Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, BMF napisał:

lol, myślałem, że fejk, nie wiem kiedy widziałem zawodnika publicznie przekonującego do wymiany do innego zespołu. 

ten zespół. 

skoro to nie fejk i rozchodzi się tylko o pick lub picki, to nie wiem nad czym lakers się zastanawiają. przecież mistrzowskich drużyn się nie buduje przez drafty, lecz trzeba korzystać z okazji - a LJ ciągle wydaje się być top 10 i w PO pewnie wejdzie na wyższy poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers są zbyt słabi, żeby oddawać przyszłość za ... moooże drugą rundę? Za to dobrze to wygląda w D, tzn. biegają jak króliki w klatce, więc dołożenie paru rotacyjnych typków dobrze fitujących ze składem miałoby sens, tzn. te momenty, gdy nie kompromitują się w ataku (xd) wyglądają dobrze.

Mnie tam rozbawiło, bo raz, że raczej nie zdarza się, by zawodnik X mówił ,,ej, team Y, sprawa jest, polecam się generalnie'', a dwa, tutaj było przekonywanie jak to Pacers nie muszą robić wymiany, a ich zawodnik w contract year właśnie chyba jednak przekonuje inny klub żeby mógł w końcu odejść z tych Pacers. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał:

Lebron fajnie pobronil w tej akcji, sam sobie to cofnalem jak ogladalem mecz na zywo

ale jak Koelner napisal chyba 3 razy mozna bylo Jokowi podac over the top na poczatku a potem juz bylo za pozno

co nie zmienia faktu ze kozacki effort

Świat się mega zmienił na przestrzeni ostatnich 30 lat, jak pamiętam starych zawodników lat 90tych to oni byli mega wolni i drewniani, dodatkowo prawie zawsze byli centrami (Tree Rollins, Herb Williams, Charles Jones itp). 

Wyjąć w tej akcji Lebrona, który jest w podobnym wieku co oni, wstawić któregoś z nich i gwałt murowany :)

11 godzin temu, january napisał:

Rozumiem podejście;)

Ale LeBron może będzie grał do 45 roku życia w Lakers, więc wiesz - poczekanie na FA '23 zamiast ładowanie się w Hielda i Turnera też może mieć sens :) 

Btw dzięki kilku osobom za obronę i miłe słowa, ja tego typka i tak miałem na ignorze, więc dopiero z opóźnieniem zauważyłem co tu było pisane :D 

Przekonałeś mnie, za oglądanie Lebrona kolejne 7 lat optuję za zachowaniem picków, swoją drogą to niby żart, ale czy na pewno się nie zrealizuje to ręki bym sobie uciąć nie dał, wszystko zależy od miłości Lebrona, czy będzie w stanie pogodzić się z mniejszą rolą i statystykami, w każdym razie nie zdziwię się, jeśli ustanowi jakiś totalny rekord pod względem ilości rozegranych sezonów, 23 to takie minimum, które w zasadzie już jest pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Reikai napisał:

2 games winning streak.

Tej siły już nie powstrzymacie.

Mogą trochę powygrywać. Terminarz do końca miesiąca mają łatwy. Jak teraz nie nadrobia to już nie wiem kiedy: jazz, Cavs, @jazz @clippers, Kings, Nets, Pistons, spurs, @suns @spurs @spurs pacers blazers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

LeBronowi musi wrócić jumper, bo słabo to wygląda poza przebłyskami. 

jumper jak jumper, zawsze był streaky i % wygląda to jeszcze ok. mnie bardziej martwi jak często pudłuje spod kosza (najniższa skuteczność od rookie sezonu), bo może to być oznaka, iż wiek go w końcu dorwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spod kosza pudłuje się zazwyczaj jak się nie ma  nóg i rytmu, albo wraca się po kontuzji i nie ma pewności. Zakładam, że cieziej mu się wchodzi w 20 sezon, dlatego na ocenę bym poczekał tak do 15 meczu, czy się rozgrzał już.

 

Na ten moment Jumper i pudla spod kosza dramat.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mich@lik napisał:

Co za czasy Matt Ryan ratuje dupę LBJ i Beverleyowi. 

