Skocz do zawartości

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Jendras napisał:

Nie wiem gdzie tu widzisz "przepychankę", ale rozumiem, że łatwiej jest wykpić się w środku dyskusji, niż odrobinę wysilić, by przejrzeć basketball-reference, o przyznaniu się do błędu nawet nie wspominając.

Przecież sam napisałeś że Lakers ich fanbase nie mają cierpliwości. Ja dodaję do tego jedynie c***owy rozwój graczy co sam poniekąd napisałeś 

Mi to jak postrzegasz fakt iż ludzie jadą po młodych w Lakers mocno zwisa i nie będę na to tracił czasu 

Wy od zawsze macie swoje teorie i zawsze winy szukacie w "hejterach", a nie w kiepskim coachingu 

 

Powtarzam

Tht to zwłoki 

Zobaczymy czy w jazz, bądź gdziekolwiek indziej, gdzie trafi zacznie grać jak koszykarz 

Na razie wymiana zerowa dla obu ekip 

 

Przypomnę że to reikai wyskoczył z tym płaczem jak to ludzie już teraz spuszczają się nad talentem tht, nie ktoś z "hejterow"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Reikai napisał:

 

Wojbomb!

Btw. Zakładam że zaraz zacznie się wychwalać THT na forach skoro już nie jest w Lakers, jak już było wcześniej z innymi młodymi :]

za to, ze opuscil te patooorganizacje? hm...no wiesz, to nie byl wypis 'na zadanie', wiec ciezko tu za cokolwiek 'pochwalic'... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prospekci Lakers robili duży progres rzutowo po odejściu z LA, często w jeden offseason (Ball, Ingram) - Horton-Tucker był słabiutki, ale ciekawe czy z nim też tak nie będzie, i czy dzięki temu nie otworzy sobie gry. 

Ciężko mi sobie wyobrazić żeby Westbrook zaczął sezon w LA po tej wymianie, więc pewnie trzeba poczekać z ocenami, jak go wyeksmitują to wymiana po doświadczonego PG-startera ma sens. 

Jak nie - to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pepis21 napisał:

Beverley, który ma ostrą kosę z Westbrookiem teraz ma grać razem z nim? Interesująco się zaczyna robić.

To bez znaczenia, takie historie kończą się z reguły na niczym. Lakers mają undersized roster, kiepski fit i przeładowany backcourt, więc bez wymiany Westbrooka to po prostu będzie koszykarsko memiczny roster.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

Oklahoma City Thunder 7-footer Chet Holmgren will miss the 2022-2023 season with a Lisfranc injury to his right foot. Holmgren, the No. 2 pick in the 2022 NBA Draft, suffered the injury in a Pro-Am game in Seattle on Saturday.

Moze to jest powiazane z jego budowa, moze nie. Czort wie. 

Pytanie tylko, czy jest to shutdown w stylu Sixers, na rok i c***, zamykamy Cie, czy faktycznie ta kontuzja taka powazna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Reikai napisał:

Tez uwazam, ze gracze sie rozwijaja i w pozniejszych sezonach graja lepiej, niz we wczesniejszych. Problem w tym, ze tu bylo torpedowanie od poczatku.

 

1. Chlop zrobil MIP i ALL NBA.
2.Raczej poczytaj co pisano o nim, gdy gral w Lakers i jak to fani Lakers mieli byc delusional marzac o jakiejs wymianie. 
3. Nie, nikt z niego nei robil kosmicznego prospekta. Po prostu kazda pochwala i zadowolenie z dobrej gry mlodych fragmentami w czasach, gdy biegal po boisku Sacre czy Ryan Kelly,  bylo od razu torpedowane ''ALE CI FANI LAKERS NIEDOJEBANI, MAJA TRAGICZNYCH MLODYCH A SIE CIESZA NIEWIADOMO Z CZEGO, NIGDY NIC Z NICH NIE BEDZIE''.

Kazdy z tych zawodnikow grajacych w innym klubie bylby spokojnie rozwijany i nie byloby tematu. No, ale wiadomo nie od dzis ze ludzie maja czerwona plachte przed oczami, jak widza Lakers.

Clarkson to byl rak przez wiekszosc czasu jak trafil do Cleveland - dopiero pod koniec przed Jazz zaczal miec przeblyski. W Jazz starczylo mu sil na dobra gre przez 1.5roku i jest chyba znowu blizej dziada + jakies kirwa koraliki na glowie.

DLO to lapal na poczatku PRowe punkty jak kazdy zawodnik ktory rokuje i trafia do NY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, josephnba napisał:

Przecież sam napisałeś że Lakers ich fanbase nie mają cierpliwości. Ja dodaję do tego jedynie c***owy rozwój graczy co sam poniekąd napisałeś 

Nic takiego nie napisałem. Brak cierpliwości, a dupiaty rozwój to nie to samo.

Cytat

Mi to jak postrzegasz fakt iż ludzie jadą po młodych w Lakers mocno zwisa i nie będę na to tracił czasu

Tak, dlatego napisałeś już na ten temat 7 postów.

Cytat

Wy od zawsze macie swoje teorie i zawsze winy szukacie w "hejterach", a nie w kiepskim coachingu 

russell-westbrook-yawn.gif

Cytat

Przypomnę że to reikai wyskoczył z tym płaczem jak to ludzie już teraz spuszczają się nad talentem tht, nie ktoś z "hejterow"

Wszędzie wkoło widzisz przepychanki, przekrzykiwanie i płacz - myślę, że powinieneś czasem wziąć głęboki oddech i poczytać własne posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.