Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2022/2023 - Odkupienie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, josephnba napisał:

Fajnie 

2x bez po raz wykop w pierwszej i bieda tytuł  

Obok numerów Magica, Jabbara i Bryanta będzie wyglądał jak obok Jordana w dyskusjach o gołcie

 

W dniu 21.08.2022 o 19:09, starYfaN napisał:

Ch....a umowa, która gwarantuje jedynie $ i masę problemów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, danny napisał:

Ciekawe czy Raptors będą tego samego zdania w kwestii Kawhi

23 minuty temu, BMF napisał:

LeBron ma tytuł jako pierwsza opcja i będzie 6-7 sezonów w LA, w każdej organizacji miałby za to zastrzeżony numer.*

:) 

But yup, ciekawe, Raptors obok Clippers jako jedyni nie mają żadnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kubbas napisał:

ja tam go lubie

twardy gosc ktory chce wygrywac

co prawda ta jego odklejka dwu tygodniowa w mediach byla smieszna

ale goscie z takim ego/pewnoscia siebie tak maja

competitor

też tak uważam. fun fact: zarówno rockets jaki i wolves z nieplayoffowych teamów stawały się playoffowymi wraz z dojściem Beva. tak więc jest nadzieja dla lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie Beverly oceniam na plus, zdecydowanie przyda się w drużynie ktoś taki, dodatkowo to zwiększa szanse, że w drużynie nie pozostanie RW, a przynajmniej tak się będę dalej łudzic ;)

Na minus zdecydowanie to, że Lakers po raz kolejny odpuszczają za szybko młodego gracza, który ma jeszcze miejsce na rozwój za gościa, który są spore szanse, że byłby pewnie wcześniej czy później wykupiony. 

Tak swoją drogą czytając w sąsiednim temacie wypowiedzi o tym jak to Lakers c***owo rozwijają młodych mając w pamięci wypowiedzi często tych samych osób , którzy nie chcieli wtedy słuchać że trzeba im dać czas to naprawdę niezła komedia, ale inaczej trzeba by było przyznać, że może jednak ci zaślepieni kibice Lakers wiedzą jednak czasami co piszą. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Van napisał:

Dodanie Beverly oceniam na plus, zdecydowanie przyda się w drużynie ktoś taki, dodatkowo to zwiększa szanse, że w drużynie nie pozostanie RW, a przynajmniej tak się będę dalej łudzic ;)

niestety nie

juz sie liza po c***ach na twitterze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jendras napisał:

O tym, że Pacers są gotowi na taki trade piszą dziennikarze z obu stron - zarówno LA jak i Indiany. Zdania kibiców są akurat podzielone.

No coś Ty, przecież to delusional fani Lakers wymyślają to, nie najwięksi dziennikarze od NBA w USA. Po prostu leczymy kompleksy kibicując patoorganizacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, josephnba napisał:

Obok numerów Magica, Jabbara i Bryanta będzie wyglądał jak obok Jordana w dyskusjach o gołcie

Nic nie przebije koszulki Jordana obok Jamesa w Heat. 

5 godzin temu, Jendras napisał:

O tym, że Pacers są gotowi na taki trade piszą dziennikarze z obu stron - zarówno LA jak i Indiany. Zdania kibiców są akurat podzielone.

Nie ma na co czekać, jeśli jest taka szansa. Jebać te picki. Przy nowej umowie LeBrona ta Hielda też nie jest problemem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał:

A Bev jak chodzi o fit fantastycznie pasuje do Lakers i z marszu to jest 3 najlepszy gracz w tym teamie (chyba że Reaves ogarnął rzut, to 4).

absolutnie hitowy komentarz -> @josephnba bedzie mial wiecej kontentu na anty-lebrona, no doubt! "majki would nevaaa x, y, z majac Reavesa i Beva!"

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kubbas napisał:

niestety nie

juz sie liza po c***ach na twitterze

eee, śledzę uważnie Russa czekając na dobre wieści i nic takiego nie widziałem. 

Na tą chwilę to co by chyba faktycznie uformowało najlepiej ten skład to ta wymiana z Pacers, ale nie jestem zachwycony oddawaniem tego wyboru w 29 to może boleć, jak już era LeBrona się zakończy, Lakers będą szorować dno, a po sezonie oddadzą potencjalnie wysoki wybór w drafcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Van napisał:

eee, śledzę uważnie Russa czekając na dobre wieści i nic takiego nie widziałem. 

Na tą chwilę to co by chyba faktycznie uformowało najlepiej ten skład to ta wymiana z Pacers, ale nie jestem zachwycony oddawaniem tego wyboru w 29 to może boleć, jak już era LeBrona się zakończy, Lakers będą szorować dno, a po sezonie oddadzą potencjalnie wysoki wybór w drafcie. 

Podobno Lakers chcą protekcji na ten drugi pick.

https://clutchpoints.com/lakers-news-its-on-patrick-beverley-responds-to-lebron-james-russell-westbrook-tweet-after-la-trade/

Chociaz znajac Beverleya to może być troll, bo wie więcej. A Lebron zawsze pisze w tym stylu o gości, którzy odchodzą potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jestem ciekawy, jak wyglądałyby ankiety wśród GMów i właścicieli klubów, gdyby ich zapytać "czy oddałbyś potencjalny top 6 pick za 6-8 lat, gdybyś miał szansę na jeden-dwa głębokie runy w PO (lub z jedno mistrzostwo)?"

