Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, kcp78 napisał:

zazwyczaj za gotowke kupujemy uslugi/towary, ale mysle, ze  w tym przypadku chodzi o kontrakty dla nowych graczy...

No ale patrzyłeś jak słaba jest klasa przyszloroczna? To jedna z najgorszych od lat. Tak w TOP5 będą Poole czy Herro . Tak nie ma na kogo wydać. Można oczywiście rzucać maxa Barrettowi albo dać umowy 75/3 dla Poole ale to jest raczej prosta droga do udupienia się na lata.

Najgorsze w NBA co można mieć to dużo wolnej gotówki w lato kiedy nie ma na kogo jej wydać .Bo wtedy sie przepłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kubbas napisał:

 Lebron co chwila go broni na internetach a sami sie w trzech spotkali i dogadali ze zrobia zeby to dzialalo w tym sezonie.

Tylko problem w tym Kubbas, że oni nie są w stanie sprawić, że to będzie działało. Gdyby skillset RW jeszce był inny,  nie wiem jest dobry w catch and shoot, ale wolał grać z piłką i byłaby kwestia przestawienia się to jeszcze można się byłoby łudzić. 

On nawet gdyby mentalnie chciał żeby to działało to nie ma skilla, który by mu to umożliwił tak jak Howard jak przy powrocie do Lakers pogodził się z rolą, ale miał skillset obrona, zbiórki, zasłony, na którym wystarczyło żeby się skupił.  Russ jak bardzo by się nie starał to nie jest w stanie być pozytywnym graczem w LA obok LeBrona, nie wiem może jedynie na 15-20min z ławki jak LeBron siedzi a on dostaje piłkę i może sobie przeciwkl rezerwowym poszaleć. 

Lakers do samego końca będą oficjalnie go wspierać, ale jeśli Nunn będzie gotów na oboz to on i Beverly powodują, że dla Russa nie ma tu minut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ely3 napisał:

No ale patrzyłeś jak słaba jest klasa przyszloroczna? To jedna z najgorszych od lat. Tak w TOP5 będą Poole czy Herro . Tak nie ma na kogo wydać. Można oczywiście rzucać maxa Barrettowi albo dać umowy 75/3 dla Poole ale to jest raczej prosta droga do udupienia się na lata.

Najgorsze w NBA co można mieć to dużo wolnej gotówki w lato kiedy nie ma na kogo jej wydać .Bo wtedy sie przepłaca.

nie lubie wrozyc z fusow. mozliwosci na wydanie takich pieniedzy jest sporo (z czego, jako osoba bardzo dobrze zorientowana w sprawach nba salary, z pewnoscia zdajesz sobie sprawe). zawezanie 'zagadnienia' do 'wolnych agentow' jest sporym nad-uzyciem intelektualnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2022 o 10:21, Jendras napisał:

O tym, że Pacers są gotowi na taki trade piszą dziennikarze z obu stron - zarówno LA jak i Indiany. Zdania kibiców są akurat podzielone.

Jak Pacers dostanie 2 niechronione picki lakers i sie zgodzi to znaczy ze wartość Hilda ocenia na zero :). Wtedy ok 1 pick za przyjecie kancera drugi za Milsa.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał:

skad to info niby?

nigdzie nie ma takiego czegos potwierdzonego, zwlaszcza ze Lebron co chwila go broni na internetach a sami sie w trzech spotkali i dogadali ze zrobia zeby to dzialalo w tym sezonie.

No! A Durant spotkał się z Marksem i wspólnie doszli do wniosku że kierunek obrany przez Nets jest właściwy 🤣

9 minut temu, january napisał:

Cały czas sobie dopowiadasz rzeczy, których nikt tu nie pisze.

Ba, wszyscy się zgadzają, że Lakers są przez Pelinkę i jego fatalne zarządzanie w złej sytuacji.

Ale to nie znaczy, że za dowolny deal z Westbrookiem za jakichkolwiek graczy (bo Myles i Hield łącznie to naprawdę nie jest złota paczka) mają rzucać wszystko co mają.

Nie ma lepszej na rynku paczki za miliony z Bricka niż to co dają Pacers 

Szczerze 

Kto może dać coś porównywalnego? Kto może to w ogóle brać pod uwagę? 

Knicks mogą w najbardziej mokrym śnie rzucić rondla ale nikt w to nie wierzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Van napisał:

Tylko problem w tym Kubbas, że oni nie są w stanie sprawić, że to będzie działało. Gdyby skillset RW jeszce był inny,  nie wiem jest dobry w catch and shoot, ale wolał grać z piłką i byłaby kwestia przestawienia się to jeszcze można się byłoby łudzić. 

On nawet gdyby mentalnie chciał żeby to działało to nie ma skilla, który by mu to umożliwił tak jak Howard jak przy powrocie do Lakers pogodził się z rolą, ale miał skillset obrona, zbiórki, zasłony, na którym wystarczyło żeby się skupił.  Russ jak bardzo by się nie starał to nie jest w stanie być pozytywnym graczem w LA obok LeBrona, nie wiem może jedynie na 15-20min z ławki jak LeBron siedzi a on dostaje piłkę i może sobie przeciwkl rezerwowym poszaleć. 

