Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ely3 napisał:

Ale przecież Pacers zza rok i tak będą mieć ok 30-40 mln wolnej gótówki. Jaka dla nich wartość ,że będa mieć ok 60? Przecież i tak będą musieli je wydać a na THT i Halliburtonie raczej nie sluszą największych gwiazd ligi. Te 30-40 to akurat idealnie by próbować podkupić RFA . Te 60 mln to się skończy jak 7-0 mln Knicks do wydanie kilka lat temu które wydali na Fourniera Noela  bo nikt inny nie chciał do nich pójść

W NBA istniej minimum kasy do wydania więc tak duża ilośc goówki do wydanie jest rzeczą gorszą niż jej brak. Za rok PAcers ma idealna sytuację finansową . RW jest im potrzebny jak wrzód na D. THT też im się średnio przyda

pacers, w odroznieniu od knicksow, nie sa pato-organizacja. to maly rynek, gdzie kazdego dolara oglada sie z kazdej strony. trudno wyobrazic sobie sytuacje, w ktorej pacers - przykladowo - zaoferowali by derrickowi 14 baniek za sezon. doszukiwanie sie analogii nie ma tu najmniejszego sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kcp78 napisał:

pacers, w odroznieniu od knicksow, nie sa pato-organizacja. to maly rynek, gdzie kazdego dolara oglada sie z kazdej strony. trudno wyobrazic sobie sytuacje, w ktorej pacers - przykladowo - zaoferowali by derrickowi 14 baniek za sezon. doszukiwanie sie analogii nie ma tu najmniejszego sensu...

Ty coś o IQ gadasz, a zdaję się, że co drugiego postu na forum nie rozumiesz..

elyemu chodziło o to, że dla Pacers nawet lepiej jak będą mieć 40 baniek do wydania niż 60 mln, bo w NBA istnieje coś takiego jak minimalne salary dla klubu czyli okolo 120 baniek na sezon i Pacers będą zmuszeni dobić do tego progu i zmuszeni tą gotówkę wydać tak czy siak, więc to nie jest zależne od tego jak jest organizacja prowadzona tylko od przepisów NBA

a, że do nich żaden superstar nie przyjdzie to potem będą dawać +25 baniek Garyemu Harrisowi, bo po prostu na kogoś będą zmuszenia ta kasę wydać..

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, typie, nie pisz nic do mnie więcej, ok? Taka ma prośba. I wiem o co chodziło w tamtym poście - ot, bezzasadne tworzenie alternatywnej rzeczywistości. Zawsze lepiej mieć więcej wolnej gotówki w budżecie niż mniej, i nie ma co w ogóle z tym dyskutować, snuć jakichś teorii etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie zawsze jest lepiej mieć więcej kasy, bo potem musisz przepłacać ogórków, spoko spełnię Twoją prośbę

ktoś może przypomni kto lepiej pamięta jak to było z Knicks, bo mi się kojarzy, że oni zrobili miejsce w salary dla Duranta i jakiegoś jeszcze allstara (Irvinga??), a że ich olali, to potem podpisali takie kontrakty jak Randle. Noel czy Fournier

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, steve napisał:

no właśnie nie zawsze jest mieć lepiej kasy, bo potem musisz przepłacać ogórków, spoko spełnię Twoją prośbę

ktoś może przypomni kto lepiej pamięta jak to było z Knicks, bo mi się kojarzy, że oni zrobili miejsce w salary dla Duranta i jakiegoś jeszcze allstara (Irvinga??), a że ich olali, to potem podpisali takie kontrakty jak Randle. Noel czy Fournier

 

 

I sam przywołujesz przykład knicks (o których pisałem - w kontrze do opinii ely'ego - jako o pato-organizacji), a mi zarzucałeś niezrozumienie intencji kolegi, bo pozwoliłem sobie posłużyć się ich przykładem 😁. Heh...dobra, zostawiam to... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kcp78 napisał:

I sam przywołujesz przykład knicks (o których pisałem - w kontrze do opinii ely'ego - jako o pato-organizacji), a mi zarzucałeś niezrozumienie intencji kolegi, bo pozwoliłem sobie posłużyć się ich przykładem 😁. Heh...dobra, zostawiam to... 

