Skocz do zawartości
josephnba

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba Józkowi chodziło o usunięte info z bio na insta, taki temat przynajmniej na reddicie widziałem.
Zdjęcia w trykocie Jazz nadal są na jego profilu insta/Twitter. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ESPN Sources: If Kyrie Irving can’t reach an agreement to stay with Brooklyn, he has a list of teams he’d like them to consider on sign-and-trades, including Lakers, Clippers, Knicks, Heat, Mavs and 76ers. None of those teams have cap space to sign him without Nets’ help.

ciekawie się robi w Nets :) ciekawe na co mogli by liczyć Nets w zamian za Irvinga 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Updated live cap space 2022 cap projections:

1. DET $44.3M

2. ORL $27.9M

3. IND $25.6M

4. SAS $19.3M

5. NYK $16.3M

Banchero z nr 5 na koszulce, czyli Bamba traci numer i będzie najpewniej UFA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mo jest wiązany podobno z Bulls 

Nie wiem co o tym myśleć, mało Magic oglądałem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, josephnba napisał:

Mo jest wiązany podobno z Bulls 

Nie wiem co o tym myśleć, mało Magic oglądałem 

Bo Magic warto było oglądać tylko dla Wagnera. A i Carter Jr nieźle sobie radził. Nie to żebym wbijał jakieś szpilki czy coś 😋. Ot tak się ułożyło, że ten transfer z Bulls dał nam to co mamy teraz najlepszego.

Co do Bamby, to odwiecznym problemem u niego jest "motor" i dość słabe bball IQ (chociaż to standardowe IQ podobno wysokie). Ale młody jest - może się jeszcze fajnie rozwinąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Kubbas napisał:

Ten kontrakt Bricka jeśli Durant tex będzie chciał odejść może być całkiem fajny dla Nets

5 dych spadających 

Do tego wysłać gdzieś duranta za takie same spadające kontrakty i picki

Jakby postanowili to rozjebac wysłać też gdzieś Simmonsa to wcale nie jest to głupie 

(odpowiem tu, żeby nie zaśmiecać tematu Lakers wątkiem innego zespołu)

... 

a pamiętasz co Brooklyn wysłał do Houston za Hardena? Jakakolwiek rewolucja najprawdopodobniej skończyłaby się dla nich katastrofą. W Houston już zacierają rączki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lilard mruga oczkiem i mogłoby to klikać ale deal ewentualny chyba nie di zrobienia  z Portland.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beal podpisze z Wozards maxa za 250 mln .... Czyli Wizards musi być agresywne choć w sumie ten Beal to taki Dantley naszych czasów. Niby robi punkty. Niby super gracz a na zespół to się w ogóle nie przekłada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ely3 napisał:

Beal podpisze z Wozards maxa za 250 mln .... Czyli Wizards musi być agresywne choć w sumie ten Beal to taki Dantley naszych czasów. Niby robi punkty. Niby super gracz a na zespół to się w ogóle nie przekłada

Stronę wcześniej masz puentę tylko z ta różnica ze Adrian nie skosił 250 baniek. 

Pasuje do opisu jak ulał. Tylko gdy liga dociskala obronę i to się ceniło on się nie przejmował tym trendem. 

Wymiana na Vinniego dała tytuł z marszu. 

Czy kto tsm przyszedł? 

Mark Aquirre 

My bad 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czy może mi ktoś wyjasnic, pokazać gdzie mozna sprawdzić gdzie dany zespół ma space cap?

Edytowane przez Robaq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, Robaq napisał:

Czy może mi ktoś wyjasnic, pokazać gdzie mozna sprawdzić gdzie dany zespół ma space cap?

Nie jest to idealna strona ale daje pi razy drzwi obraz

https://www.spotrac.com/nba/cap/

W dniu 24.06.2022 o 19:29, Braveheart22 napisał:

a pamiętasz co Brooklyn wysłał do Houston za Hardena? Jakakolwiek rewolucja najprawdopodobniej skończyłaby się dla nich katastrofą. W Houston już zacierają rączki :)

To już lepiej dla Nets zrobić podmiankę z Jazz na Goberta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem podać tą co @ely3, ale mnie ubiegł 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, ely3 napisał:

Serio ? Bradley Beal dostanie 250 baniek ? Świat upadł na głowę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Clifford wraca do Hornets 

https://www.nba.com/news/clifford-returns-to-hornets-as-head-coach

z jednej strony fajnie bo on robi wynik ponad stan w słabych zespołach raczej regularnie, ale z drugiej to kai Jones i bouknight jesli nie są jeszcze NBA ready to już nigdy w hornets nie będą pewnie, bo szansy pograć nie dostaną .. 

Edytowane przez RonnieArtestics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nikt chyba tego Kyriego nie rozumie, ogolnie pachnie tu rozbiorka Nets bo Durant raczej tez sklania sie do odejscia z Nets, jesli Kyriego tam nie bedzie.

Edytowane przez Reikai

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Irving bardzo by mnie zaskoczył gdyby zrezygnował z 30 baniek l, ale też byłoby to coś niewyobrażalnego w dzisiejszej lidze 

Niech idzie do tych Lakers, w tym domu wariatów będzie czuł się jak u siebie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli ktos ma zrobic cos takiego, to Kyrie. Jesli wtedy jeszcze Lakers daliby rade opchnac kontrakt bricka za 3 rolesow, to ciezko bedzie przebic wygryw tego offseasonu. Nawet jesli Kyrie to debil, po kazdej konferencji trzeba bedzie sie trzasc ze strachu czy nie dojebal czegos glupiego, w PO zagra na 10% bo ramadan i bedzie glodny, to dalej upgrade nad brickiem i to za 6 baniek.

@january @ely3 ile druzyny/Lakers maja MLE do zaoferowania? Zakladajac, ze podpisal cos takiego Kyrie to reszta uzupelnien skladu musi byc za minimum? Czy np moga podpisac dwa, drugie za Monka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Reikai napisał:

@january @ely3 ile druzyny/Lakers maja MLE do zaoferowania? Zakladajac, ze podpisal cos takiego Kyrie to reszta uzupelnien skladu musi byc za minimum? Czy np moga podpisac dwa, drugie za Monka?

MLE jest jedno. I może być rozbite na pare zawodników, ale suma nie może przekraczać wartości MLE 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, LAF napisał:

MLE jest jedno

Nie jest jedno bo może być pełne albo mini dla tych co płacą podatek. Lakers chyba nie moga zrobić sign and trade bo będą powyżej apronu .... Oczywiście jest możliwe wiele opcji ale Lakers na bank ma tylko mini MLE do wydanie tj jakieś niecałe 6 mln

A w Irivingu podpisujące za mini MLE ( nie mozna na rok) to jest jakaś aberracja bo w Nets nie chce podpisać bo nie dostanie maxa

JAkoś nie wierzę w ten scenariusz . Raczej to dziwna strategia negocjacyjna. Typu dajcie mi maxa bo ja moge podpisac gdzie indziej za 6 mln

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, ely3 napisał:

Nie jest jedno bo może być pełne albo mini dla tych co płacą podatek. Lakers chyba nie moga zrobić sign and trade bo będą powyżej apronu .... Oczywiście jest możliwe wiele opcji ale Lakers na bank ma tylko mini MLE do wydanie tj jakieś niecałe 6 mln

W kontekście LAL jest jedno. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi