokić? 

inna sprawa nie mam pojęcia jak oszacować value AD obecnie, ale mam przeczucie, że teraz jest najwyższe

Napisałeś to Ty więc walnąłem z Jokicem, ale równie irracjonalnie wyglądałyby inne potencjalne wymiany AD. 

Dlaczego? Bo przez kontuzje jego wartość jest teraz na tyle niska, że nikogo porównywalnego do siebie by nie dostali. Dodatkowo jakikolwiek deal jaki nie wzmacnia na już ich z jego udziałem powoduje, że napięte stosunki władz Lakers z LeBronem stają się jeszcze bardziej napięte. 

Pisałem jakoś czas temu, że Lakers albo robią coś wokół AD i Lebrona na już poświęcając przyszłość albo powinno jednego i drugiego za assety oddać, czego też nie zrobią przynaniej w tym sezonie bo rekord Jabbara i swap picków z NO.

Więc dupa zbita. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, josephnba napisał:

W internetach piszo że Davis jednak faktycznie może być dostępny 

Oby tak było, uwielbiam gościa i nie potrafię patrzeć na niego w tym obsranym jerseyu Lakers 

Stary... Też nie przepadam za Lakers, ale pisać w wątku przeznaczonym dla ich kibiców że ich jersey jest "obsrany" to brak kultury. Z pewnością stać Cię na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kucharius1 napisał:

Stary... Też nie przepadam za Lakers, ale pisać w wątku przeznaczonym dla ich kibiców że ich jersey jest "obsrany" to brak kultury. Z pewnością stać Cię na więcej.

Jego w niektórych tematach nie bardzo ale poza tym spoko gość.

7 godzin temu, josephnba napisał:

W internetach piszo że Davis jednak faktycznie może być dostępny 

problem tylko że nie bardzo widać kto miały by być celem wymiany. Chyba że już totalne rzucenie ręcznika i jego sprzedaż dużo poniżej wartości.

Może była by jakaś szansa z Brooklyn jak Ci zdadzą sobie sprawę że są w takiej samej albo większej dupie niż LAL. Nie wiem coś w stylu AD za KD i Bena. Ale KD jest dużo bardziej wartościowy wiec nie wiem czy Ben by to równoważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem lakers ale może Idźcie do swojego tematu, bo k**** ile razy można przerabiać rozwalanie kolejnego tematu tą samą dyskusją ? 
 

Lakers kończy się czas na zrobienie czegokolwiek bo 2-8 to niby mało ale już jakieś 4-13 bedzie chyba ciężko odrabiać a nie widzę szans na poprawę z tym personelem. 
 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep nudziarzem się stałeś na stare lata. Ciagle te same oklepane frazesy. Po prostu Ziew. @Rodman91 Ciebie to też dotyczy

Przestańcie żyć przeszłością a może wartto się skupić na tym co może zrobić Lakers bo w tym roku słaba gra promuje tylko Pelicans . Lakers mają jeszcze trochę czasu by coś wykombinować ale ostatnie mecze z Jazz i Cavs trochę obnażyły obronę Lakers 

Problemem Lakers jest to ,ze oni koszmarnie przegrywają minuty starteró. ławka jako tako się broni ale s5 jest minusowe. Ba nawet duet James-Davis jest na minusie.. Lakers muszą przejśc by rewolucję. Strzelców na obwód i centymetrów pod kosz. Myles Turner jest w fomie , Hiled też , Obaj by wnieśli wiele tylko ,ze koszt dwóch wyborów 27 i 29 jest za wysoki. Lakers nie może ratowąc tego sezonu kosztem zaorania się na najbliższe 10 lat. Dennis w formie z Eurobasketu byłby dla nich zbawieniem ale nie wiem jak on po kontuzji będzie wyglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, airmax napisał:

Ciekawe kogo pod autobus wepchnie tym razem Pelinka byle tylko ratować dupsko i odwrócić uwagę od swoich c***owych ruchów 

Ogolnie chlop powinien miec ksywe Pinokio. Nie wiem jak mozna bedac na takim stanowisku tak bezpardonowo leciec w c***a i klamac w swoich opowiesciach, jakby ludzie nie mieli internetu i nie potrafili tego weryfikowac. Strasznie slaba mentalnie musi byc Jeannie ze tak mu sie dala owinac wokol palca.

https://www.majorwager.com/lakers-gm-rob-pelinka-apparently-lied-about-meeting-between-kobe-bryant-heath-ledger/
https://www.marca.com/en/basketball/nba/los-angeles-lakers/2022/02/12/6206f90f268e3e15238b457d.html

 Caruso kompletnie zaprzeczyl i bylo tak, ze zglosil sie do Lakers, ze Bulls mu oferuja tyle i tyle i co oni na to. Powiedzieli mu, ze nie moga mu tyle zaplacic, ten chcial paycut a ci i tak sie nie zgodzili. Do tego rozni GM w lidze opowiadali o tym, ze Pelinka podczas trade deadline nie odbieral nawet telefonu i ogolnie jest strasznym klamca. Obiecal Nancowi, ze moze spokojnie kupowac dom w Los Angeles, bo nie wymieni go chyba ze za TOP 3 grajka w lidze, po czym polecial do Cavs za jakis bieda pakiet.