Kiszą niektórzy te picki, boją się pociągnąć za spust, w nagrodę wisząc latami na pograniczu PO albo nawet ich nie wąchając. 

6 minut temu, Reikai napisał:

Podobno Lakers chcą protekcji na ten drugi pick.

Ciekawe jakiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, matek napisał:

W sumie jestem ciekawy, jak wyglądałyby ankiety wśród GMów i właścicieli klubów, gdyby ich zapytać "czy oddałbyś potencjalny top 6 pick za 6-8 lat, gdybyś miał szansę na jeden-dwa głębokie runy w PO (lub z jedno mistrzostwo)?"

Kiszą niektórzy te picki, boją się pociągnąć za spust, w nagrodę wisząc latami na pograniczu PO albo nawet ich nie wąchając. 

 

Pewnie większość odpowiedziałaby, że pewnie, że tak :)

Ja nie mówię, że bym tego ostatecznie też nie zrobił, ale nie wiem czy chęć pozbycia się tego szkodnika nie powoduje, że byłbym gotów za to przepłacić. Jak sobie pomyślę, że Lakers oddali za niego KCP i Kuzme z pickiem (już kij z Harrelelem) gdzie wolałbym pojedynczo każdego z nich od RW w zespole, a teraz żeby się go pozbyć Lakers musieliby dołożyć kolejne dwa wybory to wychodzi suma sumarum, że za Hielda+Turnera Lakers oddali 3x1st + Kuzma/KCP/Harrell... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Van napisał:

Pewnie większość odpowiedziałaby, że pewnie, że tak :)

Ja nie mówię, że bym tego ostatecznie też nie zrobił, ale nie wiem czy chęć pozbycia się tego szkodnika nie powoduje, że byłbym gotów za to przepłacić. Jak sobie pomyślę, że Lakers oddali za niego KCP i Kuzme z pickiem (już kij z Harrelelem) gdzie wolałbym pojedynczo każdego z nich od RW w zespole, a teraz żeby się go pozbyć Lakers musieliby dołożyć kolejne dwa wybory to wychodzi suma sumarum, że za Hielda+Turnera Lakers oddali 3x1st + Kuzma/KCP/Harrell... 

Warto pamiętać o Greena z pickiem Za farbowanego Niemca, który grając z AD cały sezon 3x mu rzucił alleya. Nicholson z trybun dałby radę zrobić to 5x.

 

Ogólnie no to Pelinka jest top najgorszymym gmem w lidze.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Reikai napisał:

Warto pamiętać o Greena z pickiem(który stał się chyba Garlandem?) Za farbowanego Niemca, który grając z AD cały sezon 3x mu rzucił alleya. Nicholson z trybun dałby radę zrobić to 5x.

Nope, pick stał się Jaden McDanielsem.

10 minut temu, Van napisał:

Ja nie mówię, że bym tego ostatecznie też nie zrobił, ale nie wiem czy chęć pozbycia się tego szkodnika nie powoduje, że byłbym gotów za to przepłacić. Jak sobie pomyślę, że Lakers oddali za niego KCP i Kuzme z pickiem (już kij z Harrelelem) gdzie wolałbym pojedynczo każdego z nich od RW w zespole, a teraz żeby się go pozbyć Lakers musieliby dołożyć kolejne dwa wybory to wychodzi suma sumarum, że za Hielda+Turnera Lakers oddali 3x1st + Kuzma/KCP/Harrell... 

Z Hieldem i Turnerem, Lakers mogliby myśleć o czymś poważnym, brakowałoby (poza zdrowiem i fartem) właściwie tylko rotacyjnego winga. I to raczej nie jest ruch, jakiego inne organizacje nie robią żeby powalczyć o tytuł. Ale wymiana po Beverleya i extension LeBrona to duże sygnały, ze coś się wydarzy, znając ten front office Lakers strach pomyśleć, w którym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BMF napisał:

Z Hieldem i Turnerem, Lakers mogliby myśleć o czymś poważnym, brakowałoby (poza zdrowiem i fartem) właściwie tylko rotacyjnego winga. I to raczej nie jest ruch, jakiego inne organizacje nie robią żeby powalczyć o tytuł. Ale wymiana po Beverleya i extension LeBrona to duże sygnały, ze coś się wydarzy, znając ten front office Lakers strach pomyśleć, w którym kierunku.

Zgadzam się, dodanie Hielda i Turnera kompletuje ten skład i pozwala wierzyć, że zdrowi są w stanie powalczyć. Bev/Hield/Turner zapewniają rozciąganie obrony dla LeBrona i AD,  nie potrzebują piłki.  Na ławce Nunn/Walker/Reaves/Bryant/Jones to też całkiem fajne przynajmniej na papierze dopełnienie składu.  

Po prostu mam wrażenie graniczące z pewnością, że można do tego było dojść nie tracąc 3 wyborów w drafcie,ale poczekajmy do czego tam ostatecznie dojdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, Van napisał:

Zgadzam się, dodanie Hielda i Turnera kompletuje ten skład i pozwala wierzyć, że zdrowi są w stanie powalczyć. Bev/Hield/Turner zapewniają rozciąganie obrony dla LeBrona i AD,  nie potrzebują piłki.  Na ławce Nunn/Walker/Reaves/Bryant/Jones to też całkiem fajne przynajmniej na papierze dopełnienie składu. 

Oho, pompka czas-start. 

a nie lepiej poczekać czy AD da radę zagrać 10 pierwszych spotkań bez 5 mikrourazow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.