Skocz do zawartości
josephnba

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
14 minut temu, kcp78 napisał:

typ dostal kolejna oferte pracy, czyli jest pozadanym 'towarem' na rynku, a kolega uwaza go za 'mema i kasztana' lol. to sie samo komentuje...

Nie uważam tylko ja, ale wiele osób pod wpisem Shamsa o podpisaniu Haslema. Gość blokuje miejsce młodym zawodnikom czy innym o wiele młodszym weteranom, a sam nie wnosi jakiejkolwiek wartości na boisku, bo już dawno jest zezłomowany, a jego rówieśnicy w NBA od dawna nie grają w lidze (On jest 1980 rocznik, a następni dopiero są Melo Anthony i LeBron z 1984 rocznika). Wymyślił sobie, że będzie trzymał szatnię za jedyne 2,5 mln dolarów i tak od kilku sezonów się ślizga. To jeszcze Pistons niech podpisze Bena Wallace'a, żeby im trzymał szatnię w Pistons, a Brooklyn Szczura Evansa do pilnowania Duranta i Irvinga. 

Edytowane przez Wyparlo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

big ben pracuje u nas w menagementcie, a co do udonisa - pisanie tekstow w rodzaju 'sobie wymyslil', 'slizga sie', jest nie tylko malo eleganckie, ale, nade wszystko, zwyczajnie glupie. to jemu placa, zatem to nie on sobie 'wymyslil' sposob na zarabianie 'latwych' (w twoim miemaniu) pieniedzy! czaisz to, czy nie bardzo? - to wlasciciel heat sobie wymyslil, ze chce placic panu haslemowi kwote 'x' za uslugi okreslone w umowie o prace! i tobie nic do tego, bo to nie twoje pieniadze!...

Edytowane przez kcp78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Wyparlo napisał:

Haslem w sumie z szanowanego zawodnika i legendy Miami Heat zrobił się na jednego z największych memów i żebraków ligi. Zapewne asystenci trenera nie zarabiają tyle w NBA, a Udonis wymyślił sobie biznes na zarabianie. Rozegrał 59 meczów sezonu regularnego w ostatnich 6 swoich sezonach. To Vince Carter w swoim ostatnim sezonie w karierze rozegrał 60 meczów i rzucił 298 punktów. Haslem zdobył 171 punktów w ostatnich 7 sezonach razem...

10 godzin temu, Wyparlo napisał:

Nie uważam tylko ja, ale wiele osób pod wpisem Shamsa o podpisaniu Haslema. Gość blokuje miejsce młodym zawodnikom czy innym o wiele młodszym weteranom, a sam nie wnosi jakiejkolwiek wartości na boisku, bo już dawno jest zezłomowany, a jego rówieśnicy w NBA od dawna nie grają w lidze (On jest 1980 rocznik, a następni dopiero są Melo Anthony i LeBron z 1984 rocznika). Wymyślił sobie, że będzie trzymał szatnię za jedyne 2,5 mln dolarów i tak od kilku sezonów się ślizga. To jeszcze Pistons niech podpisze Bena Wallace'a, żeby im trzymał szatnię w Pistons, a Brooklyn Szczura Evansa do pilnowania Duranta i Irvinga. 

Jak Ciebie lubię Wyparło, to tu kompletnie nie wiesz o czym piszesz..

Przedstawiciele Heat pod domem Udonisa byli już minute po północy 1 lipca - co chyba wystarczy za komentarz..

..ale niech będzie,  że dodam jeszcze jeden oczywisty argument, którego nie znajdziesz w bbref gdzie te nasze forumowe tuzy wykoncypowały że Heat mieli silny team po odejściu LeBrona bo razy byli w II rundzie playoffs:

W Heat nie ma problemów z konfliktami w drużynie (tzn. są jak wszędzie, ale załatwiają to bez smrodu w zaciszu szatni m.in. przez Udonisa, który tam wszystko trzyma za mordę) i zwróć uwagę jak gracze (często młodzi) grają tam często powyżej swoich ligowych możliwości - te wszystkie Kendricki Nunny, Duncany Robinsony, Gabey Vincenty i Maxy Strusie. + szereg innych małych rzeczy składających się na kulturę organizacji Heat - jak lojalność, czy działanie w lokalnym środowisku chłopaka z Miami - jakim jest Udonis. Danie mu tego 1,8mln.$ zwraca się szybciej niż się Tobie wydaje i to nie są tylko $$$$$$$$$ ale te liczne małe rzeczy, których nie policzysz i nie znajdziesz w tych suchych liczbach z bbref.

Ludzie powariowali z tą nadinterpretacją suchych liczb.. 😐

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Alonzo napisał:

Jak Ciebie lubię Wyparło, to tu kompletnie nie wiesz o czym piszesz..