Lakers do samego końca będą oficjalnie go wspierać, ale jeśli Nunn będzie gotów na oboz to on i Beverly powodują, że dla Russa nie ma tu minut. 

nie no ja z tym nawet nie dyskutuje, tylko Ely wyskoczyl z jakims twierdzeniem bez podawania zadnych zrodel ze Brick bedzie siedzial jak Wall ten sezon na trybunach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

Wymiana lub buyout to nie to samo, co siedzenie w domu. No i buyout w przypadku Lakers jest niemozliwy, predzej sprobuja jeszcze raz z Brickiem i nowym trenerem, ktory od 5 tygodni opowiada w wywiadach o planach na wykorzystanie Bricka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Van napisał:

Pokaż jako potwierdzenie tych słów dowód post chociaż jednego fana Lakers, który twierdzi, że sama umowa RW jest na tyle atrakcyjna, że wystarczy by ściągnąć dobrych grajkow. 

Od dłuższego czasu mam Joseph wrażenie, że zaliczasz masakryczny zjazd formy.  Z gościa, który rozkręcał to forum, był osoba potrafiącą walić sensownymi i merytorycznymi argumentami, z którym dyskusje były przyjemnością nawet jak się najczęściej nie zgadzaliśmy zmieniłeś się w kogoś kto często nadinterpretuje wypowiedzi albo co gorsza wymyśla sobie jakieś dziwne teorie przypisuje je innym i z tym walczy. Przemyśl naprawdę bo słabo to wygląda. 

 

Brzydko się zestarzałeś Jo. Serio. Albo jakieś gorzkie teksty jakbyś się pogodził ze nic w życiu Ciebie nie czeka albo dosyć agresywny ton w tematach które tego nawet nie wymagają. I nie za bardzo jest jak się z Tobą bawić w dyskusje. Nie pamietam kiedy napisałeś coś świeżego odkrywczego. Częściej wchodzisz w środku dyskusji z samymi odnośnikami do innych osób często gęsto czysto personalnie nie zadając sobie zbyt trudu aby zrozumieć inna stronę. O przyznaniu jej racji nie mówiąc bo to jest patrząc na twoje wpisy niemożliwe. Mnie to martwi bo jesteś uznanym userem tego forum ale obecnie to jesteś taki Curry w ostatnim roku gry w nba. 

 

 

Ed. Nie Steph. 

 

i zanim coś bojowo odpiszesz to sprawdz jak Ed zagrał w przedostatnim meczu Dallas vs Lakers. 
 

nie zabieram Tobie szansy napisania jeszcze jakiegoś dobrego kontentu. Najlepiej w temacie Bulls bo tak Ciebie kojarzę. 
 

ostatecznie Lakers tamten mecz przegrali. ;)  
a sprawdz skład ;) 

34 minuty temu, Reikai napisał:

Wymiana lub buyout to nie to samo, co siedzenie w domu. No i buyout w przypadku Lakers jest niemozliwy, predzej sprobuja jeszcze raz z Brickiem i nowym trenerem, ktory od 5 tygodni opowiada w wywiadach o planach na wykorzystanie Bricka.

Tez się skłaniam do interpretacji ze nie będzie w domu z kontraktem siedział. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Cały czas sobie dopowiadasz rzeczy, których nikt tu nie pisze.

Ba, wszyscy się zgadzają, że Lakers są przez Pelinkę i jego fatalne zarządzanie w złej sytuacji.

Ale to nie znaczy, że za dowolny deal z Westbrookiem za jakichkolwiek graczy (bo Myles i Hield łącznie to naprawdę nie jest złota paczka) mają rzucać wszystko co mają.

Jak chca sie liczyć i nie zmarnowac kolejnego roku z ostatnich lat Jamesa to nie tylko maja ale MUSZĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ignazz napisał:

Brzydko się zestarzałeś Jo. Serio. Albo jakieś gorzkie teksty jakbyś się pogodził ze nic w życiu Ciebie nie czeka albo dosyć agresywny ton w tematach które tego nawet nie wymagają. I nie za bardzo jest jak się z Tobą bawić w dyskusje. Nie pamietam kiedy napisałeś coś świeżego odkrywczego. Częściej wchodzisz w środku dyskusji z samymi odnośnikami do innych osób często gęsto czysto personalnie nie zadając sobie zbyt trudu aby zrozumieć inna stronę. O przyznaniu jej racji nie mówiąc bo to jest patrząc na twoje wpisy niemożliwe. Mnie to martwi bo jesteś uznanym userem tego forum ale obecnie to jesteś taki Curry w ostatnim roku gry w nba. 