I jeszcze dali chlopu extension za c***owo wykonywana prace, no szczezne :] Musi byc niesamowicie dobry w manipulacje w bezposrednich relacjach. Najgorszy mozliwy rodzaj czlowieka, sliski typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w tym wszystkim szkoda jedynie Darvina Hama. Jako gracz był hard-workerem-zadaniowcem. Potem przez 11 lat asystentem w LAL, ATL i MIL. W końcu dostał swoją szansę, wrócił do LAL jako HC z planem na twardą grę, nie obawia się posadzić Westbrooka na ławce (który nota bene zaczął grać lepiej niż w S5), ale... z takim składem nie ma szans żeby cokolwiek osiągnąć. 

Godzinę temu, Reikai napisał:

Ogolnie chlop powinien miec ksywe Pinokio. Nie wiem jak mozna bedac na takim stanowisku tak bezpardonowo leciec w c***a i klamac w swoich opowiesciach, jakby ludzie nie mieli internetu i nie potrafili tego weryfikowac. Strasznie slaba mentalnie musi byc Jeannie ze tak mu sie dala owinac wokol palca.
(...)
I jeszcze dali chlopu extension za c***owo wykonywana prace, no szczezne :] Musi byc niesamowicie dobry w manipulacje w bezposrednich relacjach. Najgorszy mozliwy rodzaj czlowieka, sliski typ.

A narzekali na Hinkie'ego, że zrażał do siebie resztę GM'ów i agentów graczy (agent Porzingisa oświadczył przed draftem, że jak zostanie wybrany przez Sixers to nigdy tam nie zagra). Pytanie do fanów LAL - wymienilibyście dziś Pelinkę na Hinkie'ego?

Pomijam że Hinkie już nigdy nie wróci do NBA...

Edytowane przez T+?%hZ<A<5ZZB~5L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Mi w tym wszystkim szkoda jedynie Darvina Hama. Jako gracz był hard-workerem-zadaniowcem. Potem przez 11 lat asystentem w LAL, ATL i MIL. W końcu dostał swoją szansę, wrócił do LAL jako HC z planem na twardą grę, nie obawia się posadzić Westbrooka na ławce (który nota bene zaczął grać lepiej niż w S5), ale... z takim składem nie ma szans żeby cokolwiek osiągnąć. 

A narzekali na Hinkie'ego, że zrażał do siebie resztę GM'ów i agentów graczy (agent Porzingisa oświadczył przed draftem, że jak zostanie wybrany przez Sixers to nigdy tam nie zagra). Pytanie do fanów LAL - wymienilibyście dziś Pelinkę na Hinkie'ego?

Pomijam że Hinkie już nigdy nie wróci do NBA...

Ja bym Pelinke wymienil za malpe nawet, bo ta chociaz raz wybierze dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Pytanie do fanów LAL - wymienilibyście dziś Pelinkę na Hinkie'ego?

Przypomnij ile  76 ers ma tytułów po erze Hinkiego? Ile ma finałów choćby  Wschodu? A ile Pelinka dał tytułów Lakers?

Oczywiście mozemy dyskutować , że potem było gorzej ale Lakers mają dzięki jego robocie jeden tytuł więcej a potem jakby nie kontuzje to pewnie by mieli kolejny atak na tytuł.. Pelinka popełnił jeden gruby błąd ale wtedy było parcie równeiż ze strony Le Brona tzn wymiana po RW. To rozwaliło ostatnie 2 sezony i teraz akurat dobrze robi ,że nie chce oddać dwóch niechronionych wyborów. Lakers mogą ten sezon mieć słaby i oddać Victora do Pelicans ale z drugiej strony oddanie całkowicie przyszłości jest bez sensu

. Filadelfia po erze Hinkiego nie ma nawet jednego finału

9 minut temu, Reikai napisał:

Ja bym Pelinke wymienil za malpe nawet, bo ta chociaz raz wybierze dobrze.

Czyli rozumiem wstydzisz się ,ze Lakers mieli tyuł za czasów Pelinki? Czy ogólnie uważasz to za błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Pomimo jego roboty jeden tytuł*. 

A Sixers nie mają nawet jednego finału pomimo świetnej roboty Hinkiego.

Tak to nie działa . Że Palinka nie odpowiada za tytuł choć jest on dzieki wymianie z Pelicans ale juz odpoawiada za obecną kichę bo wymienił się z Wizards

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.