Przedstawiciele Heat pod domem Udonisa byli już minute po północy 1 lipca - co chyba wystarczy za komentarz..

..ale niech będzie,  że dodam jeszcze jeden oczywisty argument, którego nie znajdziesz w bbref gdzie te nasze forumowe tuzy wykoncypowały że Heat mieli silny team po odejściu LeBrona bo razy byli w II rundzie playoffs:

W Heat nie ma problemów z konfliktami w drużynie (tzn. są jak wszędzie, ale załatwiają to bez smrodu w zaciszu szatni m.in. przez Udonisa, który tam wszystko trzyma za mordę) i zwróć uwagę jak gracze (często młodzi) grają tam często powyżej swoich ligowych możliwości - te wszystkie Kendricki Nunny, Duncany Robinsony, Gabey Vincenty i Maxy Strusie. + szereg innych małych rzeczy składających się na kulturę organizacji Heat - jak lojalność, czy działanie w lokalnym środowisku chłopaka z Miami - jakim jest Udonis. Danie mu tego 1,8mln.$ zwraca się szybciej niż się Tobie wydaje i to nie są tylko $$$$$$$$$ ale te liczne małe rzeczy, których nie policzysz i nie znajdziesz w tych suchych liczbach z bbref.

Alonzo: Lebron zaorał Heat po odejściu, totalnie rozjebana organizacja

Forumowe tuzy: eee, chyba nie, nie było tak źle. Zaorane to było Nets przez brak swoich pickow post KG trade, albo Kings od stu lat, czy Lakers post Kobe. Heat mieli przecietny/sredni zespół w skali ligi, który był w PO i niedaleko od finałów konferencji. Wiele drużyn marzy o takim położeniu.

Alonzo: żenada,  nie będę z wami dyskutował, ja wiem jak było, a wy cos gdzieś przeczytaliście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Reikai napisał:

Alonzo: Lebron zaorał Heat po odejściu, totalnie rozjebana organizacja

Forumowe tuzy: eee, chyba nie, nie było tak źle. Zaorane to było Nets przez brak swoich pickow post KG trade, albo Kings od stu lat, czy Lakers post Kobe. Heat mieli przecietny/sredni zespół w skali ligi, który był w PO i niedaleko od finałów konferencji. Wiele drużyn marzy o takim położeniu.

Alonzo: żenada,  nie będę z wami dyskutował, ja wiem jak było, a wy cos gdzieś przeczytaliście.

Wyciągasz średnie z ligi nie mając pojęcia o organizacji.

Głupi przykład, ale pokazujący Twoją logikę - jak wychodzisz z psem na spacer to średnio macie po 3 nogi..

Bez odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Alonzo napisał:

Głupi przykład, ale pokazujący Twoją logikę - jak wychodzisz z psem na spacer to średnio macie po 3 nogi..

Bez odbioru.

Świat nie kręci się wokół Heat i to, że w jakimś sezonie nie walczą o mistrzostwo, nie znaczy że są zaoraną organizacją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, Alonzo napisał:

Bez odbioru.

w sensie że dla Heat druga runda to zgliszcza bo to organizacja lepsza niż inne?

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, julekstep napisał:

w sensie że dla Heat druga runda to zgliszcza bo to organizacja lepsza niż inne?

Nie wciągniesz mnie Julek w żadną dyskusję.

Wyjaśniałem to wyraźnie wtedy w temacie Heat. Nie chce mi sie powtarzać, bo to tu i tak nigdy do niczego nie prowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Alonzo napisał:

Nie wciągniesz mnie Julek w żadną dyskusję.

Wyjaśniałem to wyraźnie wtedy w temacie Heat. Nie chce mi sie powtarzać, bo to tu i tak nigdy do niczego nie prowadzi.

no czyli 2ga runda to zły wynik dla Heat czy dobry? (generalnie bycie w ligowym top-8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, julekstep napisał:

no czyli 2ga runda to zły wynik dla Heat czy dobry? (generalnie bycie w ligowym top-8)

Championship or bust, nie ma nic poza tym.

Co by w sumie świadczyło, że Heat to najgorzej zarządzana organizacją ever? Skoro mają tak mało pierścieni w przeliczeniu na ilość sezonów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Reikai napisał:

no to właśnie o to chcę się dopytać - bo ponoć haracz dla Haslema za ochronę daje zwrot, ale przecież od kiedy on ich haraczuje to tylko 2 x przeszli drugą rundę (na 6 prób) 🙃

więc taka trochę bida jak na standardy Potężnych Heat 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, Reikai napisał:

Co by w sumie świadczyło, że Heat to najgorzej zarządzana organizacją ever? Skoro mają tak mało pierścieni w przeliczeniu na ilość sezonów.