Ten mecz to sobie Pelicans przegrali a nie ,że Ryan im to uratował... Jeśli już ktoś uratował mecz dla Lakers to ten nonejm z Pelicans co spudłował 2 osobiste na sekunde do końca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, ely3 napisał:

Ten mecz to sobie Pelicans przegrali a nie ,że Ryan im to uratował... Jeśli już ktoś uratował mecz dla Lakers to ten nonejm z Pelicans co spudłował 2 osobiste na sekunde do końca. 

To zapewne też gdzieś ale pudło Pata i dziwna odpalona trójka LBJ do tego doprowadziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, airmax napisał:

Przed fala oskarżeń o rasizm uchroniło tylko to, ze rozpisał to czarny trener. Także w sumie wyszło nawet postępowo, biali robią co czarny powie 

trener taki trochę mulat i ma polskie nazwisko z błędem ortograficznym więc nie wiem czy to jednak nie rasizm 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2022 o 17:21, BMF napisał:

a dwa, tutaj było przekonywanie jak to Pacers nie muszą robić wymiany, a ich zawodnik w contract year właśnie chyba jednak przekonuje inny klub żeby mógł w końcu odejść z tych Pacers. ;] 

Bo nie muszą 😉

Zwłaszcza, że po tych kilku porażkach to chyba Lakersom bardziej musi zależeć a Hield się dosyć ładnie pokazuje. Czy wiemy z pewnością, że rozchodzi się o drugi pick czy rozchodzi się o jakikolwiek pick , bo oferta Lakers była bez picków a nagrodą dla Pacers miałoby być zejście z drugiego roku Hielda?

Tak w teorii to 

Bev/Hield/James/Davis/Turner

wygląda pięknie, daje shooting, obronę pod koszem gdzie w ataku Davis może sobie grać pod koszem jako C. 

Wg mnie jest to lepiej dopasowana paczka niż wspominane Hayward, Rozier czy JRich i Poeltl i jest to paczka, która mogłaby im pozwolić na coś więcej niż tylko walkę o 2 rundę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kirylow napisał:

Czy sądzicie, że możliwy jest scenariusz w którym Westbrook jest jednak plusowym graczem z ławki ? Te trzy ostatnie mecze nie wyglądały źle niby:

13 PTS | 7 REB | 9 AST 

18 PTS | 8 REB | 8 AST 

18 PTS | 8 REB | 3 AST 

Shooting 46% and is a +22.

grający 20 mpg, nie wąchający parkietu w 4Q jak najbardziej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sytuacja z Westbrookiem przypomina trochę sytuację sprzed 20 lat z Paytonem. Z tą różnicą, że w przypadku Westbrooka wszystko jest "bardziej". Bo przyszedł we wcześniejszej fazie kariery, kiedy jeszcze bardziej może coś znaczyć, ale również wyszło, że bardziej nawala z dopasowaniem.

W 2003/04 Payton też wyglądał jak piąte koło u wozu. Przyszedł jako porządny PG robiący 20ppg. Miał dać nowe możliwości, nowe opcje, wreszcie rozegranie po latach posiadania przez Lakers na tej pozycji różnych protez, które tylko z nazwy były rozgrywającymi. Protez nie w znaczeniu, że kiepskich, bo taki Fisher, BShaw czy Ron Harper swoje zrobili, ale to nie ten kaliber co Payton. No i miały być, jak rzekłem, nowe możliwości, a wyszło, że w trójkątach taki rozgrywający nie jest potrzebny. Jax nic nie dopasował, ale wymagał dopasowania do systemu. A GP grymasił, chciał grać swoje, nie podobało mu się, że jego atuty nie mogą zaprocentować. Też do rzucania trójek (czy inaczej potrzeby by był strzelcem, dziś byśmy powiedzieli Olympic Melo) były zastrzeżenia, ale wówczas nie było to takie "must have" jak teraz.

No i teraz Westbrook przechodzi coś podobnego. Ale dużo bardziej histerycznie to wygląda. Inne okoliczności, ale lepiej niech zagryzie zęby, robi co mu każą, to może swoją niszę znajdzie. Choćby z ławy. Obawiam się, że jest już skończony po tym, co się z nim dzieje w LAL, i na rynku FA będzie chodził taniutko. Zbity pies. A Lakers też lepiej niech się go pozbędą albo zaczną lepiej traktować, jakoś zagospodarują, bo będzie z niego drugi Simmons, tyle że starszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.