Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, xDDD napisał:

Kozacko.

Ale wiesz ze ja w przeciwieństwie do Cię nie kozaczę że byłem bramkarzem na bieda party w Dynowie, a potrafię jebnąć. Tu sie niby nic nie wyklucza, ale.jednak beka mordo. Po same jajca, siorbaj tam i poleruj xD

 

Ty zajebales kreskę kryształu czy MDMA? Gruby kontent tu robisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, eF. napisał:

Zamknij lepiej swoją pucowatą pizdę, bo jesteś śmieszny ;) 

Wyraziłem swoje zdanie, bo od tego jest forum, a tobie to może nie pasować, i co? Pajac. 

Kolega napisał estetyczny i merytoryczny post, przecież od tego jest forum, Ty nie odniosłeś się strikte do koszykówki, tylko do formy w jakiej jest to napisane (5 punktowa analiza) więc nie dziw się, że może Cię ktoś skrytykować, mojej skromnej osobie też się to nie podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pozioma napisał:

Kolega napisał estetyczny i merytoryczny post, przecież od tego jest forum, Ty nie odniosłeś się strikte do koszykówki, tylko do formy w jakiej jest to napisane (5 punktowa analiza) więc nie dziw się, że może Cię ktoś skrytykować, mojej skromnej osobie też się to nie podobało.

No, poniosło mnie trochę, ale to trzeba mi dawać bana na pół roku? Przeca to żarty. Lubiłem tu pisać, ale skoro ktoś jest tu modem i kieruje się sympatią, poprzez którą robi jak mu się widzi, to wbijam w niego c***a. 

Nadal bym prosił o usunięcie tego konta, jesli to możliwe.

Edytowane przez xDDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, xDDD napisał:

No, poniosło mnie trochę, ale to trzeba mi dawać bana na pół roku? Przeca to żarty. Lubiłem tu pisać, ale skoro ktoś jest tu modem i kieruje się sympatią, poprzez którą robi sobie jak mu się widzi, to wbijam w niego c***a. 

Być może ban był pochopny, ale pisanie typu wbijam w niego coś tam to trochę gimnazjum dla mnie, nie piszecie sobie prywatnych smsów aby uskuteczniać takie wyrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pozioma napisał:

Być może ban był pochopny, ale pisanie typu wbijam w niego coś tam to trochę gimnazjum dla mnie, nie piszecie sobie prywatnych smsów aby uskuteczniać takie wyrażenia.

Przeca się zreflektowałem i LBS'a przeprosiłem na swój sposób. A wtedy wpada taki lamus jak Matek i mi blokuje konto na full time. Słabe to w c***.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, xDDD napisał:

Nie, poza tym to jest to prawie samo. Dostałem 100 punktów bana za w sumie.... nie wiem, wbijam w to ch. I tak jestem ekspresyjny przy tym. Nie lubię frajerów, czy to w życiu czy na forum ;)

Jak nie łapiesz, to masz kontent.

PS Da radę usunąć to konto? Wkurwia mnie na fonie, bo wciąż dostaje powiadomienia. Ja jeba....

usuniecie powiadomien z danej apkii/strony to jedna z łatwiejszych rzeczy...

widac, ze Cie to boli, czym tu sie przejmowac ze piszesz z konta XDDD zamiast eF? no straszna tragedia

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, steve napisał:

Możliwe znawca nie jestem xD wiem że teraz robią coś mefedropodobnego i też to nazywają kryształem 

Kryształ to w sumie wszystko co się teraz w PL wrzuca do nosa.

 

Dlaczego zawsze najlepsze dymy są w temacie Lakers :)

9 minut temu, xDDD napisał:

Przeca wiadomo dlaczego to zrobiłeś, ja to.wiem i Ty to wiesz. Wbijam. Usuń to konto proszę, tyle chyba możesz zrobić?

DaFlow zawsze z tobą są jakieś problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, january napisał:

 

5. Wielka wymiana?

Nie widzę za bardzo sensu. Oczywiście przy splocie absolutnie wszystkich możliwych okoliczności zestawienie Bev(Schroeder)-Hield(Reaves)-LeBron(Brown)-Davis(JTA)-Turner(Gabriel) mogłoby dojść do PO i tam powalczyć, ale z takim wiekiem/zdrowiem liderów, z takimi brakami rotacji etc. mordowanie dalszej przyszłości wydaje mi się nieopłacalnym ryzykiem. Jakieś szanse na playin w tym rosterze są, paniczne ruchy według mnie bardziej zaszkodzą globalnie niż pomogą. Trudno, offseason 2021 to najgorszy w historii organizacji i trzeba to przełknąć jeszcze w tym sezonie.

Tu się chyba każdy zgodzi, ale to też zależy czy kibicujesz organizacji czy graczom, ja zawsze kibicowałem graczom, najpierw był Shaq, a później Lebron, także trzymam kciuki że wymiana z Pacers jednak się wydarzy bo nie ukrywam, że nie obchodzi mnie jakoś szczególnie los klubu po odejściu Jamesa, tak jak nie obchodził mnie po odejściu Shaqa, tak po prostu mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kołczu33 napisał:

Dlaczego zawsze najlepsze dymy są w temacie Lakers :)

Bo Westbrook

@matek misiu śliczny, czy możesz usunąć to konto jako obiektywny mod, czy muszę obrażać ludzi według twojego widzi 😥

I nie powiem, wkurwił mnie mocno ten ban, ale wiem żeś łajza... Dawaj tu.

Edytowane przez xDDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, xDDD napisał:

Bo Westbrook

@matek misiu śliczny, czy możesz usunąć to konto jako obiektywny mod, czy muszę obrażać ludzi według twojego widzi 😥

Młodzi nie mogą usuwać kont, 

Admin tylko może 

A Borys odpisze (jeśli kiedykolwiek) to najwcześniej za 3 lata

11 minut temu, Pozioma napisał:

Tu się chyba każdy zgodzi, ale to też zależy czy kibicujesz organizacji czy graczom, ja zawsze kibicowałem graczom, najpierw był Shaq, a później Lebron, także trzymam kciuki że wymiana z Pacers jednak się wydarzy bo nie ukrywam, że nie obchodzi mnie jakoś szczególnie los klubu po odejściu Jamesa, tak jak nie obchodził mnie po odejściu Shaqa, tak po prostu mam ;)

Sorry ale reprezentujesz najgorszy typ kibica jaki istnieje na świecie 

Ten sam tier co sezonowcy 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.