Przecież to było potwierdzenie tego co napisałem, ze czasem jak masz dużo kasy to potem zostaje tylko podpisywanie ogórków. I Knicks to zrobili bo kogoś musieli podpisać i akurat to wcale nie świadczy o tym, ze są pato organizacją  dalej nie rozumiesz. Poza tym, ja nie podałem żadnego przykładu Knicks chciałem się dopytać jak to z nimi do końca było. Jak do Pacers nikt powazny nie będzie chciał przyjść, bo są nieatrakcyjnym rynkiem i maja słaby team i wszystkie all stary ich oleją jak Knicks olali - podpiszą Garyego Harrisa za 20 mln to tez ich nazwiesz pato organizacja?

chcesz żebym nie odpisywał Ci, a po 5 minutach sam odpisujesz, zdecyduj się..

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, steve napisał:

Przecież to było potwierdzenie tego co napisałem, ze czasem jak masz dużo kasy to potem zostaje tylko podpisywanie ogórków. I Knicks to zrobili bo kogoś musieli podpisać i akurat to wcale nie świadczy o tym, ze są pato organizacją  dalej nie rozumiesz. Poza tym, ja nie podałem żadnego przykładu Knicks chciałem się dopytać jak to z nimi do końca było. Jak do Pacers nikt powazny nie będzie chciał przyjść, bo są nieatrakcyjnym rynkiem i maja słaby team i wszystkie all stary ich oleją jak Knicks olali - podpiszą Garyego Harrisa za 20 mln to tez ich nazwiesz pato organizacja?

chcesz żebym nie odpisywał Ci, a po 5 minutach sam odpisujesz, zdecyduj się..

ja moge, ty mnie o 'niepisanie' nie prosiles! 😀. a powaznie piszac, jak masz mnie obrazac, to nie pisz. w pozostalych przypadkach, nie krepuj sie...

oczywiste, ze jak nie masz sukcesow, to trudniej zachecic klasowych (za duza kapuste, znaczy) graczy, by wybrali ciebie. ale wciaz latwiej to zrobic, gdy masz wiecej siana. tu sie chyba zgadzamy?! dla grajkow najwazniejsza jest - wciaz - kasa. a wielkosci rynku bym nie demonizowal - jak beda sukcesy sportowe (+ pieniadze), to pojawia sie gracze z 'najwyzszej polki'. nie moze byc inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2022 o 22:51, josephnba napisał:

Mi tam szkoda Davisa bo po pierwsze stał się poniekąd kolejnym kozłem ofiarnym polityki Jamesa (i tych którzy zawsze winę widzą poza lbj), a po drugie dlatego że na jebane kontuzje nie ma się wpływu. AD nigdy rehabilitacji nie odpuszczał, zawsze starał się być w formie, to nie od niego zależy częstotliwość i różnorodność urazów 

 

A szkoda bo większość, o ile nie wszystkich PFów w lidze talentem zjada razem z butami 

Niezly odlot - jedyny powod dla ktorego ta rozlazla kontuzjogenna i przehypowana pizda bedzie miala pierscionek to jest jakas slepa milosc Jamesa do niego (ze mu sie bedzie chcialo, ze sie nie polamie). Nieprawdopodobne jak mozna spierdolic tak ostatnie lata Jamesa w takiej formie (James jako spokojnie top20 grajek 2 razy poza playoffami!!!) - LA to jest smierdzace moczem patololo ze sloncem i palmami. Wlasciciele to najwieksze klauny i sknerusy ligi adostaja jakies preferencyjne traktowanie bedac dolanami pod palmami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, memento1984 napisał:

Niezly odlot - jedyny powod dla ktorego ta rozlazla kontuzjogenna i przehypowana pizda bedzie miala pierscionek to jest jakas slepa milosc Jamesa do niego (ze mu sie bedzie chcialo, ze sie nie polamie).

Raczej podatna na kontuzję, jak już :) Kontuzjogenny w ostatnim roku był Bronek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.