Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

 

The Los Angeles Lakers did not find a workable trade of Russell Westbrook this offseason, but sources tell The Athletic that "the prospect of him being traded in the coming weeks and months remains real."

The Lakers are trying to make the Westbrook situation as productive as possible in the meantime under Darvin Ham.

On the cusp of training camp, the Lakers were engaged with the Indiana Pacers on deep conversations on a Westbrook trade. The Lakers seriously considered sending Westbrook and unprotected picks in 2027 and 2029 to the Pacers for Myles Turner and Buddy Hield. Every conversation the Pacers have had with the Lakers has led to the demand of both available first round picks.

The talks were serious enough for the Lakers to delay a midweek news conference for Rob Pelinka and Ham.

Pelinka was given the authority to make the ultimate decision, but they wanted to reach a consensus. Joey Buss and Jesse Buss are being considered among the leaders of the front office more than ever and contributed to the debate. 

 

Dobre info, im mniej Rambisa i Jeannie tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kubbas napisał:

wszystkie ptaszki cwierkaja ze wcale nie chodzi o 2 picki w dealu z pacers i jego nie przyklepaniu

tylko o to ze nadal chca sprobowac grac z westbrookiem po pelnym campie na ustawienie systemu w ataku

no czyli finalnie nie chcą dać picków to próbują nim grać, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Kubbas napisał:

wszystkie ptaszki cwierkaja ze wcale nie chodzi o 2 picki w dealu z pacers i jego nie przyklepaniu

tylko o to ze nadal chca sprobowac grac z westbrookiem po pelnym campie na ustawienie systemu w ataku

To nie ćwierkanie ptaszków, tylko robienie dobrej miny do złej gry. Westbrook by dawno poleciał, gdyby Pacers zeszli z wymagań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał:

Z nim nic nie osiągną a zawsze jakiś pick można pozyskać 

Czyli dalej jesteśmy na etapie że blamaz Suns to wina Williamsa, a nie obsranstwa Bookera i CP3 :P

Ja tam Williamsa bym chętnie przyjął w takim wypadku, ale Ham zasługuje na trochę czasu - to tylko kilka minut starterów w preseasonie ale wyglądali na zorganizowanych że spacingiem, w porównaniu do tej zeszłorocznej patologii Vogela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Ja raczej myślałem pod katem jakieś trójstronnej wymiany na linii Indiana - Phoenix - Lakers gdzie do Lakers poszedłby Monty ,do Indiany jakieś picki i JC a finalnie do Phoenix Haliburton

@josephnba ostatnio narzekałeś że nie ma propozycji wymian nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LAF napisał:

Ja raczej myślałem pod katem jakieś trójstronnej wymiany na linii Indiana - Phoenix - Lakers gdzie do Lakers poszedłby Monty ,do Indiany jakieś picki i JC a finalnie do Phoenix Haliburton

A może mi wskazać jakie przepisy NBA pozwalają na wprowadzenie trenera jako elementu wymiany między klubami? Nie mówiąc juz o tym jaki to sens dla PAcrs oddanie Haliburtona? Kogo by mieli dostać w zamian? Bookera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

A może mi wskazać jakie przepisy NBA pozwalają na wprowadzenie trenera jako elementu wymiany między klubami? Nie mówiąc juz o tym jaki to sens dla PAcrs oddanie Haliburtona? Kogo by mieli dostać w zamian? Bookera?

Chyba był jakiś precedens z Riversem, że został wymieniony do Sixers z Clippers? 

No, ale to wyjątek.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Chyba był jakiś precedens z Riversem, że został wymieniony do Sixers z Clippers? 

No, ale to wyjątek.

Nie był wymunieony . Clippers otrzymało zgodę i jako rekompensatę wysłali do Bostonu wybór ale to byłą wymiana w której był trener i wybór a nie trener i zawodnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał:

Przecież to by się rozbiło na dwie wymiany. Lakers by pozyskali Monty za 1rd tak samo jak LAC Doca

2x1rd to mało ? 

Pacers oddali Sabonisa za Haliburtona, są nim zachwyceni, jest świetny i planują budować na nim zespół.

I maja go oddać za jakieś dwa dziadowskie 1st roundery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

No, że Cade jest lepszy a tutaj co niektórzy wołają jak za Cade

Pacers to klub , który jest w przebudowie. Taki klub moze oddać weterana za wybory a nie oddawać młodego gracza na debiutanckiej umowie za wybory Suns , które będą pomiedzy 25 a 30. Zasatanów się czy w realnym drafcie byś wymienił na 11 draftu za 25 i 30 wybór? A do tego się sprowadza Twoja propozycja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.