Czyli nie tylko ja to zauważyłem. Wczoraj gdy czytałem forum pomyślałem, aby założyć temat "co się stało z Jo". Naprawdę, szkoda że ktoś kto był znaczącą postacią forum idzie w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mich@lik napisał:

Czyli nie tylko ja to zauważyłem. Wczoraj gdy czytałem forum pomyślałem, aby założyć temat "co się stało z Jo". Naprawdę, szkoda że ktoś kto był znaczącą postacią forum idzie w tym kierunku.

Dajta spokój chłopu, zerwał Achillesa, siedzi na chacie i się frustruje. Każdy miewa gorsze okresy, a że nienawidzi Lakers I Lebrona(zwłaszcza im bliżej i im więcej osób przekonuje się ze jest > Jordan ;) ), to tym bardziej ma prawo na krucjatę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

Dajta spokój chłopu, zerwał Achillesa, siedzi na chacie i się frustruje. Każdy miewa gorsze okresy, a że nienawidzi Lakers I Lebrona(zwłaszcza im bliżej i im więcej osób przekonuje się ze jest > Jordan ;) ), to tym bardziej ma prawo na krucjatę.

Te uwagi tyczą się aktywności na forum przed zerwaniem. Musiałbym być idiota aby czepiać się osoby która zerwała Achillesa. Bo to jest logiczne ze można mieć gorsze dni w takim przypadku. Niestety tu mamy postępująca od dłuższego czasu degrengoladę poglądów o pójście w dosyć skrajne kierunki. A na takie dosyć brutalne i otwarte stwierdzenia pozwalam sobie tylko wyłącznie bo szanuje i znam osobiście Jo, oraz wierze ze obecne trudniejsze chwile mogą zdziałać to ze po dwóch głębszych oddechach może „organizm” wróci do normy. Nie spodziewam się zmiany w stylu Beautiful Game spurs 2014 no ale może chociaż ostatni tytuł lakers ;)?

Pisze to wyłącznie z troski a nie z jakiś moich frustracji czy chęci dokopania. A i tak zdaje sobie sprawę ze stąpam po cienkim lodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, ely3 napisał:

No ale patrzyłeś jak słaba jest klasa przyszloroczna? To jedna z najgorszych od lat. Tak w TOP5 będą Poole czy Herro . Tak nie ma na kogo wydać. Można oczywiście rzucać maxa Barrettowi albo dać umowy 75/3 dla Poole ale to jest raczej prosta droga do udupienia się na lata.

Najgorsze w NBA co można mieć to dużo wolnej gotówki w lato kiedy nie ma na kogo jej wydać .Bo wtedy sie przepłaca.

Zależy kogo, kto potrzebuje. Wiadomo, że Pacers to nie jest duży rynek, ale też ciekawi mnie jak oni się przebudują, bo z TH to nie mogą czekać z przebudową do 2030 roku... 

Poza Irvingiem kilku graczy jest w CY w tym sezonie, więc po dobrej grze, może jakimś breakout year (Hunter? Bitadze? PJ, Davis? Plus wspomniani przez Ciebie) będą dobrymi kandydatami na inwestycje, plus Wiggins, DLO. Do tego masa rolsów od Hayes, Williams, Lengeford, Brooks, Herro, Poeltl, JRich itd. 

To, że nie ma tu gwiazd, to może nawet lepiej dla Pacers - przecież tu gwiazdy z założenia nie przyjadą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, dannygd napisał:

Zależy kogo, kto potrzebuje. Wiadomo, że Pacers to nie jest duży rynek, ale też ciekawi mnie jak oni się przebudują, bo z TH to nie mogą czekać z przebudową do 2030 roku... 

Poza Irvingiem kilku graczy jest w CY w tym sezonie, więc po dobrej grze, może jakimś breakout year (Hunter? Bitadze? PJ, Davis? Plus wspomniani przez Ciebie) będą dobrymi kandydatami na inwestycje, plus Wiggins, DLO. Do tego masa rolsów od Hayes, Williams, Lengeford, Brooks, Herro, Poeltl, JRich itd. 

To, że nie ma tu gwiazd, to może nawet lepiej dla Pacers - przecież tu gwiazdy z założenia nie przyjadą :)

Kłopot Pacers to drugie zdanie Twojego posta 

Tylko i aż tyle 

Przypomnij mi kogo Pacers podpisali z top graczy na rynku w ciągu ostatnich 20 lat? 

Im wolna gotówka nie jest potrzebna, im są potrzebne picki lub gracze, których mogą przehandlować na kogoś lepszego, tak jak to było w lutym z Sabonisem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, josephnba napisał:

 Im wolna gotówka nie jest potrzebna, im są potrzebne picki lub gracze, których mogą przehandlować na kogoś lepszego, tak jak to było w lutym z Sabonisem 

to pacers pozyskali za sabonisa kogos 'lepszego'? niby kogo?!...

narracja z malymi osrodkami jest glupia jak but z lewej nogi. gdy druzyna bije sie o najwyzsze cele w lidze, kolor koszulki przestaje miec znaczenie. sa sukcesy - sa argumenty, by pozyskac topowych graczy. period! nie jest to, rzecz jasna, sytuacja, z jaka mamy dzis do czynienia w indy...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.