21 minut temu, julekstep napisał:

no to właśnie o to chcę się dopytać - bo ponoć haracz dla Haslema za ochronę daje zwrot, ale przecież od kiedy on ich haraczuje to tylko 2 x przeszli drugą rundę (na 6 prób) 🙃

więc taka trochę bida jak na standardy Potężnych Heat 

200w.webp?cid=ecf05e47q1vtijud0xjm53pv19

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale przeciez Alonzo dobrze odpisal dla Wyparlo

przeciez to Heat jako organizacja prosili Haslema zeby dalej gral i byli u niego z wizyta zeby go przekonac

chlop nikogo nie blokuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Kubbas napisał:

Ale przeciez Alonzo dobrze odpisal dla Wyparlo

przeciez to Heat jako organizacja prosili Haslema zeby dalej gral i byli u niego z wizyta zeby go przekonac

chlop nikogo nie blokuje

Beka z Alonzo jest z innego powodu, z Haslemem ma racje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

ale no w jakim sensie LeBron zaorał Heat, bo ja tu nie widzę nawet po części takiego obrazu.

dalej w teamie był Wade, dalej był Bosh, to dalej byłby dobry team, obaj w 14/15 to byli legit grajki, zresztą Wade, aż do odejścia z Miami był legit, a to wina Jamesa, że Bosh dostał zakrzepicy krwi i musiał zakończyć karierę?

Edytowane przez steve

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, steve napisał:

ale no w jakim sensie LeBron zaorał Heat, bo ja tu nie widzę nawet po części takiego obrazu.

dalej w teamie był Wade, dalej był Bosh, to dalej byłby dobry team, a to wina Jamesa, że Bosh dostał zakrzepicy krwi i musiał zakończyć karierę?

Naczytałeś się basketball reference i się nie znasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, steve napisał:

dalej w teamie był Wade, dalej był Bosh, to dalej byłby dobry team, obaj w 14/15 to byli legit grajki, zresztą Wade, aż do odejścia z Miami był legit, a to wina Jamesa, że Bosh dostał zakrzepicy krwi i musiał zakończyć karierę?

Tak, Heat byli w above-average sytuacji jak na byłą ,,dynastię'' (np. Lakers po odejściu Magica/Shaqa/achillesie KB/końcu kariery Westa byli raczej w gorszej pozycji, a to alltime great franchise, z tym, że wiadomo, oni są jak hydra i dostają niedługo potem za friko kolejnych alltime wymiataczy ;]). 

Ale Alonzo chyba nigdy nikomu nie przyznał racji w żadnej dyskusji, tak że rzeczywiście nie ma sensu do tego wracać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, BMF napisał:

,,dynastię''

Bullsi zaliczyli największy spadek winów w historii ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Reikai napisał:

Naczytałeś się basketball reference i się nie znasz.

Myślałem, że sobie robisz jaja jak Julek, ale ty naprawdę wierzysz w to co piszesz.. łoł..

Ogólnie odpowiem lakonicznie - Gratuluje talentu śledzenia bardzo wnikliwie polityki klubowej 30 drużyn. ja tego nie potrafię - fajnie że ty i tobie podobni macie te zdolności. ja za to całkiem nieźle radze sobie przy jednym i tym samym klubie - a swojego czasu śledziłem najróżniejsze fora Heat - u nas Heat ma mało userów, którzy coś więcej piszą poza ogólnikami. Ty się posiłkujesz suchymi statsami, a ja po prostu pamiętam jaka była sytuacja w danym okresie o czym pisałem.  Lepiej zorganizowane kluby jak Heat, czy Spurs potrafią wyjść szybciej z kryzysu/przebudowy, a innym jak Kings nie pomaga nawet kroplówka z rok w rok loteryjnymi pickami. Sytuację Heat z tamtego okresu opisywałem, więc szkoda mojego czasu na pisanie tego po raz enty jak wcześniej nic nie dotarło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, BMF napisał:

Tak, Heat byli w above-average sytuacji jak na byłą ,,dynastię'' (np. Lakers po odejściu Magica/Shaqa/achillesie KB/końcu kariery Westa byli raczej w gorszej pozycji, a to alltime great franchise, z tym, że wiadomo, oni są jak hydra i dostają niedługo potem za friko kolejnych alltime wymiataczy ;]). 

Ale Alonzo chyba nigdy nikomu nie przyznał racji w żadnej dyskusji, tak że rzeczywiście nie ma sensu do tego wracać. 

mnie to bardziej zaskoczyło, że LeBron nie uniósł się honorem i jednak wrócił, po tym jak Gilbert nazwał go tchórzem i zdrajcą, do tego mu zarzucił, że odpuścił serię z Bostonem i ogólnie miał już drużynę w dupie, bo wiedział, że odejdzie. Kibice zresztą też zachowali się wtedy jak rozwydrzone 15-latki i taki się hejt na niego wylał, że to była przesada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi