Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, josephnba napisał:

słowo hejter jest k**** tak mocno naduzywane, że straciło cały swój urok i moc

Przecież w przypadku Lakers jesteś książkowym przykładem tego zjawiska, z czym się zresztą nie kryjesz.  Nieważne co, byle w LA się źle działo. Przecież Bulls w 91' ogarnęli te Finały,  więc o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał:

Po co się rozdrabniać 

Hield i Turner? 

Może od razu haliburton!

Taki deal + 2 unprotected firsts, za tych dwoch, to i tak najbardziej realny scenraiusz transferowy Lakers tego lata. Jesli oni tego nie robia bo nie chca oddac 2 pickow to juz straszna bieda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vero1897 napisał:

Przecież w przypadku Lakers jesteś książkowym przykładem tego zjawiska, z czym się zresztą nie kryjesz.  Nieważne co, byle w LA się źle działo. Przecież Bulls w 91' ogarnęli te Finały,  więc o co chodzi?

A Ty jesteś książkowym przykładem ludzi, o których pisałem w poście.

Hate= nienawiść 

Trzeba być debilem w dresach z bejsbolem, żeby nienawidzić innego klubu 

Mam jedną parę dresów, a kij w ręku miałem raz w Kutnie jak pojechałem na mecz ligi baseballa.

 

Skoro do głowy nie przychodzi Ci inne słowo niż hejter, to nie ja mam problem, a Ty. 

 

Z fartem 

(sam zauważyłem że nadużywam tego słowa i to mnie właśnie skłoniło do przemyśleń)

1 godzinę temu, january napisał:

To nie jest Turner za Bricka. To jest Turner + Hield za Bricka. A Hield to bardzo, bardzo kiepska umowa.

No jasne 

Wg Ciebie wymiana zdecydowanie najgorszego zawodnika w NBA (w przeliczeniu na dolary) na dwóch konkretnych graczy, dających impact to jest zły deal. 

Spoko ja wszystko rozumiem. 

 

(byłaby taka, gdyby Lakers Jamesa mieli czas na rozwój a nie musieli iść all in w rok, max 2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

To nie jest Turner za Bricka. To jest Turner + Hield za Bricka. A Hield to bardzo, bardzo kiepska umowa.

Yup, jeśli Pacers dostaną za Turner w CY i Hielda dwa first roundery to złoto. Ale dlatego myślę, że dla Lakers to ostateczność, tylko nie sądzę by pojawiła się lepsza okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, josephnba napisał:

@Reikai pytałem konkretnie o to 

Twoja odpowiedź jest racjonalna, post Vana co najwyżej mocno życzeniowy 

Co jest mocno życzeniowego w moim poście? 

To, że uważam, że Lakers po potencjalnej wymianie RW za Hield/Turner mogą powalczyć? btw ciągle z jakiegoś powodu patrzysz na 0 jako zawodnika, a nie wielki spadający kontrakt do którego Lakers dorzucają wybory w drafcie i dlatego masz problem z tym dlaczego się to potencjalnemu nabywcy może opłacić biorąc pod uwagę jak mocne mogą to być wybory bo Lakers po odejściu LeBrona będą pewno szorować dno i fakt, że ten nabywca usadza zapewne 0 i negocjuje buyout oszczędzając pewnie dodatkowo kilka mln. 

Wracając do Twojego pytania o co mogą powalczyć w scenariuszu gdzie taka wymiana ma miejsce ? Powiem tak,  jakby to odlegla przeszłość się nie wydawała to dopiero w październiku miną dwa lata odkąd widzieliśmy o co jest w stanie powalczyć zespół ze zdrowymi LeBronem/Davisem,  otoczony dobrze dobranymi rolsami. 

Oczywiscie zakładanie, że AD będzie zdrowy może być mocno życzeniowe i temu nie zaprzeczam, podobnie jak liczenie po raz kolejny, że to jeszcze nie będzie sezon, w którym LeBron ze względu na wiek zaliczy zjazd. Te dwie kwestie muszą się zadziać bo to jest klucz i podstawa + oczywiście pozbycie się RW.

Tak żeby było jasne nie nastawiam się na kibicowanie contenderowi, chciałbym po prostu wrócić do czerpania przyjemności z oglądania Lakers,a to ściągnięcie RW mi odebrało, a dalej co będzie to będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, josephnba napisał:

A Ty jesteś książkowym przykładem ludzi, o których pisałem w poście.

Hate= nienawiść 

Trzeba być debilem w dresach z bejsbolem, żeby nienawidzić innego klubu 

Ja tam słowa "hejt" nie biorę dosłownie, raczej używam to do kogoś kto się non stop do czegoś przyczepia bez konkretniejszego powodu. Ty w temacie Lakers ciagle to robisz więc pewnie sprawia Ci to sporo frajdy, tyle. Pomimo tego absolutnie nie mam Cię za wyżej opisanego przez ciebie patusa, od tego masz już na tym forum kogos innego.

A z tym Turnerem to te obecne plotki czymś się różnią od tych poprzednich, które się tak z grubsza przez ostatnie 3 lata pojawiają? Jakoś trudno mi brać na poważnie ich kolejną porcję. Hield i Lakers to też już jest never ending story. A tutaj się zrobiło zamieszanie jakby LAL miało już coś dograne i w dodatku miało chodzić o jakichś wymiataczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vero1897 i to co napisałeś o hejcie idealnie wpisuje się w to co zauważyłem 

To słowo straciło swoją moc 

 

Nie lubię Lakers to fakt, śmieszy mnie napinka niektórych fanów lal i marzenia o transferach typu gasol gasol 

Nie lubię Jamesa to fakt, nie lubię jego stylu gry, jest zwyczajnie brzydki dla oka, nie lubię jego zachowań poza boiskiem tatuażu na pół pleców, określania siebie goatem bezpodstawnie

Czy życzę komukolwiek śmierci, kontuzji

Nienawidzę faceta, który kiedyś uderzył moją mamę przechodzącą przez jezdnię o kulach. I tego sk****syna jeśli spotkam, oklepię i mam nadzieję uszkodze na tyle poważnie, żeby sam pochodził o kulach 

 

Widzisz różnicę? 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygladam sie tej waszej dyskusji i powiem ci, joseph, ze kolega vero bardzo precyzyjnie dojasnil o co mu chodzilo. a ty, z uporem godnym lepszej sprawy, 'walkujesz' temat. zastanawiajace. wyglada to tak, jak bys nie z 'hejtem' mial problem, a z deprywacja uwagi...

p.s. pieska sobie zorganizuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, josephnba napisał:

Widzisz różnicę? 

Tak jak już napisałem nie mam cię za jajiegokolwiek patusa czy coś i na szczęście tutaj takowych nie ma a pisząc hejter miałem na myśli ciągłe marudzenie i radość z ich niepowodzeń. Inaczej postrzegamy wydźwięk tego słowa i to wszystko.

A Gasolów w składzie to by każdy chciał mieć tylko, że fanów popularnych drużyn jest na tyle dużo, że się takie życzeniowe transfery bardziej rzucają w oczy i pewne łatki są później przypisywane do całej ich grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Lakers poza pickami za 5-7 lat nie mają absolutnie żadnych assetow, więc chyba oczywiste że chcąc upgradować skład muszą te jedyne assety wyciągnąć. Albo bawi was płacenie lebronowi za nie chodzenie do po albo stawiacie na tu i teraz 

Dla tej organizacji nie ma nic pomiędzy 

 

To mnie właśnie śmieszy w tych rozważaniach 

"Mamy picki i nic więcej, ale żeby polepszyć skład nie oddajemy ich, sama umowa Westbrooka jest na tyle atrakcyjna, że każdy inny team powinien brać i oddać za to dobrych grajkow" 

Typowy Lakers fanbase thinkin'

I od lat śpiewka jest dokładnie taka sama 

W lutym "assety" (wg was) to był Nunn i THT, ale broń boże nie ruszać picków 

Efekt 11 miejsce 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, josephnba napisał:

 "Mamy picki i nic więcej, ale żeby polepszyć skład nie oddajemy ich, sama umowa Westbrooka jest na tyle atrakcyjna, że każdy inny team powinien brać i oddać za to dobrych grajkow" 

Typowy Lakers fanbase thinkin'

I od lat śpiewka jest dokładnie taka sama  

 

Pokaż jako potwierdzenie tych słów dowód post chociaż jednego fana Lakers, który twierdzi, że sama umowa RW jest na tyle atrakcyjna, że wystarczy by ściągnąć dobrych grajkow. 

Od dłuższego czasu mam Joseph wrażenie, że zaliczasz masakryczny zjazd formy.  Z gościa, który rozkręcał to forum, był osoba potrafiącą walić sensownymi i merytorycznymi argumentami, z którym dyskusje były przyjemnością nawet jak się najczęściej nie zgadzaliśmy zmieniłeś się w kogoś kto często nadinterpretuje wypowiedzi albo co gorsza wymyśla sobie jakieś dziwne teorie przypisuje je innym i z tym walczy. Przemyśl naprawdę bo słabo to wygląda. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

Co Ty tu sobie sam tworzysz :D

Jesteś jedyną osobą, która takie coś napisała. Jak będziesz cisnął fanów Lakers potem, że takie coś napisali, to rozumiem, że kibicujesz im od dziecka, czy co :D ?

Jakbyś zauważył to tu większość nie ma nic przeciwko takiej wymianie (yup, kwestia timeline LJ i tego jak brick jest wnerwiający). Pytanie dotyczy kosztów w pickach (ilość, protekcje). I tu trzeba uwzględnić wiele czynników 

Wszystko poniżej tej wypowiedzi to są niby składowe ale z narracji wynika jasno że wg was Lakers są w pozycji do stawiania warunków

Mają piąty payroll w lidze a z top 10 tylko oni i Blazers nie weszli do po

 

Reszta stawki jest w ścisłym topie swoich konferencji w przewidywaniach 

Pacers mogą ale nie muszą schodzić z tych umów transferem z Lakers, bo na Turnera znajdzie się chętny prawie na pewno, a Hield ma moze i słabą umowę ale to jednak jest produktywny gracz, z zaledwie rok dłuższą umową od Bricka (co z pacers, którzy idą w przebudowę nie jest jakimś mega problemem)

Lakers po fikolkach Kyriego, po fiasku rozmów w sprawie Walla (tam też rozbiło się o legendarne picki) nie mają już praktycznie z kim o umowie Russella rozmawiać, a wam się wciąż wydaje że oni startują z jakiejś dobrej pozycji w negocjacjach bo "mają spadający kontrakt" 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony rozumiem po co Pacers to robi ( wybory draftowe bo za rok i tak Turner odejdzie za darmo) a z drugiej nie jestem pewien po co im to. Tzn czy nie są w stanie wyciągnąć czegoś więcej. Dla nich akurat spadająca umowa Westbrooka nie ma wartości bo za rok nikogo nie podpiszą i będą albo wydawali na słabych graczy albo przepłacać zastrzeżonych agentów.

Lakers muszą sie wzmocnić na tu i teraz więc muszą coś dorzucić. Jeden wybór na pewno ten z 27 z dość słabą ochroną np TOP3... Może wybór drugorundowy np Bulls z 23 i Lakers z 23.. Rozumiem obawy Lakers na temat wyboru z 29 tzn jeśli byłby lottery protected a jeśli nie to zamiana na 2 wybory drugorundowe to ok ale jeśli miałby być niechroniony albo tylko top6 to odpuściłbym wymiane

Cena za Hielda i Trunera za RW plus 27 wydaje się ciut za mało ale cena RW plus 27 i słabo chroniony 29 to juz za dużo. Hield to szkodnik i do tego chyba najgorszy obrońca ligi. Turner jak sami fani Pacers mówią jest coraz gorszy . RW  ma wartość zerową ale dla takich Pacers to jest kłopot bo będzie szarpał walczył i da im kilka niepotrzebnych zwycięstw. Hiels szkodnik i obrażony Turner to pewnosć bycia jedną z 3 najgorszych organizacji

 

9 minut temu, kcp78 napisał:

Bo 'startuja'. 50 baniek wolnej gotówki piechota nie chodzi...

A po co PAcers za rok 50 wolnej gotówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacers handlują Turnerem jakieś dwa lata, w tym momencie ma realnie ot co value first roundera, największym plusem wymiany z Lakers byłby koniec informacji o Pacers ''seriously considering'' oddanie MT. Hield nie jest tak zły, ale przepłacony - niby Pacers mogą go zatrzymać na przyszły sezon, ale jak dostaną coś za niego w zamian, to świetna okazja. Salary za rok dla Pacers jest trochę drugorzędne, brak żadnej długiej umowy przy rebuildingu przez draft to po prostu duży atut, mało który zespół (właściwie żaden liczący się) ma 45 milionów jednorocznego dead money, które może rzucić w takiej wymianie. Jedynie z Westbrookiem ciekawe, co by się wydarzyło.

Ale może jest rzeczywiście opcja wielostronnego dealu, wtedy łatwiej byłoby rzucić te dwa first roundery, tylko poza tymi spekulacjami o Jazz, nic mi nie przychodzi do głowy, a tam może skończyć się na niczym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to Westbrook jeśli nie zostanie przehandlowany to ma siedzieć w domu tak jak Wall rok temu. Chyba najlepsze podsumowanie najbardziej niezrozumiałej wymiany ostatnich lat. Nikt nie rozumiał co kierował Le Bronem ,że tak parł na oddanie całej głębi za RW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

A tak w ogóle to Westbrook jeśli nie zostanie przehandlowany to ma siedzieć w domu tak jak Wall rok temu. Chyba najlepsze podsumowanie najbardziej niezrozumiałej wymiany ostatnich lat. Nikt nie rozumiał co kierował Le Bronem ,że tak parł na oddanie całej głębi za RW...

Lebron naciskał na Derozana, nie Bricka. Lakers nie chcieli dać mu dłuższego kontraktu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ely3 napisał:

A tak w ogóle to Westbrook jeśli nie zostanie przehandlowany to ma siedzieć w domu tak jak Wall rok temu.

skad to info niby?

nigdzie nie ma takiego czegos potwierdzonego, zwlaszcza ze Lebron co chwila go broni na internetach a sami sie w trzech spotkali i dogadali ze zrobia zeby to dzialalo w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.